Dla mediów
Sponsorzy i partnerzy
Dokumenty
Linki
Reklama
Kontakt
Zaloguj się
Zarejestruj konto
Aktualności
Związek
Zarząd
Komisja rewizyjna
Wydział Rozgrywek
Wydział Sędziowski
Statut
Kluby
Męskie
3LM
U-19 M
U-17 M
U-16 M
U-15 M
U-14 M
U-13 M
U-12 M
U-11 M
U-10 M
Żeńskie
2LK
U-19 K
U-17 K
U-16 K
U-15 K
U-14 K
U-13 K
U-12 K
U-11 K
U-10 K
Strefy
Strefa U19M
Strefa U17M
Strefa U15M
Strefa U13M
Strefa U17K
Strefa U15K
Strefa U13K
Archiwum
U-20 M
U-18 M
U-22 K W
U-18 K WSPÓLNE
Strefa U20M
Strefa U18M
Strefa U16M
Strefa U14M
Strefa U22K
Strefa U18K
Strefa U16K
Strefa U14K
U-18 K
Sędziowie
Trenerzy
Kadry
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
Polska Liga Koszykówki
Energa Basket Liga Kobiet
1 Liga Mężczyzn
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
U-19 M
U-19 K
U-17 M
U-17 K
U-16 M
U-16 K
U-15 M
U-15 K
U-14 M
U-14 K
U-13 M
U-13 K
U-12 M
U-12 K
U-11 M
U-11 K
U-10 M
U-10 K
U19K
U19M
STREFA U17K
U17M
U15K
U15M
U13K
SEZON: 2006/2007
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
Energa Basket Liga Kobiet
1 Liga Mężczyzn
Tauron Basket Liga
Energa Basket Liga Kobiet
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
U-20 M
U-18 M
U-16 M
U-16 K
U-14 M
U-14 K
U-12 M
U-12 K
U-15 M
U-15 K
U-13 M
U-13 K
2 Liga Kobiet
U-11 M
U-11 K
3 Liga Mężczyzn
U22K
Energa Basket Liga Kobiet
U18K
U16M
U13K
U13M
U15K
U15M
2LK
U-10 M
U-10 K
U-19 M
U19K
U17K
U19M
U17M
U-19 K
U-17 K
U-17 M
CHLK
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICZKI
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Cały sezon
Zbiórki
Zbiórki w ataku suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Play OFF
O utrzymanie
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Zbiórki w ataku suma
Zbiórki w ataku śr.
Zbiórki w obronie suma
Zbiórki w obronie śr.
Zbiórki suma
Zbiórki śr
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Zbiórki w ataku suma
Zbiórki w ataku śr.
Zbiórki w obronie suma
Zbiórki w obronie śr.
Zbiórki suma
Zbiórki śr
1.
Monique Coker
KGHM BC Polkowice
32
109
3.41
190
5.94
299
9.34
2.
Daliborka Vilipic
Wisła CanPack Kraków
35
99
2.83
92
2.63
191
5.46
3.
Frances Carvajal
KGHM BC Polkowice
33
87
2.64
171
5.18
258
7.82
4.
Joanna Walich
Enea AZS Poznań
30
81
2.70
141
4.70
222
7.40
5.
Reda Aleliunaite-Jankowska
Enea AZS Poznań
30
74
2.47
176
5.87
250
8.33
6.
Ewelina Kobryn
Arka Gdynia
34
72
2.12
132
3.88
204
6.00
7.
Agnieszka Majewska
MTK Pabianice
30
72
2.40
220
7.33
292
9.73
8.
Keila Beachem
Finepharm AZS KK Jelenia Góra
25
72
2.88
133
5.32
205
8.20
9.
Justyna Żurowska-Cegielska
Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski
34
71
2.09
139
4.09
210
6.18
10.
Magdalena Leciejewska
Arka Gdynia
32
68
2.13
122
3.81
190
5.94
11.
Michelle Campbell
Energa Polski Cukier Toruń
21
68
3.24
113
5.38
181
8.62
12.
