Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Jakub Andrzejewski TKM Włocławek, TKM II Włocławek 15 483 32.20
2. Szymon Jaskółd SKS Kasprowicz Inowrocław 16 446 27.88
3. Bartosz Jeziorowski KZŁ/Regnum Bydgoszcz 16 348 21.75
4. Hubert Sękowski Twarde Pierniki 2004 Toruń, Twarde Pierniki 2005 Toruń 16 307 19.19
5. Michał Matusiak TKM Włocławek, TKM II Włocławek 15 269 17.93
6. Paweł Sowiński Twarde Pierniki 2004 Toruń, Twarde Pierniki 2005 Toruń 12 233 19.42
7. Bartosz Mrówczyński MKS Novum Bydgoszcz 16 230 14.38
8. Mateusz Kaźmierski Basket 2010 Kruszwica 16 217 13.56
9. Jan Wdzięczny TKM Włocławek, TKM II Włocławek 16 215 13.44
10. Bartosz Preus MKS Novum Bydgoszcz 15 201 13.40
11. Paweł Książek SKS Kasprowicz Inowrocław 15 199 13.27
12. Marek Olszewski MKS Novum Bydgoszcz 16 197 12.31
13. Nikodem Biliński TKM Włocławek, TKM II Włocławek 18 194 10.78
14. Jan Bosowicz Twarde Pierniki 2004 Toruń, Twarde Pierniki 2005 Toruń 13 185 14.23
15. Jakub Kornatka TKM Włocławek, TKM II Włocławek 14 182 13.00
16. Mikołaj Katafiasz KZŁ/Regnum Bydgoszcz 16 176 11.00
17. Aleksander Greinert Basket 2010 Kruszwica 16 176 11.00
18. Igor Olszewski Enea Astoria Bydgoszcz 16 168 10.50
19. Wiktor Czyżnielewski TKM Włocławek, TKM II Włocławek 12 158 13.17
20. Mateusz Kowalski Twarde Pierniki 2004 Toruń, Twarde Pierniki 2005 Toruń 12 150 12.50
21. Paweł Jędrzejczak MKS Novum Bydgoszcz 9 149 16.56
22. Artur Marek SKS Kasprowicz Inowrocław 13 143 11.00
23. Jakub Olszewski MKS Novum Bydgoszcz 16 142 8.88
24. Szymon Wiśniewski TKM II Włocławek 16 142 8.88
25. Kamil Adolski Basket 2010 Kruszwica 14 134 9.57
26. Nikodem Dziwnik Basket 2010 Kruszwica 16 133 8.31
27. Dominik Walenciak Twarde Pierniki 2004 Toruń, Twarde Pierniki 2005 Toruń 16 132 8.25
28. Dominik Bocian Enea Astoria Bydgoszcz 16 131 8.19
29. Igor Marcinkowski Twarde Pierniki 2004 Toruń, Twarde Pierniki 2005 Toruń 16 129 8.06
30. Hubert Lobermajer TKM II Włocławek 14 125 8.93
31. Bartosz Łazarski TKM Włocławek, TKM II Włocławek 14 113 8.07
32. Mateusz Pawlak KZŁ/Regnum Bydgoszcz 16 111 6.94
33. Bartosz Cichocki Basket 2010 Kruszwica 15 106 7.07
34. Marcel Drozdowski Twarde Pierniki 2004 Toruń, Twarde Pierniki 2005 Toruń 13 103 7.92
35. Jerzy Ziembiński Twarde Pierniki 2004 Toruń 13 103 7.92
36. Wiktor Urban KZŁ/Regnum Bydgoszcz 10 101 10.10
37. Jakub Kępski TKM Włocławek, TKM II Włocławek 14 98 7.00
38. Patryk Szweda Twarde Pierniki 2004 Toruń, Twarde Pierniki 2005 Toruń 13 96 7.38
39. Dominik Misz SKS Kasprowicz Inowrocław 14 93 6.64
40. Jakub Dura Twarde Pierniki 2004 Toruń, Twarde Pierniki 2005 Toruń 14 89 6.36
41. Jan Misiaszek Twarde Pierniki 2004 Toruń, Twarde Pierniki 2005 Toruń 11 87 7.91
42. Oliwier Bógdał TKM Włocławek, TKM II Włocławek 12 86 7.17
43. Michał Robak MKS Novum Bydgoszcz 13 85 6.54
44. Bartłomiej Lefek Twarde Pierniki 2004 Toruń, Twarde Pierniki 2005 Toruń 13 83 6.38
45. Mateusz Żebrowski Twarde Pierniki 2004 Toruń, Twarde Pierniki 2005 Toruń 12 81 6.75
46. Ioannis Georgiadis Enea Astoria Bydgoszcz 14 77 5.50
47. Olaf Woźniak Twarde Pierniki 2004 Toruń 10 75 7.50
48. Jakub Bęben TKM Włocławek, TKM II Włocławek 16 75 4.69
49. Marcin Kryś MKS Novum Bydgoszcz 16 72 4.50
50. Kacper Kuźmiński SKS Kasprowicz Inowrocław 11 67 6.09
51. Maciej Pankiewicz TKM Włocławek, TKM II Włocławek 12 62 5.17
52. Adrian Łepek Enea Astoria Bydgoszcz 13 62 4.77
53. Filip Gachewicz TKM Włocławek, TKM II Włocławek 14 62 4.43
54. Antoni Ślufiński TKM Włocławek, TKM II Włocławek 12 60 5.00
55. Marcin Łangowski Enea Astoria Bydgoszcz 11 58 5.27
56. Igor Chłopik Twarde Pierniki 2004 Toruń, Twarde Pierniki 2005 Toruń 15 57 3.80
57. Marcel Szukalski Enea Astoria Bydgoszcz 14 57 4.07
58. Wiktor Łankiewicz Twarde Pierniki 2004 Toruń, Twarde Pierniki 2005 Toruń 14 53 3.79
59. Tymoteusz Budziak KZŁ/Regnum Bydgoszcz 16 53 3.31
60. Fabian Milde Twarde Pierniki 2004 Toruń 14 51 3.64
61. Michał Ziółkowski Twarde Pierniki 2004 Toruń, Twarde Pierniki 2005 Toruń 9 49 5.44
62. Miłosz Ertman TKM Włocławek, TKM II Włocławek 13 47 3.62
63. Juliusz Markowski TKM Włocławek, TKM II Włocławek 14 47 3.36
64. Aleksander Kos KZŁ/Regnum Bydgoszcz 14 46 3.29
65. Kacper Krajewski Twarde Pierniki 2004 Toruń, Twarde Pierniki 2005 Toruń 12 46 3.83
66. Ivo Roth KZŁ/Regnum Bydgoszcz 11 45 4.09
67. Oliwier Gołembiewski MKS Novum Bydgoszcz 16 44 2.75
68. Łukasz Jarmoszewicz Twarde Pierniki 2004 Toruń 9 40 4.44
69. Tomasz Urbański KZŁ/Regnum Bydgoszcz 9 40 4.44
70. Antoni Gawarecki SKS Kasprowicz Inowrocław 11 35 3.18
71. Mateusz Gwiździel Twarde Pierniki 2004 Toruń, Twarde Pierniki 2005 Toruń 16 35 2.19
72. Wojciech Rusak SKS Kasprowicz Inowrocław 10 34 3.40
73. Hubert Lipiński Twarde Pierniki 2004 Toruń, Twarde Pierniki 2005 Toruń 15 33 2.20
74. Paweł Grabowski MKS Novum Bydgoszcz 13 32 2.46
75. Cyprian Bryła Enea Astoria Bydgoszcz 15 31 2.07
76. Szymon Gallus TKM Włocławek, TKM II Włocławek 12 31 2.58
77. Mikołaj Czerebiej Enea Astoria Bydgoszcz 13 31 2.38
78. Antoni Oskroba Twarde Pierniki 2004 Toruń, Twarde Pierniki 2005 Toruń 9 28 3.11
79. Nikodem Michalski SKS Kasprowicz Inowrocław 11 28 2.55
80. Jarosław Ruczkowski Basket 2010 Kruszwica 15 26 1.73
81. Jan Barwiński KZŁ/Regnum Bydgoszcz 14 26 1.86
82. Mateusz Kończal KZŁ/Regnum Bydgoszcz 15 25 1.67
83. Tomasz Zemka MKS Novum Bydgoszcz 8 24 3.00
84. Wojciech Sarnowski Basket 2010 Kruszwica 12 24 2.00
85. Bartłomiej Matyjasik Basket 2010 Kruszwica 14 23 1.53
86. Tomasz Wojtyczka TKM Włocławek, TKM II Włocławek 14 22 1.57
87. Igor Klamecki Basket 2010 Kruszwica 14 22 1.57
88. Oskar Rochucki Basket 2010 Kruszwica 15 20 1.33
89. Alan Lewandowski TKM Włocławek, TKM II Włocławek 10 20 2.00
90. Norbert Kościński SKS Kasprowicz Inowrocław 8 20 2.50
91. Wiktor Bejma MKS Novum Bydgoszcz 15 17 1.13
92. Cezary Faligowski Basket 2010 Kruszwica 16 17 1.06
93. Sylwester Łaski KZŁ/Regnum Bydgoszcz 11 16 1.45
94. Maciej Podufalski TKM Włocławek, TKM II Włocławek 9 15 1.67
95. Wiktor Szpojda Enea Astoria Bydgoszcz 12 13 1.08
96. Marcin Mulski Twarde Pierniki 2004 Toruń, Twarde Pierniki 2005 Toruń 13 13 1.00
97. Mateusz Kaliński TKM Włocławek, TKM II Włocławek 13 13 1.00
98. Jakub Milewski Basket 2010 Kruszwica 13 11 0.85
99. Damian Klabacha KZŁ/Regnum Bydgoszcz 9 11 1.22
100. Przemysław Sypniewski KZŁ/Regnum Bydgoszcz 9 8 0.89
101. Wiktor Gołębiewski Enea Astoria Bydgoszcz 9 6 0.67
102. Maksym Włodarski TKM Włocławek, TKM II Włocławek 9 5 0.56
103. Konrad Santysiak Basket 2010 Kruszwica 8 3 0.38
104. Jakub Rydlichowski SKS Kasprowicz Inowrocław 9 2 0.22
105. Konrad Michalski MKS Novum Bydgoszcz 8 0 0.00

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu i Turystyki Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Hotel Mercure Arena Toruń EBL EBLK

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO