Dla mediów
Sponsorzy i partnerzy
Dokumenty
Linki
Reklama
Kontakt
Zaloguj się
Zarejestruj konto
Aktualności
Związek
Zarząd
Komisja rewizyjna
Wydział Rozgrywek
Wydział Sędziowski
Statut
Kluby
Męskie
3LM
U-19 M
U-17 M
U-16 M
U-15 M
U-14 M
U-13 M
U-12 M
U-11 M
U-10 M
Żeńskie
2LK
U-19 K
U-17 K
U-16 K
U-15 K
U-14 K
U-13 K
U-12 K
U-11 K
U-10 K
Strefy
Strefa U19M
Strefa U17M
Strefa U15M
Strefa U13M
Strefa U17K
Strefa U15K
Strefa U13K
Archiwum
U-20 M
U-18 M
U-22 K W
U-18 K WSPÓLNE
Strefa U20M
Strefa U18M
Strefa U16M
Strefa U14M
Strefa U22K
Strefa U18K
Strefa U16K
Strefa U14K
U-18 K
Sędziowie
Trenerzy
Kadry
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
Polska Liga Koszykówki
Energa Basket Liga Kobiet
1 Liga Mężczyzn
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
U-19 M
U-19 K
U-17 M
U-17 K
U-16 M
U-16 K
U-15 M
U-15 K
U-14 M
U-14 K
U-13 M
U-13 K
U-12 M
U-12 K
U-11 M
U-11 K
U-10 M
U-10 K
U19K
U19M
STREFA U17K
U17M
U15K
U15M
U13K
SEZON: 2010/2011
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
Tauron Basket Liga
1 Liga Mężczyzn
Tauron Basket Liga
Energa Basket Liga Kobiet
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
U-20 M
U-18 M
U-16 M
U-16 K
U-14 M
U-14 K
U-12 M
U-12 K
U-15 M
U-15 K
U-13 M
U-13 K
2 Liga Kobiet
U-11 M
U-11 K
3 Liga Mężczyzn
U22K
Energa Basket Liga Kobiet
U18K
U16M
U13K
U13M
U15K
U15M
2LK
U-10 M
U-10 K
U-19 M
U19K
U17K
U19M
U17M
U-19 K
U-17 K
U-17 M
CHLK
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Cały sezon
Rzuty za 2
Celne rzuty za 2 suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Play OFF
O utrzymanie
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Celne rzuty za 2 suma
Celne rzuty za 2 śr.
Oddane rzuty za 2 suma
Oddane rzuty za 2 śr.
Skuteczność za 2
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Celne rzuty za 2 suma
Celne rzuty za 2 śr.
Oddane rzuty za 2 suma
Oddane rzuty za 2 śr.
Skuteczność za 2
1.
Filip Dylewicz
Trefl Sopot
33
154
4.67
270
8.18
57
2.
Louis Truscott
Siarka Tarnobrzeg
25
135
5.40
243
9.72
55.6
3.
Ted Scott
Kotwica Kołobrzeg
20
133
6.65
282
14.10
47.2
4.
David Jackson
PGE Turów Zgorzelec
41
127
3.10
290
7.07
43.8
5.
Paweł Leończyk
Czarni Słupsk
33
122
3.70
185
5.61
65.9
6.
George Reese
AZS Koszalin
23
117
5.09
213
9.26
54.9
7.
Ratko Varda
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
34
117
3.44
214
6.29
54.7
8.
Jerel Blassingame
Czarni Słupsk
33
116
3.52
271
8.21
42.8
9.
Darrell Harris
Kotwica Kołobrzeg
24
114
4.75
213
8.88
53.5
10.
Dragan Ceranić
Trefl Sopot
34
112
3.29
213
6.26
52.6
11.
Walter Hodge
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
24
112
4.67
198
8.25
56.6
12.
Paul Miller
Anwil Włocławek
26
111
4.27
196
7.54
56.6
13.
Chris Burgess
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
21
111
5.29
194
9.24
57.2
14.
Vladimir Tica
PBG Basket Poznań
26
110
4.23
194
7.46
56.7
15.
Tony Easley
Polonia Warszawa
25
110
4.40
178
7.12
61.8
16.
Daniel Ewing
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
34
108
3.18
215
6.32
50.2
17.
Robert Tomaszek
PGE Turów Zgorzelec
40
108
2.70
197
4.93
54.8
18.
Torey Thomas
PGE Turów Zgorzelec
41
108
2.63
246
6.00
43.9
19.
Adam Hrycaniuk
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
37
107
2.89
182
4.92
58.8
20.
Bryan Davis
Czarni Słupsk
33
104
3.15
164
4.97
63.4
21.
Konrad Wysocki
PGE Turów Zgorzelec
41
101
2.46
191
4.66
52.9
22.
Harding Nana
Polonia Warszawa
24
100
4.17
199
8.29
50.3
23.
Marcin Stefański
Trefl Sopot
33
95
2.88
166
5.03
57.2
24.
Kirk Archibeque
Polpharma Starogard Gdański
26
92
3.54
153
5.88
60.1
25.
Stanley Pringle
Siarka Tarnobrzeg
23
86
3.74
171
7.43
50.3
26.
Adam Waczyński
Trefl Sopot
35
85
2.43
164
4.69
51.8
27.
Winsome Frazier
AZS Koszalin
26
85
3.27
149
5.73
57
28.
Giedrius Gustas
Trefl Sopot
31
84
2.71
170
5.48
49.4
29.
Nikola Jovanović
Anwil Włocławek
25
83
3.32
156
6.24
53.2
30.
Piotr Szczotka
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
36
82
2.28
156
4.33
52.6
31.
Anthony Fisher
Kotwica Kołobrzeg
24
81
3.38
169
7.04
47.9
32.
Michael Deloach
Siarka Tarnobrzeg
21
81
3.86
139
6.62
58.3
33.
Kamil Chanas
Polpharma Starogard Gdański
26
79
3.04
137
5.27
57.7
34.
David Palmer
Polonia Warszawa
24
79
3.29
143
5.96
55.2
35.
Cameron Bennerman
Czarni Słupsk
21
78
3.71
162
7.71
48.1
36.
Tomasz Cielebąk
Polpharma Starogard Gdański
26
76
2.92
120
4.62
63.3
37.
Ivan Žigeranović
PGE Turów Zgorzelec
34
76
2.24
147
4.32
51.7
38.
Lawrence Kinnard
Trefl Sopot
35
72
2.06
164
4.69
43.9
39.
Daniel Kickert
PGE Turów Zgorzelec
25
71
2.84
126
5.04
56.3
40.
Darnell Hinson
Polonia Warszawa
22
70
3.18
164
7.45
42.7
41.
Eddie Miller
PBG Basket Poznań
27
66
2.44
148
5.48
44.6
42.
Uroš Mirković
Polpharma Starogard Gdański
21
66
3.14
118
5.62
55.9
43.
Ronnie Burrell
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
34
66
1.94
125
3.68
52.8
44.
Mantas Cesnauskis
Czarni Słupsk
32
66
2.06
146
4.56
45.2
45.
Andrzej Pluta
Anwil Włocławek
26
65
2.50
121
4.65
53.7
46.
Tomasz Śnieg
AZS Koszalin
26
63
2.42
126
4.85
50
47.
Deonta Vaughn
Polpharma Starogard Gdański
26
62
2.38
146
5.62
42.5
48.
Ermin Jazvin
Czarni Słupsk
17
62
3.65
112
6.59
55.4
49.
Slaviša Bogavac
AZS Koszalin
22
61
2.77
94
4.27
64.9
50.
Piotr Stelmach
PBG Basket Poznań
27
61
2.26
109
4.04
56
51.
Żarko Comagić
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
25
61
2.44
114
4.56
53.5
52.
Eric Hicks
Anwil Włocławek
15
59
3.93
106
7.07
55.7
53.
Filip Widenow
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
33
58
1.76
97
2.94
59.8
54.
Marko Brkić
PGE Turów Zgorzelec
36
57
1.58
116
3.22
49.1
55.
Zbigniew Białek
Czarni Słupsk
33
56
1.70
100
3.03
56
56.
Daniel Wall
Siarka Tarnobrzeg
25
56
2.24
127
5.08
44.1
57.
Kevin Goffney
Siarka Tarnobrzeg
15
55
3.67
115
7.67
47.8
58.
Paweł Kikowski
Trefl Sopot
35
53
1.51
101
2.89
52.5
59.
Michał Gabiński
PGE Turów Zgorzelec
41
53
1.29
116
2.83
45.7
60.
Robert Witka
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
35
52
1.49
95
2.71
54.7
61.
Courtney Eldridge
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
36
52
1.44
114
3.17
45.6
62.
Damian Kulig
PBG Basket Poznań
18
49
2.72
87
4.83
56.3
63.
Michael Hicks
Polpharma Starogard Gdański
26
47
1.81
103
3.96
45.6
64.
Jakub Dłoniak
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
23
45
1.96
98
4.26
45.9
65.
Krzysztof Roszyk
Czarni Słupsk
32
44
1.38
68
2.13
64.7
66.
Rafał Rajewicz
Siarka Tarnobrzeg
,
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
19
44
2.32
75
3.95
58.7
67.
Łukasz Wiśniewski
PBG Basket Poznań
23
42
1.83
94
4.09
44.7
68.
Chris Thomas
Anwil Włocławek
24
40
1.67
89
3.71
44.9
69.
Robert Skibniewski
Anwil Włocławek
,
Polpharma Starogard Gdański
26
39
1.50
106
4.08
36.8
70.
Marcin Nowakowski
Polonia Warszawa
25
39
1.56
102
4.08
38.2
71.
Marcin Flieger
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
25
39
1.56
105
4.20
37.1
72.
Cliff Hawkins
PBG Basket Poznań
25
39
1.56
95
3.80
41.1
73.
Łukasz Majewski
Anwil Włocławek
26
38
1.46
69
2.65
55.1
74.
Grzegorz Arabas
AZS Koszalin
24
37
1.54
73
3.04
50.7
75.
Lorinza Harrington
Trefl Sopot
31
37
1.19
99
3.19
37.4
76.
Grzegorz Surmacz
PBG Basket Poznań
27
35
1.30
81
3.00
43.2
77.
Slobodan Ljubotina
Trefl Sopot
29
34
1.17
59
2.03
57.6
78.
Krzysztof Szubarga
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
25
34
1.36
66
2.64
51.5
79.
Igor Milicic
AZS Koszalin
24
34
1.42
69
2.88
49.3
80.
Tomasz Kęsicki
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
15
32
2.13
62
4.13
51.6
81.
Marek Miszczuk
Siarka Tarnobrzeg
15
31
2.07
77
5.13
40.3
82.
D.J. Thompson
Anwil Włocławek
26
31
1.19
84
3.23
36.9
83.
Brian Gilmore
Polpharma Starogard Gdański
25
30
1.20
44
1.76
68.2
84.
Wojciech Szawarski
Czarni Słupsk
33
29
0.88
46
1.39
63
85.
Adam Metelski
Polpharma Starogard Gdański
20
29
1.45
48
2.40
60.4
86.
Łukasz Wichniarz
Polonia Warszawa
25
28
1.12
93
3.72
30.1
87.
Michael Kuebler
PGE Turów Zgorzelec
38
27
0.71
83
2.18
32.5
88.
Łukasz Diduszko
Kotwica Kołobrzeg
24
27
1.13
51
2.13
52.9
89.
Bartosz Diduszko
Anwil Włocławek
,
PBG Basket Poznań
21
26
1.24
55
2.62
47.3
90.
Dardan Berisha
Anwil Włocławek
24
24
1.00
64
2.67
37.5
91.
Sławomir Sikora
Kotwica Kołobrzeg
24
24
1.00
57
2.38
42.1
92.
Trenton Marshall
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
13
24
1.85
43
3.31
55.8
93.
Kenneth Henderson
Kotwica Kołobrzeg
18
24
1.33
60
3.33
40
94.
Maciej Raczyński
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
24
23
0.96
45
1.88
51.1
95.
Stipe Modrić
Anwil Włocławek
24
22
0.92
39
1.63
56.4
96.
Tommy Adams
Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
24
21
0.88
43
1.79
48.8
97.
Bartosz Krupa
Siarka Tarnobrzeg
17
20
1.18
44
2.59
45.5
98.
Marcin Chodkiewicz
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
24
17
0.71
45
1.88
37.8
99.
Piotr Dąbrowski
PBG Basket Poznań
25
17
0.68
38
1.52
44.7
100.
Mirosław Łopatka
AZS Koszalin
18
16
0.89
40
2.22
40
101.
Bartosz Bochno
PGE Turów Zgorzelec
41
16
0.39
34
0.83
47.1
102.
Grzegorz Kukiełka
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
18
16
0.89
38
2.11
42.1
103.
Marko Djurić
Kotwica Kołobrzeg
19
16
0.84
29
1.53
55.2
104.
Tomasz Ochońko
PBG Basket Poznań
16
14
0.88
29
1.81
48.3
105.
Tomasz Zabłocki
Kotwica Kołobrzeg
18
14
0.78
27
1.50
51.9
106.
Alan Czujkowski
Polonia Warszawa
25
13
0.52
46
1.84
28.3
107.
Michał Kwiatkowski
Polonia Warszawa
23
13
0.57
32
1.39
40.6
108.
Eric Taylor
Siarka Tarnobrzeg
14
11
0.79
23
1.64
47.8
109.
Bartosz Sarzało
Kotwica Kołobrzeg
21
8
0.38
15
0.71
53.3
110.
Michał Wołoszyn
Kotwica Kołobrzeg
14
7
0.50
19
1.36
36.8
111.
Hubert Pabian
Czarni Słupsk
19
7
0.37
12
0.63
58.3
112.
Marcin Dutkiewicz
Polpharma Starogard Gdański
16
6
0.38
12
0.75
50
113.
Jarosław Kalinowski
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
13
2
0.15
4
0.31
50
114.
Karol Szpyrka
Polpharma Starogard Gdański
13
0
0.00
2
0.15
0
Partner główny
Partner wspierający
Partner medialny
Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego
Wyślij wiadomość