Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Adam Frąckiewicz Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 9 178 19.78
2. Igor Bladoszewski TKM Włocławek 7 176 25.14
3. Szymon Jaskółd Kasprowicz – Inowrocławska Akademia Koszykówki 8 161 20.13
4. Oliwier Bednarek TKM Włocławek 9 161 17.89
5. Mateusz Lisewski Twarde Pierniki Toruń 8 150 18.75
6. Oskar Skunicki MUKS Sokół Pakość 8 136 17.00
7. Maksymilian Estkowski Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 9 134 14.89
8. Szymon Goszczyński Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 9 111 12.33
9. Przemysław Kociszewski TKM Włocławek 5 108 21.60
10. Damian Sypniewski Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 9 99 11.00
11. Radosław Weselski Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 10 97 9.70
12. Antoni Siewruk TKM Włocławek 5 87 17.40
13. Jan Kwieciński Kasprowicz – Inowrocławska Akademia Koszykówki 7 86 12.29
14. Adrian Latarski Twarde Pierniki Toruń 7 83 11.86
15. Maksymilian Makowski Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 8 83 10.38
16. Adam Kurek MUKS Sokół Pakość 8 78 9.75
17. Oliwier Wiśniewski Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 8 75 9.38
18. Błażej Emeschajmer MUKS Sokół Pakość 8 75 9.38
19. Kacper Skrzypczyński Kasprowicz – Inowrocławska Akademia Koszykówki 8 71 8.88
20. Karol Lebiedziński Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 9 62 6.89
21. Kacper Maksoń Twarde Pierniki Toruń 8 57 7.13
22. Szymon Kowalkowski Twarde Pierniki Toruń 7 56 8.00
23. Karol Nornicki Twarde Pierniki Toruń 7 54 7.71
24. Wiktor Łukasik TKM Włocławek 8 53 6.63
25. Krystian Cuber MUKS Sokół Pakość 8 51 6.38
26. Jakub Anuszkiewicz Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 6 51 8.50
27. Stanisław Kwiatkowski Twarde Pierniki Toruń 7 50 7.14
28. Hubert Sękowski Twarde Pierniki Toruń 6 44 7.33
29. Antoni Michalak Kasprowicz – Inowrocławska Akademia Koszykówki 6 41 6.83
30. Paweł Książek Kasprowicz – Inowrocławska Akademia Koszykówki 8 40 5.00
31. Bartłomiej Lefek Twarde Pierniki Toruń 8 38 4.75
32. Wojciech Rusak Kasprowicz – Inowrocławska Akademia Koszykówki 7 37 5.29
33. Igor Supcziński Twarde Pierniki Toruń 8 35 4.38
34. Artur Marek Kasprowicz – Inowrocławska Akademia Koszykówki 4 34 8.50
35. Rafał Jankowski TKM Włocławek 9 33 3.67
36. Dawid Michalski Twarde Pierniki Toruń 6 32 5.33
37. Mikołaj Rakowski TKM Włocławek 6 31 5.17
38. Michał Wojtysiak Kasprowicz – Inowrocławska Akademia Koszykówki 8 28 3.50
39. Wiktor Czyżnielewski TKM Włocławek 6 28 4.67
40. Kacper Kuźmiński Kasprowicz – Inowrocławska Akademia Koszykówki 8 26 3.25
41. Jakub Grzybowski Twarde Pierniki Toruń 5 25 5.00
42. Krystian Szortyka TKM Włocławek 9 23 2.56
43. Witold Macina Kasprowicz – Inowrocławska Akademia Koszykówki 4 23 5.75
44. Dominik Grochowski Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 7 23 3.29
45. Maciej Włudarski TKM Włocławek 5 23 4.60
46. Filip Adamczak Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 8 21 2.63
47. Maciej Wojciechowski TKM Włocławek 7 20 2.86
48. Adrian Antos MUKS Sokół Pakość 8 18 2.25
49. Kacper Maj ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 1 17 17.00
50. Błażej Kowalski MUKS Sokół Pakość 8 14 1.75
51. Karol Kołodziejczyk ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 1 14 14.00
52. Jan Wesołowski Twarde Pierniki Toruń 6 13 2.17
53. Hubert Lewandowski MUKS Sokół Pakość 8 13 1.63
54. Michał Makowski TKM Włocławek 7 13 1.86
55. Filip Rafałek ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 1 9 9.00
56. Dawid Bykowski ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 1 9 9.00
57. Jan Owczarzak Kasprowicz – Inowrocławska Akademia Koszykówki 4 8 2.00
58. Amadeusz Materowski TKM Włocławek 5 8 1.60
59. Konstanty Hasiak ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 1 7 7.00
60. Marek Kozyra ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 1 5 5.00
61. Maciej Szalak ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 1 3 3.00
62. Sebastian Nęcka Kasprowicz – Inowrocławska Akademia Koszykówki 5 3 0.60
63. Bartosz Jończyk ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 1 3 3.00
64. Tomasz Kwieciński ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 1 2 2.00
65. Bartosz Stępień ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 1 0 0.00
66. Wiktor Wiśniewski MUKS Sokół Pakość 5 0 0.00
67. Łukasz Lipiński ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 1 0 0.00
68. Piotr Wojciechowski ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 1 0 0.00

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Arena Toruń EBL EBLK Basket Camp MedycynaDlaSportu.pl Kancelaria Prawna Profilegal Narodowy Instytut Wolności

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO