Dla mediów
Sponsorzy i partnerzy
Dokumenty
Linki
Reklama
Kontakt
Zaloguj się
Zarejestruj konto
Aktualności
Związek
Zarząd
Komisja rewizyjna
Wydział Rozgrywek
Wydział Sędziowski
Statut
Kluby
Męskie
3LM
U-19 M
U-17 M
U-16 M
U-15 M
U-14 M
U-13 M
U-12 M
U-11 M
U-10 M
Żeńskie
2LK
U-19 K
U-17 K
U-16 K
U-15 K
U-14 K
U-13 K
U-12 K
U-11 K
U-10 K
Strefy
Strefa U19M
Strefa U17M
Strefa U15M
Strefa U13M
Strefa U17K
Strefa U15K
Strefa U13K
Archiwum
U-20 M
U-18 M
U-22 K W
U-18 K WSPÓLNE
Strefa U20M
Strefa U18M
Strefa U16M
Strefa U14M
Strefa U22K
Strefa U18K
Strefa U16K
Strefa U14K
U-18 K
Sędziowie
Trenerzy
Kadry
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
Polska Liga Koszykówki
Energa Basket Liga Kobiet
1 Liga Mężczyzn
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
U-19 M
U-19 K
U-17 M
U-17 K
U-16 M
U-16 K
U-15 M
U-15 K
U-14 M
U-14 K
U-13 M
U-13 K
U-12 M
U-12 K
U-11 M
U-11 K
U-10 M
U-10 K
U19K
U19M
STREFA U17K
U17M
U15K
U15M
U13K
SEZON: 2016/2017
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
1 Liga Kobiet
1 Liga Mężczyzn
Tauron Basket Liga
Energa Basket Liga Kobiet
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
U-20 M
U-18 M
U-16 M
U-16 K
U-14 M
U-14 K
U-12 M
U-12 K
U-15 M
U-15 K
U-13 M
U-13 K
2 Liga Kobiet
U-11 M
U-11 K
3 Liga Mężczyzn
U22K
Energa Basket Liga Kobiet
U18K
U16M
U13K
U13M
U15K
U15M
2LK
U-10 M
U-10 K
U-19 M
U19K
U17K
U19M
U17M
U-19 K
U-17 K
U-17 M
CHLK
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICZKI
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Cały sezon
Czas gry
Czas gry śr.
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Play OFF
Play OUT
II Runda
Półfinały
O 3 miejsce
Finał
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Czas gry suma
Czas gry śr.
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Czas gry suma
Czas gry śr.
1.
Joanna Pawlukiewicz
MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra
22
52399
20381.77
2.
Joanna Chełchowska
KKS Olsztyn
22
50058
20275.36
3.
Natalia Korczyc
MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra
21
47485
20261.19
4.
Joanna Czarnecka
MUKS Chrobry Basket Głuchołazy
22
46999
20136.32
5.
Martyna Pyka
Politechnika Gdańska
21
44633
20125.38
6.
Małgorzata Zuchora
1KS Ślęza II Wrocław
19
40247
20118.26
7.
Ksenia Woźniak
KKS Olsztyn
22
46446
20111.18
8.
Justyna Pytlarczyk
Mon-Pol Płock
20
41765
20088.25
9.
Joanna Sobota
ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski
23
47895
20082.39
10.
Weronika Telenga
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
21
43638
20078.00
11.
Agnieszka Kret
MUKS Chrobry Basket Głuchołazy
22
45525
20069.32
12.
Jolanta Wichłacz
KKS Olsztyn
22
45083
20049.23
13.
Patrycja Szubrowska
MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra
22
44975
20044.32
14.
Aleksandra Janiak
ŁKS SMS Łódź
25
50946
20037.84
15.
Agata Majka
ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski
17
34184
20010.82
16.
Martyna Stasiuk
ŁKS SMS Łódź
22
43787
10990.32
17.
Natalia Sobotka
KKS Olsztyn
21
41711
10986.24
18.
Katarzyna Bednarczyk
Pomarańczarnia MUKS Poznań
26
51469
10979.58
19.
Katarzyna Mach
MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra
22
43515
10977.95
20.
Iwona Winnicka
MUKS Chrobry Basket Głuchołazy
22
43480
10976.36
21.
Patrycja Jaworska
1KS Ślęza II Wrocław
22
42880
10949.09
22.
Magdalena Wojdalska
X-Demon Tęcza Leszno
23
44739
10945.17
23.
Weronika Dąbrowska
X-Demon Tęcza Leszno
23
44354
10928.43
24.
Monika Bieniek
Panattoni Europe Lider Pruszków
23
44302
10926.17
25.
Julia Berezowska
1KS Ślęza II Wrocław
22
42286
10922.09
26.
Adriana Kopciuch
Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp.
12
23002
10916.83
27.
Justyna Hołtyn-Gorynia
X-Demon Tęcza Leszno
23
43667
10898.57
28.
Marlena Pilarczyk
MUKS Chrobry Basket Głuchołazy
22
41341
10879.14
29.
Martyna Myśków
MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz
21
39407
10876.52
30.
Sylwia Siemienas
1KS Ślęza II Wrocław
20
37427
10871.35
31.
Katarzyna Szymańska
Grot F&F Automatyka Pabianice
22
41167
10871.23
32.
Katarzyna Klimowska
ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski
12
22402
10866.83
33.
Anna Makurat
SMS PZKosz Łomianki
28
51870
10852.50
34.
Anna Pawłowska
AZS Uniwersytet Warszawski
25
46305
10852.20
35.
Jowita Ossowska
AZS Uniwersytet Warszawski
23
42351
10841.35
36.
Wiktoria Keller
Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp.
16
29450
10840.63
37.
Żaneta Durak
Pomarańczarnia MUKS Poznań
28
51187
10828.11
38.
Marzena Marciniak
Panattoni Europe Lider Pruszków
23
41997
10825.96
39.
Martyna Jasiulewicz
ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski
17
30746
10808.59
40.
Agnieszka Haryńska
Politechnika Gdańska
22
39770
10807.73
41.
Anna Obidowska
Grot F&F Automatyka Pabianice
21
37601
10790.52
42.
Agata Rafałowicz
AZS Politechnika Korona Kraków
28
50107
10789.54
43.
Alicja Wawrzyniak
Panattoni Europe Lider Pruszków
24
42878
10786.58
44.
Paulina Kuras
AZS UG
31
55328
10784.77
45.
Olga Trzeciak
Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp.
15
26651
10776.73
46.
Magdalena Grzelak
Grot F&F Automatyka Pabianice
22
38991
10772.32
47.
Agata Nowacka
ŁKS SMS Łódź
23
40717
10770.30
48.
Daria Marciniak
Enea AZS Poznań
23
40222
10748.78
49.
Milena Krzyżaniak
AZS Uniwersytet Warszawski
25
43663
10746.52
50.
Agnieszka Makowska
ŁKS SMS Łódź
21
36546
10740.29
51.
Marta Wdowiuk
1KS Ślęza II Wrocław
21
36491
10737.67
52.
Katarzyna Sobczyńska
Mon-Pol Płock
20
34385
10719.25
53.
Aneta Burandt
KKS Olsztyn
21
36104
10719.24
54.
Karina Szczurewska
AZS UG
31
53286
10718.90
55.
Natalia Danych
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
21
36090
10718.57
56.
Jagoda Bandoch
MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz
22
37791
10717.77
57.
Agnieszka Misiek
Mon-Pol Płock
18
30872
10715.11
58.
Aleksandra Szymańska
MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz
21
35940
10711.43
59.
Ewa Canert
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
22
37542
10706.45
60.
Kinga Dzierbicka
Grot F&F Automatyka Pabianice
21
35645
10697.38
61.
Jastina Kosalewicz
AZS UG
31
52487
10693.13
62.
Aleksandra Kaja
AZS Uniwersytet Warszawski
22
37020
10682.73
63.
Karolina Olszewska
Pomarańczarnia MUKS Poznań
28
46827
10672.39
64.
Agata Chaliburda
Mon-Pol Płock
20
33408
10670.40
65.
Karolina Budeń
Enea AZS Poznań
,
X-Demon Tęcza Leszno
25
41606
10664.24
66.
Magdalena Szkop
MPKK OSiR Sokołów S.A. Sokołów Podl.
22
36569
10662.23
67.
Agnieszka Wierzbicka
Politechnika Gdańska
22
36528
10660.36
68.
Angelika Kuras
AZS UG
31
51287
10654.42
69.
Julia Niemojewska
SMS PZKosz Łomianki
,
SMS PZKosz II Łomianki
30
49293
10643.10
70.
Sonia Młynarczyk
MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra
12
19652
10637.67
71.
Agnieszka Krzywoń
AZS Politechnika Korona Kraków
29
47389
10634.10
72.
Katarzyna Szyller
Panattoni Europe Lider Pruszków
23
37387
10625.52
73.
Agata Maciejewska
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
16
26003
10625.19
74.
Weronika Oskwarek
ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski
22
35330
10605.91
75.
Weronika Papiernik
MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz
21
33569
10598.52
76.
Weronika Nowakowska
SMS PZKosz Łomianki
30
47876
10595.87
77.
Agata Ostrowska
Panattoni Europe Lider Pruszków
14
22291
10592.21
78.
Karolina Matkowska
Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp.
15
23830
10588.67
79.
Iwona Szarzyńska
Pomarańczarnia MUKS Poznań
27
42887
10588.41
80.
Joanna Twardowska
Grot F&F Automatyka Pabianice
19
29932
10575.37
81.
Pola Dmochewicz
AZS Uniwersytet Warszawski
23
36050
10567.39
82.
Patrycja Jastrzębska
ŁKS SMS Łódź
23
35862
10559.22
83.
Barbara Miśkiewicz
Pomarańczarnia MUKS Poznań
24
37311
10554.63
84.
Kinga Demczur
Enea AZS Poznań
23
35709
10552.57
85.
Monika Skrzecz
Panattoni Europe Lider Pruszków
,
Basket 25 Bydgoszcz
22
34147
10552.14
86.
Edyta Faleńczyk
Politechnika Gdańska
21
32261
10536.24
87.
Katarzyna Homoncik
AZS Politechnika Korona Kraków
29
43811
10510.72
88.
Karolina Formella
AZS UG
31
46800
10509.68
89.
Aleksandra Parzeńska
SMS PZKosz Łomianki
,
SMS PZKosz II Łomianki
15
22456
10497.07
90.
Kamila Ciężadło
AZS Politechnika Korona Kraków
27
39680
10469.63
91.
Aleksandra Lewoń-Sczansny
ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski
22
31998
10454.45
92.
Aleksandra Iwaniuk
MPKK OSiR Sokołów S.A. Sokołów Podl.
22
31964
10452.91
93.
Agnieszka Myślak
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
21
30175
10436.90
94.
Alicja Szloser
Enea AZS Poznań
24
34442
10435.08
95.
Natalia Klimek
SMS PZKosz Łomianki
,
SMS PZKosz II Łomianki
21
29843
10421.10
96.
Patrycja Klatt
Pomarańczarnia MUKS Poznań
26
36786
10414.85
97.
Marta Kulak
MUKS Chrobry Basket Głuchołazy
22
31054
10411.55
98.
Marianna Duszkiewicz
Politechnika Gdańska
22
31048
10411.27
99.
Żaneta Szczęśniak
AZS UG
30
42328
10410.93
100.
Julia Niełacna
SMS PZKosz Łomianki
,
SMS PZKosz II Łomianki
32
45089
10409.03
101.
Aleksandra Kędzierska
MPKK OSiR Sokołów S.A. Sokołów Podl.
11
15376
10397.82
102.
Alicja Grabska
AZS Politechnika Korona Kraków
29
40290
10389.31
103.
Liliana Banaszak
SMS PZKosz Łomianki
,
SMS PZKosz II Łomianki
21
29163
10388.71
104.
Natalia Łopińska
ŁKS SMS Łódź
22
30229
10374.05
105.
Anna Krawiec
AZS Politechnika Korona Kraków
29
39653
10367.34
106.
Dominika Poleszak
MPKK OSiR Sokołów S.A. Sokołów Podl.
15
20468
10364.53
107.
Natalia Gwizdała
SMS PZKosz Łomianki
29
39492
10361.79
108.
Karolina Stefańczyk
Enea AZS Poznań
23
31140
10353.91
109.
Anna Kudelska
Grot F&F Automatyka Pabianice
13
17536
10348.92
110.
Elżbieta Giedrojć
Enea AZS Poznań
,
ŁKS SMS Łódź
22
29548
10343.09
111.
Zuzanna Gadkowska
X-Demon Tęcza Leszno
23
30776
10338.09
112.
Paulina Kutycka
Mon-Pol Płock
20
26538
10326.90
113.
Jagoda Szczęsna
Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp.
17
22549
10326.41
114.
Martyna Leszczyńska
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
17
22222
10307.18
115.
Natalia Ryng
SMS PZKosz Łomianki
,
SMS PZKosz II Łomianki
34
44403
10305.97
116.
Justyna Wróbel
Politechnika Gdańska
22
28388
10290.36
117.
Paula Duchnowska
Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp.
17
21720
10277.65
118.
Justyna Fura
MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz
14
17839
10274.21
119.
Patrycja Rucińska
Mon-Pol Płock
12
15023
10251.92
120.
Beata Jurczyńska
MUKS Chrobry Basket Głuchołazy
16
19833
10239.56
121.
Anna Wińkowska
SMS PZKosz Łomianki
,
SMS PZKosz II Łomianki
31
38077
10228.29
122.
Justyna Ogrodowska
ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski
19
23204
10221.26
123.
Barbara Zieniewska
SMS PZKosz Łomianki
,
SMS PZKosz II Łomianki
25
30438
10217.52
124.
Anita Szemraj
Pomarańczarnia MUKS Poznań
18
21880
10215.56
125.
Aleksandra Dul
Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp.
17
20402
10200.12
126.
Karolina Szydłowska
SMS PZKosz Łomianki
,
SMS PZKosz II Łomianki
36
42898
10191.61
127.
Kamila Kowalska
Panattoni Europe Lider Pruszków
12
14294
10191.17
128.
Magdalena Ratajczak
Grot F&F Automatyka Pabianice
21
24591
10171.00
129.
Natalia Błaszczak
MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz
22
25734
10169.73
130.
Karolina Zieniewska
MPKK OSiR Sokołów S.A. Sokołów Podl.
20
23333
10166.65
131.
Łucja Grzenkowicz
SMS PZKosz Łomianki
,
SMS PZKosz II Łomianki
19
21982
10156.95
132.
Kaciaryna Pratasewicz
AZS Politechnika Korona Kraków
30
34465
10148.83
133.
Marta Cieślicka
AZS UG
26
29708
10142.62
134.
Bożena Puter
SMS PZKosz Łomianki
,
SMS PZKosz II Łomianki
23
25996
10130.26
135.
Iwona Płóciennik
AZS Uniwersytet Warszawski
20
22446
10122.30
136.
Aleksandra Pietraszek
Enea AZS Poznań
25
27549
10101.96
137.
Martyna Batóg
MPKK OSiR Sokołów S.A. Sokołów Podl.
22
24091
10095.05
138.
Kinga Kominek
Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp.
16
17515
10094.69
139.
Karolina Brzozowska
Politechnika Gdańska
21
22972
10093.90
140.
Roksana Płonka
Mon-Pol Płock
10
10778
10077.80
141.
Daria Walczak
MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz
20
21222
10061.10
142.
Klaudia Teluk
MPKK OSiR Sokołów S.A. Sokołów Podl.
15
15507
10033.80
143.
Gabriela Piech
AZS Uniwersytet Warszawski
25
25656
10026.24
144.
Karolina Filipczak
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
17
17314
10018.47
145.
Karolina Walocha
ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski
18
17667
981.50
146.
Marta Dymała
Enea AZS Poznań
25
23797
951.88
147.
Alicja Falkowska
SMS PZKosz Łomianki
,
SMS PZKosz II Łomianki
27
25014
926.44
148.
Kinga Banach
Enea AZS Poznań
24
21942
914.25
149.
Ewa Bacik
SMS PZKosz Łomianki
,
SMS PZKosz II Łomianki
16
14455
903.44
150.
Natalia Tyczkowska
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
19
17020
895.79
151.
Zuzanna Wrzesień
Panattoni Europe Lider Pruszków
23
20368
885.57
152.
Karina Gzinka
SMS PZKosz Łomianki
,
SMS PZKosz II Łomianki
15
13121
874.73
153.
Weronika Jaworska
MPKK OSiR Sokołów S.A. Sokołów Podl.
16
13818
863.63
154.
Karolina Podkańska
SMS PZKosz Łomianki
,
SMS PZKosz II Łomianki
28
23945
855.18
155.
Aleksandra Brambor
X-Demon Tęcza Leszno
13
11076
852.00
156.
Marta Tomczuk
MPKK OSiR Sokołów S.A. Sokołów Podl.
18
15033
835.17
157.
Aleksandra Witkowska
AZS Politechnika Korona Kraków
19
15733
828.05
158.
Martyna Borowiecka
ŁKS SMS Łódź
18
14901
827.83
159.
Martyna Kotula
Enea AZS Poznań
23
18967
824.65
160.
Magdalena Błysz
MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz
17
13687
805.12
161.
Anita Plucińska
Enea AZS Poznań
24
19274
803.08
162.
Katarzyna Pasek
AZS Politechnika Korona Kraków
28
22399
799.96
163.
Kinga Bączek
AZS UG
29
22680
782.07
164.
Justyna Rudzka
Grot F&F Automatyka Pabianice
13
10146
780.46
165.
Magdalena Lasocka
Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp.
13
10107
777.46
166.
Agata Opolska
AZS Uniwersytet Warszawski
25
19413
776.52
167.
Natalia Bury
Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp.
12
9120
760.00
168.
Weronika Woźniak
X-Demon Tęcza Leszno
20
14998
749.90
169.
Adrianna Kalinowska
KKS Olsztyn
15
10938
729.20
170.
Gabriela Świętochowska
MPKK OSiR Sokołów S.A. Sokołów Podl.
15
10916
727.73
171.
Kamila Płatek
MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz
22
15809
718.59
172.
Eliza Miaśkiewicz
Mon-Pol Płock
12
8489
707.42
173.
Katarzyna Krajewska
X-Demon Tęcza Leszno
15
10570
704.67
174.
Wioletta Wiśniewska
Enea AZS Poznań
20
13815
690.75
175.
Celina Kwietoń
MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra
13
8960
689.23
176.
Magdalena Kowalewska
Pomarańczarnia MUKS Poznań
15
10242
682.80
177.
Sara Wyczałkowska
MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz
18
12269
681.61
178.
Daria Doga
Panattoni Europe Lider Pruszków
22
14186
644.82
179.
Klaudia Kucharska
MUKS Chrobry Basket Głuchołazy
17
10706
629.76
180.
Wiktoria Kośla
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
11
6908
628.00
181.
Paulina Pilichowska
Pomarańczarnia MUKS Poznań
23
13947
606.39
182.
Oliwia Radoń
Politechnika Gdańska
11
6637
603.36
183.
Weronika Karpiszuk
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
19
11435
601.84
184.
Martyna Policha
Pomarańczarnia MUKS Poznań
23
13304
578.43
185.
Klaudia Łapińska
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
16
9126
570.38
186.
Aleksandra Krajewska
Mon-Pol Płock
10
5674
567.40
187.
Natalia Malaga
AZS Politechnika Korona Kraków
17
9417
553.94
188.
Magdalena Ruta
AZS Politechnika Korona Kraków
19
10288
541.47
189.
Maja Michniewicz
MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra
14
7573
540.93
190.
Agnieszka Spangenberg
AZS Uniwersytet Warszawski
16
8537
533.56
191.
Natalia Fundeła
MUKS Chrobry Basket Głuchołazy
20
10643
532.15
192.
Weronika Woźna
1KS Ślęza II Wrocław
15
7840
522.67
193.
Pola Lubińska
X-Demon Tęcza Leszno
14
7270
519.29
194.
Anna Karasek
Panattoni Europe Lider Pruszków
20
10292
514.60
195.
Aleksandra Mońko
KKS Olsztyn
11
5266
478.73
196.
Martyna Mączka
1KS Ślęza II Wrocław
19
9090
478.42
197.
Natalia Wiaderkiewicz
ŁKS SMS Łódź
17
7549
444.06
198.
Kamila Szmytkowska
AZS UG
22
9626
437.55
199.
Aleksandra Magdziarz
1KS Ślęza II Wrocław
17
7113
418.41
200.
Wiktoria Skuzińska
AZS Uniwersytet Warszawski
15
6025
401.67
201.
Wioletta Walocha
ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski
13
5105
392.69
202.
Justyna Michalak
KKS Olsztyn
20
7711
385.55
203.
Aneta Rola
MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra
12
4622
385.17
204.
Bibiana Puzdrowska
MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz
19
7248
381.47
205.
Monika Barczuk
MUKS Chrobry Basket Głuchołazy
14
5273
376.64
206.
Sandra Ludwiniak
MUKS Chrobry Basket Głuchołazy
18
6727
373.72
207.
Zuzanna Boduch
MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra
17
6003
353.12
208.
Katarzyna Chodkowska
AZS Uniwersytet Warszawski
16
5495
343.44
209.
Weronika Bernaś
MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra
12
3473
289.42
210.
Wiktoria Bałdyga
KKS Olsztyn
16
4541
283.81
211.
Agata Jamrozik
Panattoni Europe Lider Pruszków
15
4120
274.67
212.
Anna Górska
Politechnika Gdańska
12
3198
266.50
213.
Kamila Żukowska
KKS Olsztyn
18
4454
247.44
214.
Dagmara Czaplińska
KKS Olsztyn
14
3285
234.64
Partner główny
Partner wspierający
Partner medialny
Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego
Wyślij wiadomość