Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Paweł Sowiński Twarde Pierniki Toruń 14 407 29.07
2. Daniel Lisiecki GTS Unia Choceń 16 399 24.94
3. Nikodem Biliński TKM Włocławek 16 382 23.88
4. Mateusz Kaźmierski Basket 2010 Kruszwica 16 292 18.25
5. Antoni Gawarecki SKS Kasprowicz Inowrocław 16 246 15.38
6. Marcin Kryś MKS Novum I Bydgoszcz, MKS Novum II Bydgoszcz 15 237 15.80
7. Ivo Roth UKS Basket Regnum Bydgoszcz 16 232 14.50
8. Patryk Szweda MKS Novum I Bydgoszcz, MKS Novum II Bydgoszcz 15 230 15.33
9. Mateusz Kowalski Twarde Pierniki Toruń 16 205 12.81
10. Aleksander Kos UKS Basket Regnum Bydgoszcz 16 176 11.00
11. Jakub Kornatka TKM Włocławek 15 171 11.40
12. Oliwier Lichowski MKS Novum I Bydgoszcz 14 155 11.07
13. Paweł Morzyński MKS Novum I Bydgoszcz 15 154 10.27
14. Marcel Szukalski Enea Astoria Bydgoszcz 14 153 10.93
15. Mateusz Żebrowski Twarde Pierniki Toruń 14 146 10.43
16. Michał Ziółkowski Twarde Pierniki Toruń 14 142 10.14
17. Marcin Łangowski Enea Astoria Bydgoszcz 16 141 8.81
18. Tymoteusz Budziak UKS Basket Regnum Bydgoszcz 16 137 8.56
19. Maciej Tomaszewski Twarde Pierniki Toruń 15 136 9.07
20. Eryk Bembnista SKS Kasprowicz Inowrocław 16 128 8.00
21. Piotr Pochocki SKS Kasprowicz Inowrocław 11 125 11.36
22. Mateusz Pawlak UKS Basket Regnum Bydgoszcz 16 122 7.63
23. Antoni Ślufiński TKM Włocławek 12 120 10.00
24. Nikodem Dziwnik Basket 2010 Kruszwica 15 119 7.93
25. Adam Kozłowski MKS Novum I Bydgoszcz 16 119 7.44
26. Alan Lewandowski TKM Włocławek 14 117 8.36
27. Dominik Bocian Enea Astoria Bydgoszcz 15 116 7.73
28. Bartosz Cichocki Basket 2010 Kruszwica 13 106 8.15
29. Tymoteusz Kwiatkowski GTS Unia Choceń 16 105 6.56
30. Jakub Kępski TKM Włocławek 13 96 7.38
31. Nikodem Michalski SKS Kasprowicz Inowrocław 14 94 6.71
32. Juliusz Markowski TKM Włocławek 15 94 6.27
33. Hubert Lipiński Twarde Pierniki Toruń 14 93 6.64
34. Oliwier Bógdał TKM Włocławek 13 91 7.00
35. Kamil Adolski Basket 2010 Kruszwica 16 87 5.44
36. Mateusz Kończal UKS Basket Regnum Bydgoszcz 16 83 5.19
37. Dominik Walenciak Twarde Pierniki Toruń 14 83 5.93
38. Jakub Bęben TKM Włocławek 11 74 6.73
39. Sylwester Łaski UKS Basket Regnum Bydgoszcz 14 72 5.14
40. Jan Lewandowski GTS Unia Choceń 15 71 4.73
41. Mateusz Gwiździel Twarde Pierniki Toruń 15 68 4.53
42. Wiktor Łankiewicz Twarde Pierniki Toruń 14 63 4.50
43. Oskar Rochucki Basket 2010 Kruszwica 16 62 3.88
44. Oskar Sas Enea Astoria Bydgoszcz 12 60 5.00
45. Cyprian Bryła Enea Astoria Bydgoszcz 12 59 4.92
46. Piotr Barańczuk MKS Novum I Bydgoszcz 15 59 3.93
47. Maciej Pankiewicz TKM Włocławek 13 59 4.54
48. Adrian Lizoń Enea Astoria Bydgoszcz 14 54 3.86
49. Igor Chłopik Twarde Pierniki Toruń 13 52 4.00
50. Jakub Kański SKS Kasprowicz Inowrocław 16 52 3.25
51. Szymon Sobociński GTS Unia Choceń 14 51 3.64
52. Bartosz Lewandowski Twarde Pierniki Toruń 12 47 3.92
53. Filip Bednarek GTS Unia Choceń 14 46 3.29
54. Maksymilian Piątek MKS Novum I Bydgoszcz, MKS Novum II Bydgoszcz 15 45 3.00
55. Jakub Filipiak GTS Unia Choceń 13 43 3.31
56. Igor Klamecki Basket 2010 Kruszwica 16 43 2.69
57. Jan Barwiński UKS Basket Regnum Bydgoszcz 8 42 5.25
58. Miłosz Ertman TKM Włocławek 10 42 3.82
59. Bartłomiej Matyjasik Basket 2010 Kruszwica 16 39 2.44
60. Norbert Kościński SKS Kasprowicz Inowrocław 16 39 2.44
61. Oliwier Mazur Enea Astoria Bydgoszcz 12 39 3.25
62. Wojciech Warszawiak SKS Kasprowicz Inowrocław 16 38 2.38
63. Oliwier Batkowski MKS Novum I Bydgoszcz, MKS Novum II Bydgoszcz 16 36 2.25
64. Kacper Ozdoba MKS Novum I Bydgoszcz, MKS Novum II Bydgoszcz 13 35 2.69
65. Wojciech Polacki MKS Novum I Bydgoszcz 16 35 2.19
66. Marcin Okoński SKS Kasprowicz Inowrocław 16 33 2.06
67. Krzysztof Bratkowski Twarde Pierniki Toruń 13 31 2.38
68. Marcin Mulski Twarde Pierniki Toruń 10 31 3.10
69. Tomasz Wojtyczka TKM Włocławek 12 30 2.50
70. Konrad Konieczka SKS Kasprowicz Inowrocław 12 30 2.50
71. Cezary Faligowski Basket 2010 Kruszwica 16 30 1.88
72. Mikołaj Kachelski MKS Novum I Bydgoszcz 9 30 3.33
73. Tomasz Luboch SKS Kasprowicz Inowrocław 11 29 2.64
74. Karol Tan Nguyen Van MKS Novum I Bydgoszcz, MKS Novum II Bydgoszcz 14 29 2.07
75. Arkadiusz Kutka MKS Novum I Bydgoszcz, MKS Novum II Bydgoszcz 13 29 2.23
76. Wojciech Kaźmierczak MKS Novum I Bydgoszcz, MKS Novum II Bydgoszcz 15 28 1.87
77. Łukasz Kornand Twarde Pierniki Toruń 9 27 3.00
78. Tymoteusz Nowak Enea Astoria Bydgoszcz 8 26 3.25
79. Piotr Bruź Twarde Pierniki Toruń 13 24 1.85
80. Miłosz Woroniecki MKS Novum I Bydgoszcz, MKS Novum II Bydgoszcz 12 24 2.00
81. Przemysław Sypniewski UKS Basket Regnum Bydgoszcz 15 24 1.60
82. Wiktor Szpojda Enea Astoria Bydgoszcz 12 23 1.92
83. Robert Fons Enea Astoria Bydgoszcz 8 23 2.88
84. Bartosz Przybyszewski GTS Unia Choceń 11 22 2.00
85. Mateusz Kaliński TKM Włocławek 11 22 2.00
86. Bartosz Hetzig MKS Novum I Bydgoszcz, MKS Novum II Bydgoszcz 14 22 1.57
87. Szymon Gallus TKM Włocławek 9 22 2.44
88. Oliwier Szyperski MKS Novum I Bydgoszcz, MKS Novum II Bydgoszcz 13 20 1.54
89. Alan Arent SKS Kasprowicz Inowrocław 12 20 1.67
90. Gracjan Papior MKS Novum I Bydgoszcz, MKS Novum II Bydgoszcz 14 19 1.36
91. Krystian Brzeski MKS Novum I Bydgoszcz, MKS Novum II Bydgoszcz 11 18 1.64
92. Oliwier Dąbek Enea Astoria Bydgoszcz 12 17 1.42
93. Milan Komorowski MKS Novum I Bydgoszcz 16 17 1.06
94. Jakub Milewski Basket 2010 Kruszwica 12 17 1.42
95. Szymon Bratyszewski GTS Unia Choceń 14 16 1.14
96. Tymon Piechocki MKS Novum I Bydgoszcz, MKS Novum II Bydgoszcz 14 16 1.14
97. Bartłomiej Rakowski GTS Unia Choceń 14 16 1.14
98. Wiktor Mierzwicki SKS Kasprowicz Inowrocław 16 16 1.00
99. Jarosław Ruczkowski Basket 2010 Kruszwica 11 15 1.36
100. Wiktor Matuszkiewicz SKS Kasprowicz Inowrocław 9 14 1.56
101. Igor Michalski GTS Unia Choceń 14 14 1.00
102. Oliwier Siwiak MKS Novum I Bydgoszcz, MKS Novum II Bydgoszcz 12 11 0.92
103. Dorian Strauss Enea Astoria Bydgoszcz 13 11 0.85
104. Paweł Chmielewski MKS Novum I Bydgoszcz, MKS Novum II Bydgoszcz 10 11 1.10
105. Eryk Piaskowski Basket 2010 Kruszwica 12 10 0.83
106. Rafał Budysz UKS Basket Regnum Bydgoszcz 16 9 0.56
107. Konrad Santysiak Basket 2010 Kruszwica 16 9 0.56
108. Wiktor Urbański Basket 2010 Kruszwica 16 9 0.56
109. Michał Ampanowicz GTS Unia Choceń 15 8 0.53
110. Jakub Siekierkowski MKS Novum I Bydgoszcz, MKS Novum II Bydgoszcz 9 7 0.78
111. Paweł Pachowicz SKS Kasprowicz Inowrocław 10 7 0.70
112. Michał Janeczek Basket 2010 Kruszwica 15 7 0.47
113. Oskar Zieliński Enea Astoria Bydgoszcz 10 7 0.70
114. Peter Błachut MKS Novum I Bydgoszcz, MKS Novum II Bydgoszcz 12 6 0.50
115. Bartosz Kwiatkowski Enea Astoria Bydgoszcz 12 4 0.33
116. Jakub Dybek UKS Basket Regnum Bydgoszcz 12 2 0.17
117. Michał Grzybowski GTS Unia Choceń 14 2 0.14
118. Bartłomiej Góralski GTS Unia Choceń 8 2 0.25
119. Filip Szaflik UKS Basket Regnum Bydgoszcz 13 0 0.00
120. Michał Rybicki GTS Unia Choceń 12 0 0.00
121. Oliwier Markiewicz UKS Basket Regnum Bydgoszcz 11 0 0.00

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu i Turystyki Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Hotel Mercure Arena Toruń EBL EBLK

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA