Dla mediów
Sponsorzy i partnerzy
Dokumenty
Linki
Reklama
Kontakt
Zaloguj się
Zarejestruj konto
Aktualności
Związek
Zarząd
Komisja rewizyjna
Wydział Rozgrywek
Wydział Sędziowski
Statut
Kluby
Męskie
3LM
U-19 M
U-17 M
U-16 M
U-15 M
U-14 M
U-13 M
U-12 M
U-11 M
U-10 M
Żeńskie
2LK
U-19 K
U-17 K
U-16 K
U-15 K
U-14 K
U-13 K
U-12 K
U-11 K
U-10 K
Strefy
Strefa U19M
Strefa U17M
Strefa U15M
Strefa U13M
Strefa U17K
Strefa U15K
Strefa U13K
Archiwum
U-20 M
U-18 M
U-22 K W
U-18 K WSPÓLNE
Strefa U20M
Strefa U18M
Strefa U16M
Strefa U14M
Strefa U22K
Strefa U18K
Strefa U16K
Strefa U14K
U-18 K
Sędziowie
Trenerzy
Kadry
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
Polska Liga Koszykówki
Energa Basket Liga Kobiet
1 Liga Mężczyzn
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
U-19 M
U-19 K
U-17 M
U-17 K
U-16 M
U-16 K
U-15 M
U-15 K
U-14 M
U-14 K
U-13 M
U-13 K
U-12 M
U-12 K
U-11 M
U-11 K
U-10 M
U-10 K
U19K
U19M
STREFA U17K
U17M
U15K
U15M
U13K
SEZON: 2013/2014
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
U18K
1 Liga Mężczyzn
Tauron Basket Liga
Energa Basket Liga Kobiet
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
U-20 M
U-18 M
U-16 M
U-16 K
U-14 M
U-14 K
U-12 M
U-12 K
U-15 M
U-15 K
U-13 M
U-13 K
2 Liga Kobiet
U-11 M
U-11 K
3 Liga Mężczyzn
U22K
Energa Basket Liga Kobiet
U18K
U16M
U13K
U13M
U15K
U15M
2LK
U-10 M
U-10 K
U-19 M
U19K
U17K
U19M
U17M
U-19 K
U-17 K
U-17 M
CHLK
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICZKI
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Cały sezon
Rzuty za 3
Oddane rzuty za 3 suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Etap 1
Play OFF
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Celne rzuty za 3 suma
Celne rzuty za 3 śr.
Oddane rzuty za 3 suma
Oddane rzuty za 3 śr.
Skuteczność za 3
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Celne rzuty za 3 suma
Celne rzuty za 3 śr.
Oddane rzuty za 3 suma
Oddane rzuty za 3 śr.
Skuteczność za 3
1.
Karolina Filipczak
SMS UKS Basket Aleksandrów Łódzki
12
15
1.25
15
1.25
100
2.
Anna Krakowska
CosinusMED Widzew Łódź
12
14
1.17
14
1.17
100
3.
Martyna Zdunek
SMS UKS Basket Aleksandrów Łódzki
12
12
1.00
12
1.00
100
4.
Anna Kudelska
CosinusMED Widzew Łódź
9
12
1.33
12
1.33
100
5.
Michalina Kamińska
MKS Kutno
12
11
0.92
11
0.92
100
6.
Izabela Olczak
Dekorex Pabianice
12
9
0.75
9
0.75
100
7.
Natalia Łukasik
MKS Kutno
10
9
0.90
9
0.90
100
8.
Karolina Czarkowska
SMS MG-13 Łódź
5
7
1.40
7
1.40
100
9.
Monika Łopińska
SMS UKS Basket Aleksandrów Łódzki
11
5
0.45
5
0.45
100
10.
Weronika Lara
CosinusMED Widzew Łódź
12
5
0.42
5
0.42
100
11.
Paulina Niedziółka
SMS UKS Basket Aleksandrów Łódzki
11
5
0.45
5
0.45
100
12.
Natalia Piestrzyńska
Dekorex Pabianice
11
5
0.45
5
0.45
100
13.
Agata Flisikowska
SMS UKS Basket Aleksandrów Łódzki
7
4
0.57
4
0.57
100
14.
Magdalena Jacak
SMS UKS Basket Aleksandrów Łódzki
12
4
0.33
4
0.33
100
15.
Sandra Romanowska
Dekorex Pabianice
12
3
0.25
3
0.25
100
16.
Martyna Boniecka
Dekorex Pabianice
10
3
0.30
3
0.30
100
17.
Sara Kaczmarek
SMS MG-13 Łódź
8
3
0.38
3
0.38
100
18.
Adrianna Gajos
SMS UKS Basket Aleksandrów Łódzki
11
2
0.18
2
0.18
100
19.
Paulina Wielgus
SMS MG-13 Łódź
5
2
0.40
2
0.40
100
20.
Maria Złotowska
MKS Kutno
12
2
0.17
2
0.17
100
21.
Joanna Płoszaj
SMS MG-13 Łódź
7
1
0.14
1
0.14
100
22.
Żaneta Januszewska
SMS MG-13 Łódź
7
1
0.14
1
0.14
100
23.
Wiktoria Rojewska
CosinusMED Widzew Łódź
8
1
0.13
1
0.13
100
24.
Kinga Sierakowska
CosinusMED Widzew Łódź
6
1
0.17
1
0.17
100
25.
Natalia Klimczyk
CosinusMED Widzew Łódź
7
1
0.14
1
0.14
100
26.
Marta Domańska
MKS Kutno
8
1
0.13
1
0.13
100
27.
Oliwia Jaskólska
SMS UKS Basket Aleksandrów Łódzki
7
0
0.00
0
0.00
0
28.
Natalia Danych
SMS MG-13 Łódź
6
0
0.00
0
0.00
0
29.
Agata Kotonowicz
CosinusMED Widzew Łódź
6
0
0.00
0
0.00
0
30.
Sonia Bałwas
SMS UKS Basket Aleksandrów Łódzki
9
0
0.00
0
0.00
0
31.
Dominika Auguścik
SMS MG-13 Łódź
8
0
0.00
0
0.00
0
32.
Małgorzata Lesicka
MKS Kutno
8
0
0.00
0
0.00
0
33.
Marta Kwiatkowska
SMS MG-13 Łódź
6
0
0.00
0
0.00
0
34.
Angelika Kobus
SMS UKS Basket Aleksandrów Łódzki
11
0
0.00
0
0.00
0
35.
Natalia Furmańska
MKS Kutno
12
0
0.00
0
0.00
0
36.
Natalia Stec
Dekorex Pabianice
10
0
0.00
0
0.00
0
37.
Kinga Chodorowska
MKS Kutno
10
0
0.00
0
0.00
0
38.
Dominika Szczygieł
Dekorex Pabianice
12
0
0.00
0
0.00
0
39.
Anna Walicka
MKS Kutno
10
0
0.00
0
0.00
0
40.
Martyna Borowiecka
MKS Kutno
12
0
0.00
0
0.00
0
41.
Julia Januszewska
SMS MG-13 Łódź
6
0
0.00
0
0.00
0
42.
Wioleta Płócienniczak
CosinusMED Widzew Łódź
12
0
0.00
0
0.00
0
43.
Patrycja Kirsz
Dekorex Pabianice
7
0
0.00
0
0.00
0
44.
Paulina Kalas
SMS MG-13 Łódź
5
0
0.00
0
0.00
0
45.
Izabela Stępień
Dekorex Pabianice
12
0
0.00
0
0.00
0
46.
Paulina Stańczykowska
SMS MG-13 Łódź
7
0
0.00
0
0.00
0
47.
Martyna Anna Kujawa
Dekorex Pabianice
9
0
0.00
0
0.00
0
48.
Wiktoria Zapart
CosinusMED Widzew Łódź
9
0
0.00
0
0.00
0
49.
Marta Świderska
Dekorex Pabianice
10
0
0.00
0
0.00
0
50.
Justyna Pasik
SMS MG-13 Łódź
8
0
0.00
0
0.00
0
51.
Marcelina Krajewska
SMS UKS Basket Aleksandrów Łódzki
6
0
0.00
0
0.00
0
52.
Paulina Kossowska
CosinusMED Widzew Łódź
11
0
0.00
0
0.00
0
53.
Paulina Kacprowicz
MKS Kutno
12
0
0.00
0
0.00
0
Partner główny
Partner wspierający
Partner medialny
Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego
Wyślij wiadomość