Nikita Bell
MKS Tęcza Leszno
17
66
3.88
148
8.71
214
12.59
13.
Nartausha Mills
KGHM BC Polkowice
19
66
3.47
98
5.16
164
8.63
14.
Sabrina Scott
Finepharm AZS KK Jelenia Góra
28
64
2.29
163
5.82
227
8.11
15.
Justyna Jeziorna
KGHM BC Polkowice
32
62
1.94
74
2.31
136
4.25
16.
Aleksandra Chomać
Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski
28
62
2.21
78
2.79
140
5.00
17.
Dominique Canty
Wisła CanPack Kraków
34
53
1.56
108
3.18
161
4.74
18.
Chamique Holdsclaw
Wisła CanPack Kraków
18
52
2.89
77
4.28
129
7.17
19.
Anna Wielebnowska
Wisła CanPack Kraków
31
50
1.61
102
3.29
152
4.90
20.
Joanna Czarnecka
Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski
34
49
1.44
76
2.24
125
3.68
21.
Elżbieta Trześniewska
Wisła CanPack Kraków
35
46
1.31
76
2.17
122
3.49
22.
Jocelyn Penn
Finepharm AZS KK Jelenia Góra
25
46
1.84
100
4.00
146
5.84
23.
Anna DeForge
Wisła CanPack Kraków
33
44
1.33
116
3.52
160
4.85
24.
Martyna Koc
KS Odra Brzeg
28
43
1.54
87
3.11
130
4.64
25.
Katarzyna Dźwigalska
Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski
34
40
1.18
82
2.41
122
3.59
26.
Agnieszka Budnik
MKS Tęcza Leszno
18
39
2.17
61
3.39
100
5.56
27.
Leona Jankowska
ŁKS Siemens AGD Łódź
23
36
1.57
122
5.30
158
6.87
28.
Mirela Pułtorak
Arcus SMS PZKosz Łomianki
19
35
1.84
55
2.89
90
4.74
29.
Aneta Kotnis
Arcus SMS PZKosz Łomianki
26
34
1.31
67
2.58
101
3.88
30.
Anna Tondel
KS Odra Brzeg
27
33
1.22
98
3.63
131
4.85
31.
Jelena Škerović
Wisła CanPack Kraków
36
32
0.89
121
3.36
153
4.25
32.
Małgorzata Babicka
KS Odra Brzeg
28
31
1.11
48
1.71
79
2.82
33.
LaTanya White
Arka Gdynia
30
31
1.03
98
3.27
129
4.30
34.
Natalia Żandarska
Enea AZS Poznań
22
29
1.32
47
2.14
76
3.45
35.
Natalia Korczyc
Finepharm AZS KK Jelenia Góra
29
29
1.00
34
1.17
63
2.17
36.
Magdalena Losi
Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski
30
29
0.97
46
1.53
75
2.50
37.
Ilona Jasnowska
KGHM BC Polkowice
33
27
0.82
55
1.67
82
2.48
38.
Maja Drozg
Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski
19
27
1.42
30
1.58
57
3.00
39.
Aya Traore
MTK Pabianice
17
27
1.59
45
2.65
72
4.24
40.
Olga Urbanowicz
KGHM BC Polkowice
,
ŁKS Siemens AGD Łódź
27
27
1.00
54
2.00
81
3.00
41.
Monika Sibora
Enea AZS Poznań
30
26
0.87
85
2.83
111
3.70
42.
Marta Żyłczyńska
MKS Tęcza Leszno
27
26
0.96
88
3.26
114
4.22
43.
Dorota Gburczyk - Sikora
Wisła CanPack Kraków
31
25
0.81
39
1.26
64
2.06
44.
Dorota Sobczyk
ŁKS Siemens AGD Łódź
29
24
0.83
83
2.86
107
3.69
45.
Monika Ciecierska
Enea AZS Poznań
29
24
0.83
46
1.59
70
2.41
46.
Tatyana Troina
Arka Gdynia
22
24
1.09
55
2.50
79
3.59
47.
Ryan Coleman
Energa Polski Cukier Toruń
25
24
0.96
107
4.28
131
5.24
48.
Paulina Pawlak
Arka Gdynia
35
22
0.63
79
2.26
101
2.89
49.
Marta Witkowska
Arcus SMS PZKosz Łomianki
20
22
1.10
78
3.90
100
5.00
50.
Monika Krawiec
Wisła CanPack Kraków
30
21
0.70
35
1.17
56
1.87
51.
Beata Krupska-Tyszkiewicz
MTK Pabianice
30
21
0.70
111
3.70
132
4.40
52.
Anna Szyćko
KGHM BC Polkowice
29
20
0.69
40
1.38
60
2.07
53.
Emilia Lamparska
MTK Pabianice
30
20
0.67
99
3.30
119
3.97
54.
Dominika Mieszkowska
Energa Polski Cukier Toruń
28
20
0.71
47
1.68
67
2.39
55.
Jessica Kern
MKS Tęcza Leszno
14
20
1.43
20
1.43
40
2.86
56.
Aleksandra Sobańska
Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski
34
19
0.56
31
0.91
50
1.47
57.
Natalija Trofimowa
Wisła CanPack Kraków
27
19
0.70
37
1.37
56
2.07
58.
Katarzyna Ćwiklińska
Arcus SMS PZKosz Łomianki
21
18
0.86
40
1.90
58
2.76
59.
Joanna Chełczyńska
KS Odra Brzeg
28
18
0.64
73
2.61
91
3.25
60.
Renata Oliveira
ŁKS Siemens AGD Łódź
17
18
1.06
71
4.18
89
5.24
61.
Edyta Krysiewicz
MKS Tęcza Leszno
28
17
0.61
39
1.39
56
2.00
62.
Agnieszka Makowska
KS Odra Brzeg
28
17
0.61
78
2.79
95
3.39
63.
Dorota Wójcik
Finepharm AZS KK Jelenia Góra
28
16
0.57
40
1.43
56
2.00
64.
Magdalena Skorek
ŁKS Siemens AGD Łódź
26
16
0.62
28
1.08
44
1.69
65.
Lidia Niedzielska
Arcus SMS PZKosz Łomianki
22
16
0.73
57
2.59
73
3.32
66.
Joanna Zalesiak
Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski
30
15
0.50
38
1.27
53
1.77
67.
Magdalena Gawrońska
Finepharm AZS KK Jelenia Góra
29
15
0.52
29
1.00
44
1.52
68.
Justyna Grabowska
Energa Polski Cukier Toruń
25
15
0.60
41
1.64
56
2.24
69.
Edyta Czerwonka
Wisła CanPack Kraków
,
Finepharm AZS KK Jelenia Góra
,
Arcus SMS PZKosz Łomianki
25
15
0.60
34
1.36
49
1.96
70.
Katarzyna Milewicz
Energa Polski Cukier Toruń
22
14
0.64
24
1.09
38
1.73
71.
Monika Siwczak
MKS Tęcza Leszno
28
14
0.50
54
1.93
68
2.43
72.
Renata Piestrzyńska
MTK Pabianice
25
14
0.56
55
2.20
69
2.76
73.
Katarzyna Bednarczyk
Arcus SMS PZKosz Łomianki
25
14
0.56
47
1.88
61
2.44
74.
Veronika Bortelova
KGHM BC Polkowice
31
14
0.45
82
2.65
96
3.10
75.
Claudia Sosnowska
Arcus SMS PZKosz Łomianki
25
14
0.56
21
0.84
35
1.40
76.
Katarzyna Grześczyk
MKS Tęcza Leszno
26
13
0.50
27
1.04
40
1.54
77.
Katarina Ristić
Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski
34
13
0.38
54
1.59
67
1.97
78.
Agnieszka Król
MKS Tęcza Leszno
16
12
0.75
27
1.69
39
2.44
79.
Beata Predehl
Energa Polski Cukier Toruń
26
12
0.46
50
1.92
62
2.38
80.
Magda Bibrzycka
Arcus SMS PZKosz Łomianki
24
12
0.50
68
2.83
80
3.33
81.
Birute Dominauskaite
ŁKS Siemens AGD Łódź
28
12
0.43
73
2.61
85
3.04
82.
Alicja Bednarek
MTK Pabianice
30
12
0.40
31
1.03
43
1.43
83.
Barbara Kaszewska
Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski
24
11
0.46
10
0.42
21
0.88
84.
Agnieszka Szott-Hejmej
Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski
19
11
0.58
51
2.68
62
3.26
85.
Carithia Rivers
MKS Tęcza Leszno
18
10
0.56
23
1.28
33
1.83
86.
Irina Ryukhina
Arka Gdynia
21
10
0.48
16
0.76
26
1.24
87.
Kimberly Williams
KS Odra Brzeg
19
10
0.53
58
3.05
68
3.58
88.
Olivia Szumełda-Krzycka
Arcus SMS PZKosz Łomianki
20
9
0.45
22
1.10
31
1.55
89.
Anna Talarczyk
MKS Tęcza Leszno
27
9
0.33
43
1.59
52
1.93
90.
Dorota Arodź
Finepharm AZS KK Jelenia Góra
24
9
0.38
13
0.54
22
0.92
91.
Monika Lelek
Arcus SMS PZKosz Łomianki
15
8
0.53
13
0.87
21
1.40
92.
Sylwia Wlaźlak
ŁKS Siemens AGD Łódź
29
8
0.28
75
2.59
83
2.86
93.
Anna Soszyńska
Arcus SMS PZKosz Łomianki
19
7
0.37
19
1.00
26
1.37
94.
Katarzyna Januszek
Energa Polski Cukier Toruń
14
6
0.43
12
0.86
18
1.29
95.
Jolanta Sowińska - Broczek
Energa Polski Cukier Toruń
16
6
0.38
20
1.25
26
1.63
96.
Agnieszka Kret
Finepharm AZS KK Jelenia Góra
16
6
0.38
19
1.19
25
1.56
97.
Anna Pamuła
Enea AZS Poznań
29
6
0.21
24
0.83
30
1.03
98.
Katarzyna Maksel
Energa Polski Cukier Toruń
26
5
0.19
21
0.81
26
1.00
99.
Natalia Waligórska
Enea AZS Poznań
28
5
0.18
72
2.57
77
2.75
100.
Anna Bekasiewicz
KGHM BC Polkowice
31
5
0.16
20
0.65
25
0.81
101.
Olena Proshchenko
KS Odra Brzeg
24
5
0.21
59
2.46
64
2.67
102.
Agnieszka Modelska
Arcus SMS PZKosz Łomianki
19
4
0.21
17
0.89
21
1.11
103.
Izabela Bogdan
KS Odra Brzeg
,
Finepharm AZS KK Jelenia Góra
22
4
0.18
20
0.91
24
1.09
104.
Eliza Horodeńska
Energa Polski Cukier Toruń
26
4
0.15
6
0.23
10
0.38
105.
Magdalena Rzeźnik
KS Odra Brzeg
24
3
0.13
29
1.21
32
1.33
106.
Katarzyna Rezler
MKS Tęcza Leszno
20
2
0.10
5
0.25
7
0.35
107.
Hanna Steciuk
Arcus SMS PZKosz Łomianki
14
2
0.14
9
0.64
11
0.79
108.
Weronika Gajda
Enea AZS Poznań
29
2
0.07
32
1.10
34
1.17
109.
Justyna Kowalik
KS Odra Brzeg
17
2
0.12
5
0.29
7
0.41
110.
Małgorzata Myćka
Finepharm AZS KK Jelenia Góra
24
1
0.04
16
0.67
17
0.71
111.
Milena Owczarek
ŁKS Siemens AGD Łódź
24
0
0.00
18
0.75
18
0.75
Partner główny
Partner wspierający
Partner medialny
Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego
Wyślij wiadomość