Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Kamil Konieczka SKS Kasprowicz Nowa Era Inowrocław 12 264 22.00
2. Jakub Kondraciuk Enea Novum Astoria Bydgoszcz 12 260 21.67
3. Krystian Maćkiewicz Twarde Pierniki Zryw Toruń 10 230 23.00
4. Kacper Freund SKS Kasprowicz Nowa Era Inowrocław 10 199 19.90
5. Maksymilian Motel Enea Novum Astoria Bydgoszcz 11 193 17.55
6. Adam Piątek TKM Włocławek 10 166 16.60
7. Mateusz Stańczuk SKS Kasprowicz Nowa Era Inowrocław 9 165 18.33
8. Carlos Brzozowski Enea Novum Astoria Bydgoszcz 12 154 12.83
9. Marcel Afeltowicz TKM Włocławek 10 145 14.50
10. Michał Różanowski TKM Włocławek 9 141 15.67
11. Kacper Przybylski Enea Novum Astoria Bydgoszcz 12 134 11.17
12. Kamil Krużyński Twarde Pierniki 2001 Toruń, Twarde Pierniki Zryw Toruń 9 113 12.56
13. Damian Ostrowski TKM Włocławek 10 112 11.20
14. Hubert Jankowski SKS Kasprowicz Nowa Era Inowrocław 11 109 9.91
15. Nataniel Kolasiński MKS Novum Bydgoszcz 6 108 18.00
16. Mikołaj Majchrzak Enea Novum Astoria Bydgoszcz 12 108 9.00
17. Kacper Bochat MKS Novum Bydgoszcz 9 105 11.67
18. Kamil Roszak Twarde Pierniki Zryw Toruń 8 98 12.25
19. Jan Paleczny Twarde Pierniki Zryw Toruń 9 97 10.78
20. Jakub Jagodziński Twarde Pierniki 2001 Toruń, Twarde Pierniki Zryw Toruń 10 90 9.00
21. Jakub Bierski Twarde Pierniki 2001 Toruń, Twarde Pierniki Zryw Toruń 10 90 9.00
22. Stanisław Pytel TKM Włocławek 9 86 9.56
23. Mateusz Ziółkowski MKS Novum Bydgoszcz 9 85 9.44
24. Kacper Nijak SKS Kasprowicz Nowa Era Inowrocław 11 83 7.55
25. Dawid Nikleniewicz Twarde Pierniki Zryw Toruń 9 81 9.00
26. Dawid Kwiatkowski MKS Novum Bydgoszcz 10 72 7.20
27. Jakub Ciemiński Twarde Pierniki 2001 Toruń, Twarde Pierniki Zryw Toruń 7 68 9.71
28. Jakub Sowa Twarde Pierniki Zryw Toruń 6 67 11.17
29. Artur Kijowski Enea Novum Astoria Bydgoszcz 11 64 5.82
30. Wojciech Nowak Enea Novum Astoria Bydgoszcz 12 64 5.33
31. Dobromir Szymański SKS Kasprowicz Nowa Era Inowrocław 13 59 4.54
32. Bartosz Malarczyk PKK 99 Pabianice 3 59 19.67
33. Kajetan Kociuba Twarde Pierniki 2001 Toruń, Twarde Pierniki Zryw Toruń 10 58 5.80
34. Igor Kwiatkowski TKM Włocławek 10 56 5.60
35. Kacper Jędrzejczak Enea Novum Astoria Bydgoszcz 7 51 7.29
36. Bartosz Zakrzewski ŁKS Szkoła Gortata Łódź 3 49 16.33
37. Jakub Lambarski Twarde Pierniki 2001 Toruń, Twarde Pierniki Zryw Toruń 9 47 5.22
38. Kamil Kozłowski MKS Novum Bydgoszcz 10 47 4.70
39. Adam Hirsz Twarde Pierniki 2001 Toruń, Twarde Pierniki Zryw Toruń 8 45 5.63
40. Filip Nehring Twarde Pierniki Zryw Toruń 10 43 4.30
41. Tomasz Stawowski Enea Novum Astoria Bydgoszcz 10 41 4.10
42. Igor Brylewski Twarde Pierniki Zryw Toruń 8 39 4.88
43. Łukasz Gliszczyński Twarde Pierniki 2001 Toruń, Twarde Pierniki Zryw Toruń 10 38 3.80
