Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Paweł Sowiński Twarde Pierniki Toruń 5 176 35.20
2. Nikodem Biliński TKM Włocławek 4 128 32.00
3. Mateusz Kowalski Twarde Pierniki Toruń 5 89 17.80
4. Daniel Lisiecki Gminne Towarzystwo Sportowe Unia Choceń 4 75 18.75
5. Ivo Roth UKS Basket Regnum Bydgoszcz 4 72 18.00
6. Mateusz Kaźmierski Basket 2010 Kruszwica 4 67 16.75
7. Antoni Gawarecki SKS Kasprowicz Inowrocław 4 66 16.50
8. Aleksander Kos UKS Basket Regnum Bydgoszcz 4 65 16.25
9. Oliwier Lichowski MKS Novum I Bydgoszcz 4 61 15.25
10. Maciej Tomaszewski Twarde Pierniki Toruń 5 47 9.40
11. Marcin Kryś MKS Novum I Bydgoszcz, MKS Novum II Bydgoszcz 4 47 11.75
12. Tomasz Urbański UKS Basket Regnum Bydgoszcz 4 46 11.50
13. Piotr Pochocki SKS Kasprowicz Inowrocław 4 46 11.50
14. Mateusz Pawlak UKS Basket Regnum Bydgoszcz 4 44 11.00
15. Antoni Ślufiński TKM Włocławek 3 42 14.00
16. Jakub Kornatka TKM Włocławek 3 41 13.67
17. Marcel Szukalski Enea Astoria Bydgoszcz 4 39 9.75
18. Michał Ziółkowski Twarde Pierniki Toruń 5 39 7.80
19. Patryk Szweda MKS Novum I Bydgoszcz, MKS Novum II Bydgoszcz 3 36 12.00
20. Alan Lewandowski TKM Włocławek 3 36 12.00
21. Mateusz Żebrowski Twarde Pierniki Toruń 3 34 11.33
22. Aleksander Szulc Enea Astoria Bydgoszcz 4 33 8.25
23. Filip Gachewicz TKM Włocławek 2 32 16.00
24. Paweł Morzyński MKS Novum I Bydgoszcz 4 32 8.00
25. Marcin Łangowski Enea Astoria Bydgoszcz 4 31 7.75
26. Oskar Sas Enea Astoria Bydgoszcz 3 31 10.33
27. Jan Lewandowski Gminne Towarzystwo Sportowe Unia Choceń 4 28 7.00
28. Adrian Lizoń Enea Astoria Bydgoszcz 4 27 6.75
29. Adam Kozłowski MKS Novum I Bydgoszcz 4 27 6.75
30. Juliusz Markowski TKM Włocławek 4 25 6.25
31. Tymoteusz Budziak UKS Basket Regnum Bydgoszcz 4 25 6.25
32. Mateusz Gwiździel Twarde Pierniki Toruń 5 25 5.00
33. Dominik Bocian Enea Astoria Bydgoszcz 4 23 5.75
34. Łukasz Kornand Twarde Pierniki Toruń 5 23 4.60
35. Bartosz Cichocki Basket 2010 Kruszwica 3 22 7.33
36. Mateusz Kończal UKS Basket Regnum Bydgoszcz 4 21 5.25
37. Stefan Stręczyński MKS Novum I Bydgoszcz 4 21 5.25
38. Jakub Kępski TKM Włocławek 2 21 10.50
39. Oskar Rochucki Basket 2010 Kruszwica 4 20 5.00
40. Nikodem Michalski SKS Kasprowicz Inowrocław 2 20 10.00
41. Tymoteusz Kwiatkowski Gminne Towarzystwo Sportowe Unia Choceń 4 20 5.00
42. Nikodem Dziwnik Basket 2010 Kruszwica 4 19 4.75
43. Kamil Adolski Basket 2010 Kruszwica 4 18 4.50
44. Oliwier Bógdał TKM Włocławek 3 18 6.00
45. Jakub Bęben TKM Włocławek 2 17 8.50
46. Mikołaj Kachelski MKS Novum I Bydgoszcz 4 17 4.25
47. Daniel Wenzelewski MKS Novum I Bydgoszcz 3 17 5.67
48. Maksymilian Piątek MKS Novum II Bydgoszcz 5 16 3.20
49. Jan Barwiński UKS Basket Regnum Bydgoszcz 2 14 7.00
50. Oliwier Mazur Enea Astoria Bydgoszcz 4 14 3.50
51. Wojciech Polacki MKS Novum I Bydgoszcz 4 14 3.50
52. Eryk Bembnista SKS Kasprowicz Inowrocław 4 14 3.50
53. Jakub Kański SKS Kasprowicz Inowrocław 4 13 3.25
54. Igor Klamecki Basket 2010 Kruszwica 4 13 3.25
55. Piotr Barańczuk MKS Novum I Bydgoszcz 4 13 3.25
56. Wiktor Łankiewicz Twarde Pierniki Toruń 3 12 4.00
57. Szymon Gallus TKM Włocławek 3 12 4.00
58. Hubert Lipiński Twarde Pierniki Toruń 3 12 4.00
59. Krzysztof Bratkowski Twarde Pierniki Toruń 5 11 2.20
60. Miłosz Ertman TKM Włocławek 3 11 3.67
61. Norbert Kościński SKS Kasprowicz Inowrocław 4 10 2.50
62. Sylwester Łaski UKS Basket Regnum Bydgoszcz 3 9 3.00
63. Wiktor Matuszkiewicz SKS Kasprowicz Inowrocław 4 8 2.00
64. Karol Tan Nguyen Van MKS Novum II Bydgoszcz 3 8 2.67
65. Szymon Sobociński Gminne Towarzystwo Sportowe Unia Choceń 2 8 4.00
66. Wojciech Warszawiak SKS Kasprowicz Inowrocław 4 8 2.00
67. Alex Porzuczek Twarde Pierniki Toruń 3 8 2.67
68. Tomasz Wojtyczka TKM Włocławek 3 8 2.67
69. Bartosz Hetzig MKS Novum II Bydgoszcz 4 8 2.00
70. Bartosz Rosiecki TKM Włocławek 3 8 2.67
71. Arkadiusz Kutka MKS Novum II Bydgoszcz 4 7 1.75
72. Bartosz Przybyszewski Gminne Towarzystwo Sportowe Unia Choceń 4 7 1.75
73. Bartłomiej Matyjasik Basket 2010 Kruszwica 4 7 1.75
74. Gracjan Papior MKS Novum II Bydgoszcz 4 6 1.50
75. Igor Michalski Gminne Towarzystwo Sportowe Unia Choceń 4 6 1.50
76. Piotr Bruź Twarde Pierniki Toruń 4 6 1.50
77. Jakub Filipiak Gminne Towarzystwo Sportowe Unia Choceń 4 6 1.50
78. Dominik Walenciak Twarde Pierniki Toruń 3 6 2.00
79. Maksym Włodarski TKM Włocławek 2 6 3.00
80. Filip Bednarek Gminne Towarzystwo Sportowe Unia Choceń 3 6 2.00
81. Kacper Ozdoba MKS Novum II Bydgoszcz 4 6 1.50
82. Tymon Piechocki MKS Novum II Bydgoszcz 5 5 1.00
83. Szymon Bratyszewski Gminne Towarzystwo Sportowe Unia Choceń 4 5 1.25
84. Eryk Piaskowski Basket 2010 Kruszwica 4 5 1.25
85. Dorian Strauss Enea Astoria Bydgoszcz 4 4 1.00
86. Krystian Brzeski MKS Novum II Bydgoszcz 4 4 1.00
87. Maciej Dura Twarde Pierniki Toruń 3 4 1.33
88. Przemysław Sypniewski UKS Basket Regnum Bydgoszcz 3 4 1.33
89. Wiktor Mierzwicki SKS Kasprowicz Inowrocław 4 4 1.00
90. Oliwier Batkowski MKS Novum I Bydgoszcz, MKS Novum II Bydgoszcz 4 4 1.00
91. Oliwier Siwiak MKS Novum II Bydgoszcz 3 4 1.33
92. Mateusz Kaliński TKM Włocławek 3 4 1.33
93. Miłosz Woroniecki MKS Novum II Bydgoszcz 4 3 0.75
94. Paweł Chmielewski MKS Novum II Bydgoszcz 3 3 1.00
95. Marcin Stabryn MKS Novum II Bydgoszcz 3 3 1.00
96. Bartłomiej Rakowski Gminne Towarzystwo Sportowe Unia Choceń 4 2 0.50
97. Paweł Pachowicz SKS Kasprowicz Inowrocław 3 2 0.67
98. Bartłomiej Góralski Gminne Towarzystwo Sportowe Unia Choceń 3 2 0.67
99. Milan Komorowski MKS Novum I Bydgoszcz 4 2 0.50
100. Paweł Szczepański Enea Astoria Bydgoszcz 2 2 1.00
101. Oliwier Dąbek Enea Astoria Bydgoszcz 3 2 0.67
102. Alan Arent SKS Kasprowicz Inowrocław 3 2 0.67
103. Cezary Faligowski Basket 2010 Kruszwica 4 2 0.50
104. Jakub Milewski Basket 2010 Kruszwica 3 2 0.67
105. Marcin Okoński SKS Kasprowicz Inowrocław 4 2 0.50
106. Peter Błachut MKS Novum II Bydgoszcz 5 2 0.40
107. Tomasz Luboch SKS Kasprowicz Inowrocław 2 2 1.00
108. Konrad Konieczka SKS Kasprowicz Inowrocław 2 2 1.00
109. Wiktor Urbański Basket 2010 Kruszwica 4 1 0.25
110. Oskar Zieliński Enea Astoria Bydgoszcz 3 1 0.33
111. Wojciech Kaźmierczak MKS Novum II Bydgoszcz 5 1 0.20
112. Jakub Siekierkowski MKS Novum II Bydgoszcz 3 1 0.33
113. Filip Szaflik UKS Basket Regnum Bydgoszcz 4 0 0.00
114. Michał Janeczek Basket 2010 Kruszwica 3 0 0.00
115. Bartosz Kwiatkowski Enea Astoria Bydgoszcz 4 0 0.00
116. Konrad Santysiak Basket 2010 Kruszwica 4 0 0.00
117. Michał Ampanowicz Gminne Towarzystwo Sportowe Unia Choceń 3 0 0.00
118. Oliwier Szyperski MKS Novum II Bydgoszcz 4 0 0.00
119. Ignacy Dembowski TKM Włocławek 2 0 0.00
120. Michał Grzybowski Gminne Towarzystwo Sportowe Unia Choceń 3 0 0.00
121. Michał Rybicki Gminne Towarzystwo Sportowe Unia Choceń 3 0 0.00
122. Jakub Dybek UKS Basket Regnum Bydgoszcz 3 0 0.00
123. Rafał Budysz UKS Basket Regnum Bydgoszcz 4 0 0.00
Polski Związek Koszykówki Facebook