Dla mediów
Sponsorzy i partnerzy
Dokumenty
Linki
Reklama
Kontakt
Zaloguj się
Zarejestruj konto
Aktualności
Związek
Zarząd
Komisja rewizyjna
Wydział Rozgrywek
Wydział Sędziowski
Statut
Kluby
Męskie
3LM
U-19 M
U-17 M
U-16 M
U-15 M
U-14 M
U-13 M
U-12 M
U-11 M
U-10 M
Żeńskie
2LK
U-19 K
U-17 K
U-16 K
U-15 K
U-14 K
U-13 K
U-12 K
U-11 K
U-10 K
Strefy
Strefa U19M
Strefa U17M
Strefa U15M
Strefa U13M
Strefa U17K
Strefa U15K
Strefa U13K
Archiwum
U-20 M
U-18 M
U-22 K W
U-18 K WSPÓLNE
Strefa U20M
Strefa U18M
Strefa U16M
Strefa U14M
Strefa U22K
Strefa U18K
Strefa U16K
Strefa U14K
U-18 K
Sędziowie
Trenerzy
Kadry
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
Polska Liga Koszykówki
Energa Basket Liga Kobiet
1 Liga Mężczyzn
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
U-19 M
U-19 K
U-17 M
U-17 K
U-16 M
U-16 K
U-15 M
U-15 K
U-14 M
U-14 K
U-13 M
U-13 K
U-12 M
U-12 K
U-11 M
U-11 K
U-10 M
U-10 K
U19K
U19M
STREFA U17K
U17M
U15K
U15M
U13K
SEZON: 2023/2024
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
1 Liga Mężczyzn
1 Liga Mężczyzn
Tauron Basket Liga
Energa Basket Liga Kobiet
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
U-20 M
U-18 M
U-16 M
U-16 K
U-14 M
U-14 K
U-12 M
U-12 K
U-15 M
U-15 K
U-13 M
U-13 K
2 Liga Kobiet
U-11 M
U-11 K
3 Liga Mężczyzn
U22K
Energa Basket Liga Kobiet
U18K
U16M
U13K
U13M
U15K
U15M
2LK
U-10 M
U-10 K
U-19 M
U19K
U17K
U19M
U17M
U-19 K
U-17 K
U-17 M
CHLK
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Runda Zasadnicza
Rzuty z gry
Celne rzuty z gry suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Ćwierćfinały
Półfinały
O 3 miejsce
O 1 miejsce
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Celne rzuty z gry suma
Celne rzuty z gry śr.
Oddane rzuty z gry suma
Oddane rzuty z gry śr.
Skuteczność z gry
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Celne rzuty z gry suma
Celne rzuty z gry śr.
Oddane rzuty z gry suma
Oddane rzuty z gry śr.
Skuteczność z gry
1.
Jamonda Bryant Jr.
WKS Śląsk II Wrocław
34
279
8.21
555
16.32
50.3
2.
Nicholas Lynch
MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód
34
229
6.74
444
13.06
51.6
3.
Darren Williams
HydroTruck Radom
34
227
6.68
568
16.71
40
4.
Myles Rasnick
Miasto Szkła Krosno
34
214
6.29
415
12.21
51.6
5.
Mikołaj Stopierzyński
WKK Active Hotel Wrocław
29
195
6.72
395
13.62
49.4
6.
Mikołaj Smarzy
MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód
32
188
5.88
473
14.78
39.7
7.
Remon Nelson
Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg
33
182
5.52
448
13.58
40.6
8.
Wojciech Czerlonko
SKS Fulimpex Starogard Gdański
31
177
5.71
390
12.58
45.4
9.
Damian Pieloch
Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg
34
176
5.18
397
11.68
44.3
10.
Damian Cechniak
KKS Polonia Warszawa
34
175
5.15
262
7.71
66.8
11.
Kareem Reid
Weegree AZS Politechnika Opolska
33
172
5.21
299
9.06
57.5
12.
Szymon Pawlak
MKKS Żak Koszalin
34
165
4.85
391
11.50
42.2
13.
Michał Jankowski
Miasto Szkła Krosno
34
164
4.82
359
10.56
45.7
14.
Brandon Randolph
Enea Basket Poznań
26
162
6.23
387
14.88
41.9
15.
Carren Wilson Jr
Niedźwiadki Chemart Przemyśl
21
161
7.67
312
14.86
51.6
16.
Piotr Niedźwiedzki
Górnik Zamek Książ Wałbrzych
34
159
4.68
300
8.82
53
17.
Szymon Kiwilsza
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
34
156
4.59
267
7.85
58.4
18.
Damian Ciesielski
AZS AGH Kraków
33
155
4.70
287
8.70
54
19.
Rafał Komenda
AZS AGH Kraków
34
155
4.56
285
8.38
54.4
20.
William Barton Kondrat
MKKS Żak Koszalin
27
155
5.74
307
11.37
50.5
21.
Dominik Rutkowski
Weegree AZS Politechnika Opolska
34
150
4.41
367
10.79
40.9
22.
Maciej Koperski
GKS Tychy
34
150
4.41
339
9.97
44.2
23.
Daniel Ziółkowski
Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg
34
150
4.41
289
8.50
51.9
24.
Daniel Oladapo
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
20
150
7.50
272
13.60
55.1
25.
Łukasz Kłaczek
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
32
144
4.50
293
9.16
49.1
26.
Marcin Tomaszewski
MKKS Żak Koszalin
31
143
4.61
291
9.39
49.1
27.
Thomas Davis
Decka Pelplin
31
143
4.61
326
10.52
43.9
28.
Przemysław Wrona
Miasto Szkła Krosno
33
140
4.24
227
6.88
61.7
29.
Jakub Zalewski
HydroTruck Radom
33
140
4.24
330
10.00
42.4
30.
Sebastian Bożenko
GKS Tychy
34
140
4.12
312
9.18
44.9
31.
Patryk Kędel
Decka Pelplin
31
140
4.52
302
9.74
46.4
32.
Jakub Parzeński
SKS Fulimpex Starogard Gdański
32
138
4.31
235
7.34
58.7
33.
Wojciech Fraś
Enea Basket Poznań
33
136
4.12
247
7.48
55.1
34.
Paweł Dzierżak
Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg
34
136
4.00
300
8.82
45.3
35.
Michał Chrabota
Niedźwiadki Chemart Przemyśl
33
132
4.00
281
8.52
47
36.
Damian Szymczak
MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód
27
132
4.89
307
11.37
43
37.
Michał Jodłowski
Weegree AZS Politechnika Opolska
33
130
3.94
242
7.33
53.7
38.
Marcin Dymała
Enea Basket Poznań
32
128
4.00
284
8.88
45.1
39.
Filip Małgorzaciak
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
29
128
4.41
291
10.03
44
40.
Sebastian Rompa
Niedźwiadki Chemart Przemyśl
34
128
3.76
248
7.29
51.6
41.
Jakub Kobel
Weegree AZS Politechnika Opolska
31
127
4.10
281
9.06
45.2
42.
Szymon Walski
GKS Tychy
33
127
3.85
287
8.70
44.3
43.
Mariusz Konopatzki
Decka Pelplin
34
125
3.68
306
9.00
40.8
44.
Karol Kamiński
GKS Tychy
34
124
3.65
326
9.59
38
45.
Szymon Sobiech
Miasto Szkła Krosno
34
123
3.62
181
5.32
68
46.
Krzysztof Kempa
WKK Active Hotel Wrocław
34
122
3.59
299
8.79
40.8
47.
Bartosz Ciechociński
HydroTruck Radom
34
121
3.56
250
7.35
48.4
48.
Kacper Mąkowski
AZS AGH Kraków
34
120
3.53
301
8.85
39.9
49.
Michał Lis
Weegree AZS Politechnika Opolska
33
119
3.61
250
7.58
47.6
50.
Stanisław Heliński
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
29
119
4.10
268
9.24
44.4
51.
Przemysław Kociszewski
WKS Śląsk II Wrocław
34
118
3.47
241
7.09
49
52.
Jakub Motylewski
Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg
33
117
3.55
209
6.33
56
53.
Roman Janik
Decka Pelplin
34
116
3.41
268
7.88
43.3
54.
Adam Kaczmarzyk
Weegree AZS Politechnika Opolska
33
115
3.48
269
8.15
42.8
55.
Oskar Hlebowicki
WKS Śląsk II Wrocław
30
114
3.80
265
8.83
43
56.
Maksymilian Motel
KKS Polonia Warszawa
34
113
3.32
308
9.06
36.7
57.
Filip Stryjewski
Decka Pelplin
33
112
3.39
285
8.64
39.3
58.
Krzysztof Jakóbczyk
Górnik Zamek Książ Wałbrzych
31
111
3.58
248
8.00
44.8
59.
Szymon Długosz
Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg
34
111
3.26
185
5.44
60
60.
Szymon Janczak
Niedźwiadki Chemart Przemyśl
33
111
3.36
244
7.39
45.5
61.
Jan Piliszczuk
AZS AGH Kraków
32
109
3.41
274
8.56
39.8
62.
Maximillian Egner
Niedźwiadki Chemart Przemyśl
24
109
4.54
248
10.33
44
63.
Damian Jeszke
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
34
108
3.18
212
6.24
50.9
64.
Michał Kierlewicz
KKS Polonia Warszawa
34
108
3.18
261
7.68
41.4
65.
Kuba Piśla
WKS Śląsk II Wrocław
32
107
3.34
221
6.91
48.4
66.
Hubert Pabian
Górnik Zamek Książ Wałbrzych
28
106
3.79
244
8.71
43.4
67.
Mateusz Kaszowski
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
29
106
3.66
245
8.45
43.3
68.
Tomasz Krzymiński
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
33
106
3.21
245
7.42
43.3
69.
Jakub Koelner
WKK Active Hotel Wrocław
29
105
3.62
298
10.28
35.2
70.
Szymon Szmit
GKS Tychy
34
105
3.09
271
7.97
38.7
71.
Przemysław Kuźkow
KKS Polonia Warszawa
30
103
3.43
269
8.97
38.3
72.
Maksymilian Formella
Decka Pelplin
33
103
3.12
216
6.55
47.7
73.
Aleksander Leńczuk
WKS Śląsk II Wrocław
30
100
3.33
197
6.57
50.8
74.
Mikołaj Kurpisz
SKS Fulimpex Starogard Gdański
34
99
2.91
222
6.53
44.6
75.
Patryk Pułkotycki
Enea Basket Poznań
34
98
2.88
277
8.15
35.4
76.
Andrzej Krajewski
MKKS Żak Koszalin
32
98
3.06
194
6.06
50.5
77.
Hubert Łałak
Miasto Szkła Krosno
34
97
2.85
249
7.32
39
78.
Kamil Białachowski
Weegree AZS Politechnika Opolska
33
96
2.91
173
5.24
55.5
79.
Jakub Patoka
WKK Active Hotel Wrocław
24
95
3.96
205
8.54
46.3
80.
Bartosz Majewski
SKS Fulimpex Starogard Gdański
29
95
3.28
206
7.10
46.1
81.
Bartłomiej Pietras
KKS Polonia Warszawa
29
94
3.24
186
6.41
50.5
82.
Paweł Zmarlak
GKS Tychy
34
93
2.74
227
6.68
41
83.
Konrad Dawdo
Górnik Zamek Książ Wałbrzych
32
93
2.91
173
5.41
53.8
84.
Jakub Andrzejewski
Enea Basket Poznań
29
93
3.21
199
6.86
46.7
85.
Miłosz Góreńczyk
Górnik Zamek Książ Wałbrzych
33
92
2.79
213
6.45
43.2
86.
Witalij Kowalenko
Górnik Zamek Książ Wałbrzych
27
90
3.33
194
7.19
46.4
87.
Wiktor Rajewicz
MKKS Żak Koszalin
32
89
2.78
237
7.41
37.6
88.
Mikael Laihonen
HydroTruck Radom
31
89
2.87
222
7.16
40.1
89.
David Jackson
Górnik Zamek Książ Wałbrzych
27
88
3.26
187
6.93
47.1
90.
Adrian Kordalski
SKS Fulimpex Starogard Gdański
31
88
2.84
185
5.97
47.6
91.
Tymon Szymański
Decka Pelplin
27
87
3.22
172
6.37
50.6
92.
Mateusz Orłowski
AZS AGH Kraków
33
87
2.64
205
6.21
42.4
93.
Michał Sadło
Decka Pelplin
34
85
2.50
190
5.59
44.7
94.
Maksymilian Zagórski
Miasto Szkła Krosno
29
84
2.90
189
6.52
44.4
95.
Rafał Serwański
Niedźwiadki Chemart Przemyśl
30
84
2.80
227
7.57
37
96.
Arkadiusz Adamczyk
Enea Basket Poznań
33
84
2.55
198
6.00
42.4
97.
Konrad Rosiński
MKKS Żak Koszalin
31
84
2.71
169
5.45
49.7
98.
Konrad Szymański
HydroTruck Radom
32
83
2.59
219
6.84
37.9
99.
Patryk Wieczorek
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
27
82
3.04
218
8.07
37.6
100.
Benjamin Didier-Urbaniak
SKS Fulimpex Starogard Gdański
34
82
2.41
206
6.06
39.8
101.
Filip Zegzuła
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
34
81
2.38
236
6.94
34.3
102.
Michał Sitnik
WKS Śląsk II Wrocław
22
81
3.68
197
8.95
41.1
103.
Piotr Lis
SKS Fulimpex Starogard Gdański
34
81
2.38
192
5.65
42.2
104.
Radosław Trubacz
Miasto Szkła Krosno
34
81
2.38
192
5.65
42.2
105.
Patryk Wilk
Górnik Zamek Książ Wałbrzych
34
80
2.35
185
5.44
43.2
106.
Patryk Stankowski
Miasto Szkła Krosno
26
80
3.08
180
6.92
44.4
107.
Patryk Wydra
Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg
34
79
2.32
215
6.32
36.7
108.
Marcin Wróbel
MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód
27
76
2.81
177
6.56
42.9
109.
Patryk Pełka
KKS Polonia Warszawa
30
75
2.50
197
6.57
38.1
110.
Piotr Śmigielski
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
29
75
2.59
189
6.52
39.7
111.
Kajetan Kuczawski
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
34
75
2.21
195
5.74
38.5
112.
Piotr Wińkowski
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
34
73
2.15
137
4.03
53.3
113.
Michał Wojtyński
KKS Polonia Warszawa
29
72
2.48
163
5.62
44.2
114.
Filip Siewruk
SKS Fulimpex Starogard Gdański
18
71
3.94
142
7.89
50
115.
Wojciech Dzierżak
Decka Pelplin
32
70
2.19
175
5.47
40
116.
Aleksy Walczak
WKK Active Hotel Wrocław
34
70
2.06
174
5.12
40.2
117.
Maciej Puchalski
Niedźwiadki Chemart Przemyśl
29
69
2.38
190
6.55
36.3
118.
Maksymilian Duda
GKS Tychy
34
68
2.00
123
3.62
55.3
119.
Mikołaj Ratajczak
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
18
67
3.72
167
9.28
40.1
120.
Jakub Nowak
MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód
21
67
3.19
190
9.05
35.3
121.
Mikołaj Kowalczyk
WKK Active Hotel Wrocław
26
67
2.58
145
5.58
46.2
122.
Jakub Kunc
MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód
27
66
2.44
170
6.30
38.8
123.
Daniel Wall
HydroTruck Radom
31
65
2.10
186
6.00
34.9
124.
Francis Han
Górnik Zamek Książ Wałbrzych
29
64
2.21
142
4.90
45.1
125.
Patryk Rosołowski
WKK Active Hotel Wrocław
34
64
1.88
156
4.59
41
126.
Karol Nowakowski
GKS Tychy
34
62
1.82
135
3.97
45.9
127.
Damian Durski
Górnik Zamek Książ Wałbrzych
30
61
2.03
157
5.23
38.9
128.
Kacper Rojek
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
19
61
3.21
158
8.32
38.6
129.
Adam Skiba
MKKS Żak Koszalin
22
58
2.64
133
6.05
43.6
130.
Jakub Sadowski
HydroTruck Radom
32
57
1.78
99
3.09
57.6
131.
Szymon Nowicki
WKS Śląsk II Wrocław
26
57
2.19
176
6.77
32.4
132.
Kacper Margiciok
Górnik Zamek Książ Wałbrzych
32
57
1.78
142
4.44
40.1
133.
Tomasz Ochońko
WKK Active Hotel Wrocław
23
56
2.43
161
7.00
34.8
134.
Łukasz Uberna
Niedźwiadki Chemart Przemyśl
33
55
1.67
138
4.18
39.9
135.
Mariusz Małachowski
MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód
32
55
1.72
122
3.81
45.1
136.
Jan Nowicki
Enea Basket Poznań
26
55
2.12
103
3.96
53.4
137.
Mateusz Kulis
Enea Basket Poznań
33
53
1.61
112
3.39
47.3
138.
Patryk Stankowski
Enea Basket Poznań
32
52
1.63
113
3.53
46
139.
Damian Janiak
SKS Fulimpex Starogard Gdański
29
51
1.76
133
4.59
38.3
140.
Maciej Szewczyk
MKKS Żak Koszalin
31
50
1.61
129
4.16
38.8
141.
Jakub Ulczyński
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
30
50
1.67
116
3.87
43.1
142.
Damian Dyrda
AZS AGH Kraków
33
48
1.45
139
4.21
34.5
143.
Bartosz Chodukiewicz
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
22
48
2.18
97
4.41
49.5
144.
Marcin Dutkiewicz
KKS Polonia Warszawa
32
47
1.47
136
4.25
34.6
145.
Jakub Nowak
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
26
47
1.81
109
4.19
43.1
146.
Wojciech Siembiga
WKS Śląsk II Wrocław
28
47
1.68
109
3.89
43.1
147.
Ilian Węgrowski
GKS Tychy
34
46
1.35
106
3.12
43.4
148.
Daniel Dawdo
HydroTruck Radom
25
45
1.80
93
3.72
48.4
149.
Jakub Osiński
KKS Polonia Warszawa
26
44
1.69
125
4.81
35.2
150.
Karol Kankowski
WKS Śląsk II Wrocław
23
42
1.83
80
3.48
52.5
151.
Oskar Życzkowski
MKKS Żak Koszalin
34
41
1.21
91
2.68
45.1
152.
Kacper Majka
Niedźwiadki Chemart Przemyśl
18
37
2.06
94
5.22
39.4
153.
Jakub Lewandowski
MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód
25
37
1.48
72
2.88
51.4
154.
Mark Mboya Kotieno
Niedźwiadki Chemart Przemyśl
26
36
1.38
63
2.42
57.1
155.
Dawid Golus
AZS AGH Kraków
29
35
1.21
87
3.00
40.2
156.
Jan Śmiglak
AZS AGH Kraków
27
35
1.30
87
3.22
40.2
157.
Sebastian Walda
Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg
22
33
1.50
59
2.68
55.9
158.
Igor Lewandowski
MKKS Żak Koszalin
24
33
1.38
89
3.71
37.1
159.
Aleksander Griszczuk
Miasto Szkła Krosno
33
32
0.97
77
2.33
41.6
160.
Kacper Burczyk
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
33
31
0.94
95
2.88
32.6
161.
Norbert Maciejak
Weegree AZS Politechnika Opolska
28
31
1.11
118
4.21
26.3
162.
Joshua Ashaolu
WKK Active Hotel Wrocław
25
31
1.24
78
3.12
39.7
163.
Igor Krzych
HydroTruck Radom
30
30
1.00
70
2.33
42.9
164.
Dawid Sączewski
Decka Pelplin
19
27
1.42
59
3.11
45.8
165.
Adam Lisewski
KKS Polonia Warszawa
25
26
1.04
55
2.20
47.3
166.
Jakub Stupnicki
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
29
24
0.83
63
2.17
38.1
167.
Michał Szymański
KKS Polonia Warszawa
30
23
0.77
67
2.23
34.3
168.
Błażej Sowa
HydroTruck Radom
29
22
0.76
68
2.34
32.4
169.
Mateusz Żebrok
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
30
22
0.73
54
1.80
40.7
170.
Tobiasz Dydak
WKS Śląsk II Wrocław
24
21
0.88
41
1.71
51.2
171.
Iwo Baganc
Enea Basket Poznań
22
20
0.91
40
1.82
50
172.
Fryderyk Matusiak
WKK Active Hotel Wrocław
21
19
0.90
52
2.48
36.5
173.
Michał Mindowicz
Górnik Zamek Książ Wałbrzych
22
19
0.86
55
2.50
34.5
174.
Jakub Wójcicki
Weegree AZS Politechnika Opolska
21
15
0.71
24
1.14
62.5
175.
Szymon Jaworski
Miasto Szkła Krosno
23
13
0.57
39
1.70
33.3
176.
Mateusz Samiec
GKS Tychy
17
13
0.76
43
2.53
30.2
177.
Jan Jakubiak
Enea Basket Poznań
25
13
0.52
32
1.28
40.6
178.
Aleksander Wiśniewski
SKS Fulimpex Starogard Gdański
26
12
0.46
35
1.35
34.3
179.
Przemysław Nowicki
AZS AGH Kraków
20
11
0.55
34
1.70
32.4
180.
Maksymilian Karwik
WKK Active Hotel Wrocław
25
11
0.44
26
1.04
42.3
181.
Jakub Bereszyński
WKS Śląsk II Wrocław
22
10
0.45
36
1.64
27.8
182.
Jordan Lewis
MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód
21
9
0.43
42
2.00
21.4
183.
Aleksy Janiec
Decka Pelplin
21
7
0.33
33
1.57
21.2
Partner główny
Partner wspierający
Partner medialny
Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego
Wyślij wiadomość