Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Daniel Belski MEDOS MChKK Chełmno 3 85 28.33
2. Sebastian Szymański ZEC PKK 99 Pabianice 4 83 20.75
3. Carlos Brzozowski Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 3 62 20.67
4. Adrian Protasiuk TKM Włocławek 3 54 18.00
5. Kacper Jędrzejczak Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 3 52 17.33
6. Jakub Borowski ZEC PKK 99 Pabianice 4 48 12.00
7. Szymon Gralewski ŁKS Szkoła Gortata Łódź 4 44 11.00
8. Bartłomiej Młynarczyk TKM Włocławek 4 42 10.50
9. Patryk Brzóskowski MEDOS MChKK Chełmno 3 41 13.67
10. Adam Jurga ZEC PKK 99 Pabianice 3 37 12.33
11. Hubert Grzegorzewski ŁKS Szkoła Gortata Łódź 4 37 9.25
12. Krystian Mik ZEC PKK 99 Pabianice 3 34 11.33
13. Rafał Jankowski TKM Włocławek 4 34 8.50
14. Jan Pietrow ŁKS Szkoła Gortata Łódź 3 33 11.00
15. Kacper Kujawa ŁKS Szkoła Gortata Łódź 3 32 10.67
16. Michał Schreiber MEDOS MChKK Chełmno 2 32 16.00
17. Mateusz Hołda TKM Włocławek 4 31 7.75
18. Damian Wojciech Mielczarek MEDOS MChKK Chełmno 3 30 10.00
19. Adam Frąckiewicz Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 3 30 10.00
20. Kuba Orłowski ZEC PKK 99 Pabianice 3 30 10.00
21. Maksymilian Estkowski Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 3 30 10.00
22. Artur Ziaja ŁKS Szkoła Gortata Łódź 3 29 9.67
23. Damian Krawczyk Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 3 28 9.33
24. Mariusz Matecki ZEC PKK 99 Pabianice 3 26 8.67
25. Szymon Juniak ZEC PKK 99 Pabianice 2 25 12.50
26. Artur Szczerkowski ZEC PKK 99 Pabianice 4 23 5.75
27. Szymon Rosik ŁKS Szkoła Gortata Łódź 2 21 10.50
28. Cezary Łapiński MEDOS MChKK Chełmno 3 21 7.00
29. Aleksander Fabiszewski ZEC PKK 99 Pabianice 4 20 5.00
30. Michał Kowalewski ZEC PKK 99 Pabianice 3 20 6.67
31. Patryk Zawadzki ZEC PKK 99 Pabianice 4 19 4.75
32. Mateusz Ziółkowski Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 3 18 6.00
33. Piotr Rajch ŁKS Szkoła Gortata Łódź 3 18 6.00
34. Kacper Kramarz ŁKS Szkoła Gortata Łódź 3 17 5.67
35. Daniel Kosut Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 3 17 5.67
36. Marcel Karpiak ŁKS Szkoła Gortata Łódź 3 17 5.67
37. Krystian Czyżnikiewicz MEDOS MChKK Chełmno 2 13 6.50
38. Kacper Bochat Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 3 13 4.33
39. Mateusz Szczerba MEDOS MChKK Chełmno 2 11 5.50
40. Karol Lebiedziński Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 2 11 5.50
41. Piotr Droś TKM Włocławek 3 9 3.00
42. Bartosz Zakrzewski ŁKS Szkoła Gortata Łódź 2 9 4.50
43. Jakub Kletkiewicz TKM Włocławek 2 8 4.00
44. Miłosz Kaczmarek TKM Włocławek 4 8 2.00
45. Eryk Bryłka ZEC PKK 99 Pabianice 3 7 2.33
46. Szymon Pietrzak ŁKS Szkoła Gortata Łódź 2 5 2.50
47. Patryk Reinholz MEDOS MChKK Chełmno 2 4 2.00
48. Michał Makowski TKM Włocławek 3 3 1.00
49. Bartłomiej Dróżdż ŁKS Szkoła Gortata Łódź 2 3 1.50
50. Adam Milewski TKM Włocławek 2 3 1.50
51. Adam Dawid Waśko TKM Włocławek 3 2 0.67
52. Mateusz Grabowski ZEC PKK 99 Pabianice 2 2 1.00
53. Adam Żeglarski MEDOS MChKK Chełmno 3 0 0.00

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu i Turystyki Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Hotel Mercure Arena Toruń EBL EBLK

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO