Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Nikodem Biliński TKM II Włocławek, TKM I Włocławek 13 282 21.69
2. Mateusz Kaźmierski Basket 2010 Kruszwica 13 262 20.15
3. Jakub Kornatka TKM II Włocławek, TKM I Włocławek 13 253 19.46
4. Bartosz Jeziorowski UKS Basket Regnum Bydgoszcz 13 227 17.46
5. Dominik Bocian Enea Astoria Bydgoszcz 13 213 16.38
6. Paweł Sowiński Twarde Pierniki 2004 Toruń 8 202 25.25
7. Mikołaj Katafiasz UKS Basket Regnum Bydgoszcz 12 193 16.08
8. Szymon Jaskółd Twarde Pierniki 2004 Toruń 13 189 14.54
9. Bartosz Preus MKS Novum Bydgoszcz 13 179 13.77
10. Krystian Słaboszewski Enea Astoria Bydgoszcz 13 175 13.46
11. Michał Ziółkowski Twarde Pierniki 2005 Toruń 12 174 14.50
12. Szymon Gallus TKM II Włocławek 13 166 12.77
13. Jan Wdzięczny TKM II Włocławek, TKM I Włocławek 13 160 12.31
14. Mateusz Żebrowski Twarde Pierniki 2005 Toruń 13 158 12.15
15. Kacper Majchrowicz TKM II Włocławek, TKM I Włocławek 9 155 17.22
16. Wiktor Czyżnielewski TKM II Włocławek, TKM I Włocławek 11 153 13.91
17. Paweł Jędrzejczak MKS Novum Bydgoszcz 11 153 13.91
18. Hubert Prokopowicz Twarde Pierniki 2005 Toruń 13 150 11.54
19. Boris Matenco UKS Basket Regnum Bydgoszcz 13 149 11.46
20. Jakub Dura Twarde Pierniki 2005 Toruń 13 149 11.46
21. Marek Olszewski MKS Novum Bydgoszcz 13 144 11.08
22. Bartosz Łazarski TKM II Włocławek, TKM I Włocławek 9 137 15.22
23. Hubert Lipiński Twarde Pierniki 2004 Toruń 13 134 10.31
24. Bartosz Mrówczyński MKS Novum Bydgoszcz 13 129 9.92
25. Bartłomiej Lefek Twarde Pierniki 2004 Toruń 12 124 10.33
26. Sebastian Kloska TKM II Włocławek, TKM I Włocławek 11 122 11.09
27. Dominik Walenciak Twarde Pierniki 2005 Toruń 13 120 9.23
28. Cyprian Bryła Enea Astoria Bydgoszcz 13 119 9.15
29. Aleksander Greinert Basket 2010 Kruszwica 11 117 10.64
30. Kacper Fąs Enea Astoria Bydgoszcz 12 114 9.50
31. Mateusz Pawlak UKS Basket Regnum Bydgoszcz 12 110 9.17
32. Oliwier Bógdał TKM II Włocławek 13 106 8.15
33. Michał Robak MKS Novum Bydgoszcz 10 102 10.20
34. Bartosz Cichocki Basket 2010 Kruszwica 11 100 9.09
35. Igor Marcinkowski Twarde Pierniki 2004 Toruń 13 94 7.23
36. Jakub Olszewski MKS Novum Bydgoszcz 13 91 7.00
37. Marcel Drozdowski Twarde Pierniki 2004 Toruń 11 90 8.18
38. Jan Misiaszek Twarde Pierniki 2004 Toruń 12 87 7.25
39. Filip Gachewicz TKM II Włocławek, TKM I Włocławek 12 87 7.25
40. Oliwier Lichowski MKS Novum Bydgoszcz 12 87 7.25
41. Nikodem Dziwnik Basket 2010 Kruszwica 11 79 7.18
42. Jerzy Ziembiński Twarde Pierniki 2004 Toruń 11 77 7.00
43. Mikołaj Kachelski MKS Novum Bydgoszcz 10 75 7.50
44. Mateusz Kowalski Twarde Pierniki 2004 Toruń 10 74 7.40
45. Antoni Ślufiński TKM I Włocławek 13 71 5.46
46. Igor Chłopik Twarde Pierniki 2005 Toruń 12 69 5.75
47. Kamil Adolski Basket 2010 Kruszwica 10 68 6.80
48. Bartłomiej Matyjasik Basket 2010 Kruszwica 12 66 5.50
49. Miłosz Ertman TKM II Włocławek 10 65 6.50
50. Mateusz Kończal UKS Basket Regnum Bydgoszcz 13 64 4.92
51. Stanisław Rubach Twarde Pierniki 2004 Toruń 10 62 6.20
52. Marcin Łangowski Enea Astoria Bydgoszcz 13 61 4.69
53. Mateusz Gwiździel Twarde Pierniki 2005 Toruń 12 60 5.00
54. Marcin Mulski Twarde Pierniki 2005 Toruń 13 59 4.54
55. Juliusz Markowski TKM II Włocławek 13 55 4.23
56. Tomasz Wojtyczka TKM II Włocławek 11 45 4.09
57. Tomasz Urbański UKS Basket Regnum Bydgoszcz 10 44 4.40
58. Kacper Krajewski Twarde Pierniki 2005 Toruń 12 43 3.58
59. Wiktor Łankiewicz Twarde Pierniki 2005 Toruń 12 43 3.58
60. Adam Modrzejewski TKM I Włocławek 7 41 5.86
61. Bruno Wituski TKM II Włocławek 12 41 3.42
62. Paweł Morzyński MKS Novum Bydgoszcz 13 39 3.00
63. Przemysław Sypniewski UKS Basket Regnum Bydgoszcz 11 39 3.55
64. Aleksander Kos UKS Basket Regnum Bydgoszcz 12 37 3.08
65. Wojciech Sarnowski Basket 2010 Kruszwica 9 33 3.67
66. Antoni Oskroba Twarde Pierniki 2004 Toruń 10 31 3.10
67. Jan Barwiński UKS Basket Regnum Bydgoszcz 9 25 2.78
68. Dominik Wierzbicki TKM I Włocławek 12 23 1.92
69. Wojciech Pietrzak TKM II Włocławek 10 21 2.10
70. Maciej Pankiewicz TKM II Włocławek 8 20 2.50
71. Maciej Podufalski TKM II Włocławek 11 20 1.82
72. Jakub Sołtys TKM I Włocławek 13 18 1.38
73. Marcin Kryś MKS Novum Bydgoszcz 8 17 2.13
74. Maciej Domin Twarde Pierniki 2004 Toruń 7 16 2.29
75. Wiktor Szpojda Enea Astoria Bydgoszcz 11 15 1.36
76. Jarosław Ruczkowski Basket 2010 Kruszwica 11 15 1.36
77. Franciszek Olejniczak Enea Astoria Bydgoszcz 11 14 1.27
78. Mateusz Kaliński TKM II Włocławek 9 8 0.89
79. Oskar Rochucki Basket 2010 Kruszwica 8 8 1.00
80. Szymon Wiczyński Enea Astoria Bydgoszcz 8 5 0.63
81. Hubert Śliwa Enea Astoria Bydgoszcz 10 4 0.40
82. Bartosz Rosiecki TKM II Włocławek 7 3 0.43
83. Konrad Santysiak Basket 2010 Kruszwica 7 0 0.00
84. Filip Rępalski Enea Astoria Bydgoszcz 7 0 0.00
85. Mikołaj Twardowski Enea Astoria Bydgoszcz 8 0 0.00
86. Michał Ossowski Enea Astoria Bydgoszcz 9 0 0.00

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Arena Toruń EBL EBLK Basket Camp MedycynaDlaSportu.pl Kancelaria Prawna Profilegal Narodowy Instytut Wolności

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO