Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Daniel Belski MEDOS MChKK Chełmno 6 148 24.67
2. Sebastian Szymański ZEC PKK 99 Pabianice 8 132 16.50
3. Michał Schreiber MEDOS MChKK Chełmno 6 108 18.00
4. Szymon Gralewski ŁKS Szkoła Gortata Łódź 7 88 12.57
5. Maciej Milun TKM Włocławek 4 87 21.75
6. Adrian Protasiuk TKM Włocławek 6 86 14.33
7. Adam Frąckiewicz Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 7 85 12.14
8. Jakub Borowski ZEC PKK 99 Pabianice 8 78 9.75
9. Maksymilian Estkowski Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 7 75 10.71
10. Carlos Brzozowski Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 4 74 18.50
11. Kacper Jędrzejczak Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 4 73 18.25
12. Damian Wojciech Mielczarek MEDOS MChKK Chełmno 8 72 9.00
13. Szymon Juniak ZEC PKK 99 Pabianice 5 71 14.20
14. Bartłomiej Młynarczyk TKM Włocławek 8 71 8.88
15. Krystian Mik ZEC PKK 99 Pabianice 6 70 11.67
16. Patryk Brzóskowski MEDOS MChKK Chełmno 6 69 11.50
17. Artur Szczerkowski ZEC PKK 99 Pabianice 7 68 9.71
18. Piotr Rajch ŁKS Szkoła Gortata Łódź 6 65 10.83
19. Kacper Bochat Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 7 64 9.14
20. Patryk Zawadzki ZEC PKK 99 Pabianice 8 60 7.50
21. Marcel Karpiak ŁKS Szkoła Gortata Łódź 6 59 9.83
22. Karol Lebiedziński Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 7 57 8.14
23. Kacper Kujawa ŁKS Szkoła Gortata Łódź 6 54 9.00
24. Hubert Grzegorzewski ŁKS Szkoła Gortata Łódź 7 54 7.71
25. Mateusz Ziółkowski Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 7 53 7.57
26. Mariusz Dembek MEDOS MChKK Chełmno 4 51 12.75
27. Bartosz Zakrzewski ŁKS Szkoła Gortata Łódź 4 51 12.75
28. Rafał Jankowski TKM Włocławek 8 50 6.25
29. Szymon Rosik ŁKS Szkoła Gortata Łódź 4 50 12.50
30. Kuba Orłowski ZEC PKK 99 Pabianice 6 48 8.00
31. Artur Ziaja ŁKS Szkoła Gortata Łódź 5 47 9.40
32. Mateusz Gaszkowski MEDOS MChKK Chełmno 4 47 11.75
33. Cezary Łapiński MEDOS MChKK Chełmno 6 46 7.67
34. Adam Jurga ZEC PKK 99 Pabianice 5 45 9.00
35. Aleksander Fabiszewski ZEC PKK 99 Pabianice 8 45 5.63
36. Mariusz Matecki ZEC PKK 99 Pabianice 5 41 8.20
37. Michał Kowalewski ZEC PKK 99 Pabianice 5 40 8.00
38. Jan Pietrow ŁKS Szkoła Gortata Łódź 5 37 7.40
39. Mateusz Hołda TKM Włocławek 6 34 5.67
40. Piotr Materek MEDOS MChKK Chełmno 5 32 6.40
41. Kacper Kramarz ŁKS Szkoła Gortata Łódź 5 29 5.80
42. Mateusz Szczerba MEDOS MChKK Chełmno 6 24 4.00
43. Piotr Droś TKM Włocławek 5 23 4.60
44. Oliwier Wiśniewski Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 4 23 5.75
45. Adam Dawid Waśko TKM Włocławek 7 21 3.00
46. Krystian Czyżnikiewicz MEDOS MChKK Chełmno 4 21 5.25
47. Mateusz Grabowski ZEC PKK 99 Pabianice 5 19 3.80
48. Patryk Reinholz MEDOS MChKK Chełmno 5 18 3.60
49. Damian Sypniewski Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 4 18 4.50
50. Maksymilian Makowski Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 4 18 4.50
51. Radosław Weselski Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 4 13 3.25
52. Jakub Kletkiewicz TKM Włocławek 4 10 2.50
53. Bartłomiej Dróżdż ŁKS Szkoła Gortata Łódź 4 10 2.50
54. Miłosz Kaczmarek TKM Włocławek 4 8 2.00
55. Adam Milewski TKM Włocławek 5 5 1.00

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu i Turystyki Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Hotel Mercure Arena Toruń EBL EBLK

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO