Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Błażej Emeschajmer MUKS Sokół Pakość 3 50 16.67
2. Filip Adamczak MKS Novum Bydgoszcz 2 36 18.00
3. Hubert Sękowski Twarde Pierniki Toruń 2 33 16.50
4. Oskar Skunicki MUKS Sokół Pakość 3 28 9.33
5. Dawid Bykowski TKM Włocławek 2 26 13.00
6. Igor Bladoszewski TKM Włocławek 2 26 13.00
7. Paweł Sowiński Twarde Pierniki Toruń 2 24 12.00
8. Wiktor Łukasik TKM Włocławek 2 24 12.00
9. Jakub Andrzejewski TKM Włocławek 2 22 11.00
10. Jan Kwieciński SKS Kasprowicz Inowrocław 1 21 21.00
11. Dawid Damski MKS Novum Bydgoszcz 2 20 10.00
12. Aleksander Groszewski MKS Novum Bydgoszcz 2 17 8.50
13. Jan Owczarzak SKS Kasprowicz Inowrocław 1 16 16.00
14. Karol Nornicki Twarde Pierniki Toruń 2 16 8.00
15. Krystian Szortyka TKM Włocławek 1 14 14.00
16. Adam Kurek MUKS Sokół Pakość 3 14 4.67
17. Oliwier Szczepański TKM Włocławek 2 12 6.00
18. Mikołaj Wojciechowski SKS Kasprowicz Inowrocław 1 12 12.00
19. Michał Chmielewicz MKS Novum Bydgoszcz 2 11 5.50
20. Kacper Urbański Twarde Pierniki Toruń 2 11 5.50
21. Kacper Maksoń Twarde Pierniki Toruń 1 10 10.00
22. Witold Macina MUKS Sokół Pakość 3 10 3.33
23. Stanisław Kwiatkowski Twarde Pierniki Toruń 1 9 9.00
24. Błażej Kowalski MUKS Sokół Pakość 3 9 3.00
25. Mateusz Streich MUKS Sokół Pakość 2 9 4.50
26. Oliwier Bednarek TKM Włocławek 1 9 9.00
27. Jerzy Ziembiński Twarde Pierniki Toruń 2 8 4.00
28. Igor Marcinkowski Twarde Pierniki Toruń 2 8 4.00
29. Damian Błędowski TKM Włocławek 2 8 4.00
30. Maciej Włudarski TKM Włocławek 1 7 7.00
31. Hubert Lewandowski MUKS Sokół Pakość 3 7 2.33
32. Dominik Grochowski MKS Novum Bydgoszcz 1 6 6.00
33. Wiktor Kałecki SKS Kasprowicz Inowrocław 1 6 6.00
34. Cyprian Rysiewski MKS Novum Bydgoszcz 1 6 6.00
35. Antoni Michalak SKS Kasprowicz Inowrocław 1 6 6.00
36. Paweł Jędrzejczak MKS Novum Bydgoszcz 2 5 2.50
37. Kamil Dolny MKS Novum Bydgoszcz 1 5 5.00
38. Maciej Wojciechowski TKM Włocławek 2 5 2.50
39. Artur Marek SKS Kasprowicz Inowrocław 1 4 4.00
40. Adam Chodulski TKM Włocławek 2 4 2.00
41. Marcel Parowiński TKM Włocławek 1 3 3.00
42. Faris Omanić Twarde Pierniki Toruń 1 3 3.00
43. Adam Janowski TKM Włocławek 2 3 1.50
44. Michał Frąckowiak MKS Novum Bydgoszcz 2 3 1.50
45. Krystian Cuber MUKS Sokół Pakość 3 2 0.67
46. Jan Bosowicz Twarde Pierniki Toruń 1 2 2.00
47. Kacper Skrzypczyński SKS Kasprowicz Inowrocław 1 2 2.00
48. Hubert Lewandowski TKM Włocławek 1 2 2.00
49. Mikołaj Rochowiak MKS Novum Bydgoszcz 2 2 1.00
50. Jan Misiaszek Twarde Pierniki Toruń 2 2 1.00
51. Bartłomiej Lefek Twarde Pierniki Toruń 1 2 2.00
52. Aleksander Burak MUKS Sokół Pakość 3 2 0.67
53. Robert Ratusiński MKS Novum Bydgoszcz 2 2 1.00
54. Mateusz Kolasiński MKS Novum Bydgoszcz 1 0 0.00
55. Łukasz Jarmoszewicz Twarde Pierniki Toruń 2 0 0.00
56. Filip Kurczewski MUKS Sokół Pakość 3 0 0.00
57. Jakub Zawadzki MKS Novum Bydgoszcz 1 0 0.00
58. Paweł Ciudziński MKS Novum Bydgoszcz 2 0 0.00
59. Jakub Rydlichowski SKS Kasprowicz Inowrocław 1 0 0.00
60. Mateusz Kaczorowski MKS Novum Bydgoszcz 1 0 0.00
61. Marcel Drozdowski Twarde Pierniki Toruń 2 0 0.00
62. Kacper Kuźmiński SKS Kasprowicz Inowrocław 1 0 0.00
Polski Związek Koszykówki Facebook