44. Adam Pawłowski Twarde Pierniki Zryw Toruń 9 37 4.11
45. Szymon Walczak SKS Kasprowicz Nowa Era Inowrocław 12 37 3.08
46. Dawid Wisławski PKK 99 Pabianice 3 37 12.33
47. Miłosz Markowski TKM Włocławek 10 36 3.60
48. Hubert Kijowski MKS Novum Bydgoszcz 9 36 4.00
49. Marcel Karpiak ŁKS Szkoła Gortata Łódź 3 34 11.33
50. Mikołaj Szumański Twarde Pierniki 2001 Toruń, Twarde Pierniki Zryw Toruń 10 34 3.40
51. Hubert Paluch Twarde Pierniki 2001 Toruń, Twarde Pierniki Zryw Toruń 9 34 3.78
52. Dawid Stasiński MKS Novum Bydgoszcz 9 31 3.44
53. Adrian Stadnicki ŁKS Szkoła Gortata Łódź 3 31 10.33
54. Mateusz Kolasiński Twarde Pierniki Zryw Toruń 8 29 3.63
55. Michał Mroziński MKS Novum Bydgoszcz 8 28 3.50
56. Piotr Rajch ŁKS Szkoła Gortata Łódź 3 28 9.33
57. Jan Biela Enea Novum Astoria Bydgoszcz 8 27 3.38
58. Michał Lisiecki Twarde Pierniki Zryw Toruń 5 27 5.40
59. Gracjan Gruszka Enea Novum Astoria Bydgoszcz 9 26 2.89
60. Jakub Brandys ŁKS Szkoła Gortata Łódź 3 24 8.00
61. Jakub Chosa TKM Włocławek 10 22 2.20
62. Damian Krawczyk Enea Novum Astoria Bydgoszcz 7 22 3.14
63. Ruslan Kashperskyi PKK 99 Pabianice 3 20 6.67
64. Szymon Owczarek PKK 99 Pabianice 3 19 6.33
65. Olgierd Piotrkowski Enea Novum Astoria Bydgoszcz 7 19 2.71
66. Michał Wiśniewski Twarde Pierniki Zryw Toruń 5 17 3.40
67. Michał Boguś ŁKS Szkoła Gortata Łódź 3 16 5.33
68. Michał Królikowski SKS Kasprowicz Nowa Era Inowrocław 8 16 2.00
69. Igor Ulanowski MKS Novum Bydgoszcz 6 15 2.50
70. Jakub Piotrowski SKS Kasprowicz Nowa Era Inowrocław 9 14 1.56
71. Szymon Michalski Twarde Pierniki 2001 Toruń, Twarde Pierniki Zryw Toruń 8 14 1.75
72. Eryk Bryłka ŁKS Szkoła Gortata Łódź 3 13 4.33
73. Wojciech Orleańczyk Twarde Pierniki Zryw Toruń 5 12 2.40
74. Jakub Przekwas SKS Kasprowicz Nowa Era Inowrocław 11 12 1.09
75. Jędrzej Szerszunowicz SKS Kasprowicz Nowa Era Inowrocław 7 12 1.71
76. Adrian Lipiński ŁKS Szkoła Gortata Łódź 3 11 3.67
77. Wojciech Kaniewski Twarde Pierniki 2001 Toruń, Twarde Pierniki Zryw Toruń 7 10 1.43
78. Miłosz Michałowski PKK 99 Pabianice 3 8 2.67
79. Bartosz Nowak PKK 99 Pabianice 3 8 2.67
80. Igor Walczak PKK 99 Pabianice 3 6 2.00
81. Miłosz Puchalski MKS Novum Bydgoszcz 6 6 1.00
82. Szymon Barys PKK 99 Pabianice 2 5 2.50
83. Jakub Sobański MKS Novum Bydgoszcz 8 5 0.63
84. Daniel Kosut ŁKS Szkoła Gortata Łódź 3 5 1.67
85. Mateusz Hołda TKM Włocławek 9 4 0.44
86. Dominik Bralewski PKK 99 Pabianice 2 3 1.50
87. Krzysztof Kin PKK 99 Pabianice 2 2 1.00
88. Adam Głos MKS Novum Bydgoszcz 7 2 0.29

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Arena Toruń EBL EBLK Basket Camp MedycynaDlaSportu.pl

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO