Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

news

Nagrody za sezon 2023/2024 w KPZKosz rozdane!

19.06.2024

Rozgrywki

Odsłon: 198

Łukasz Łukaszewski

W minioną sobotę podsumowaliśmy koszykarskie rozgrywki halowe sezonu 2023/2024 w Województwie Kujawsko-Pomorskim. Podczas uroczystego spotkania w hali Zespołu Szkół nr 7 przy ulicy Waryńskiego w Bydgoszczy nagrody i dyplomy otrzymały czołowe drużyny w poszczególnych kategoriach wiekowych. Indywidualne nagrody odebrali także najlepsi strzelcy oraz najbardziej skuteczni w rzutach z dystansu. 

Obraz

Kategoria U11K: 

1) Bank Spółdzielczy Pantery Szubin
2) IAK Kasprowicz Inowrocław
3) MUKS Supravis Bydgoszcz
Najlepsza strzelczyni: Lena Grzelak (Bank Spółdzielczy Pantery Szubin)

Kategoria U12K:

1) MUKS Supravis Bydgoszcz
2) IAK Kasprowicz Inowrocław
3) IBIS Pantery Szubin  
Najlepsza strzelczyni: Lena Radacka (Basketstal Grudziądz)
Najlepsza w rzutach za 3 punkty: Maja Jagodzińska (IBIS Pantery Szubin) 

Kategoria U13K: 

1) MUKS Supravis Bydgoszcz
2) DFDS Pantery Szubin
3) TKM Włocławek 
Najlepsza strzelczyni: Karolina Fedder (MUKS Supravis Bydgoszcz)
Najlepsza w rzutach za 3 punkty: Karolina Łasa (Błękitny Delfin Bydgoszcz)

Kategoria U14K: 
1) Agrosonic Pantery Szubin 
2) MUKS Supravis Bydgoszcz
3) Basketstal Grudziądz  
Najlepsza strzelczyni: Roksana Sipińska (Agrosonic Pantery Szubin)
Najlepsza w rzutach za 3 punkty: Agata Bembnista (Agrosonic Pantery Szubin)

Kategoria U15K:
1) MMKS Katarzynki Toruń
2) INTECHSTAL Pantery Szubin
3) MUKS Supravis Bydgoszcz
Najlepsza strzelczyni Roksana Makowska (MMKS Katarzynki Toruń)
Najlepsza w rzutach za 3 punkty: Roksana Makowska (MMKS Katarzynki Toruń) 

Kategoria U17K:
1) MUKS Supravis Bydgoszcz
2) MMKS Katarzynki Toruń
3) Basketstal Grudziądz  
Najlepsza strzelczyni: Roksana Makowska (MMKS Katarzynki Toruń)
Najlepsza w rzutach za 3 punkty: Zuzanna Janicka (MUKS Supravis Bydgoszcz)

Kategoria U19K:
1) MKK Basket 25 Bydgoszcz
2) MMKS Katarzynki Toruń  
Najlepsza strzelczyni Amelia Pawlikowska (MKK Basket 25 Bydgoszcz)
Najlepsza w rzutach za 3 punkty: Amelia Pawliokwska (MKK Basket 25 Bydgoszcz)
 

Kategoria U10M: 
1) TKM Włocławek
2) IAK Kasprowicz Inowrocław
3) MMKS Junak Włocławek
Najlepsza strzelczyni: Weronika Misiewicz (IAK Kasprowicz Inowrocław)

Kategoria U11M: 
1) MMKS Junak Włocławek
2) TKM Włocławek
3) Twarde Pierniki Toruń
Najlepszy strzelec: Aleksander Piński (MMK Junak Włocławek)

Kategoria U12M: 
1) SSK Basket Włocławek 
2) DACSA Twarde Pierniki Toruń
3) IAK Kasprowicz Inowrocław
Najlepszy strzelec: Jan Zawacki (UKS Basket Regnum Bydgoszcz)
Najlepszy w rzutach za 3 punkty: Aleksander Kujoth (IAK Kasprowicz Inowrocław)

Kategoria U13M: 
1) IAK Kasprowicz Inowrocław 
2) APRO Twarde Pierniki Toruń
3) MKS Novum Bydgoszcz
Najlepszy strzelec: Stanisław Nowaczyk (IAK Kasprowicz Inowrocław) 
Najlepszy w rzutach za 3 punkty: Maksymilian Gabrych (APRO Twarde Pierniki Toruń) 

Kategoria U14M: 
1) TKM Włocławek 
2) Enea Astoria I Bydgoszcz
3) IAK Kasprowicz Inowrocław
Najlepszy strzelec: Alex Pietrzak (TKM Włocławek)
Najlepszy w rzutach za 3 punkty: Alex Pietrzak (TKM Włocławek) 

Kategoria U15M: 
1) Enea Politech Astoria Bydgoszcz
2) TKM Włocławek
3) APTEO Twarde Pierniki Toruń
Najlepszy strzelec: Tymoteusz Brzezicki (APTEO Twarde Pierniki Toruń) 
Najlepszy w rzutach za 3 punkty: Mateusz Marek (KSK Ciech Noteć Inowrocław)

Kategoria U16M: 
1) Twarde Pierniki Toruń
2) TKM Włocławek
3) Enea Apro Astoria Bydgoszcz  
Najlepszy strzelec: Aleksander Światowiak (UKS Basket Regnum Bydgoszcz)
Najlepszy w rzutach za 3 punkty: Gracjan Banaszak (UKS Basket Regnum Bydgoszcz) 

Kategoria U17M:
1) Enea Apro Astoria Bydgoszcz
2) TKM Włocławek
3) KSK Ciech Noteć Inowrocław
Najlepszy strzelec: Mikołaj Biegański (UKS Basket Regnum Bydgoszcz) 
Najlepszy w rzutach za 3 punkty: Jan Fajfer (KSK CIECH Noteć Inowrocław) 

Kategoria U19M: 
1) IAK Kasprowicz Inowrocław
2) Twarde Pierniki Toruń
3) TKM Włocławek
Najlepszy strzelec: Antoni Gawarecki (IAK Kasprowicz Inowrocław)
Najlepszy w rzutach za 3 punkty:  Jan Fajfer (IAK Kasprowicz Inowrocław) 

3 liga mężczyzn: 
1) Basket 2010 Kruszwica
2) Świecki Klub Koszykówki
3) Twarde Pierniki Toruń 
Najlepszy strzelec: Filip Dereszyński (Enea Apro Astoria Bydgoszcz)
Najlepszy strzelec za 3 punkty: Tomasz Kretkowski (Basket 2010 Kruszwica) 
 

 

 

Newsletter - zapisz się

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Arena Toruń OBL OBLK Basket Camp MedycynaDlaSportu.pl Kancelaria Prawna Profilegal Narodowy Instytut Wolności Ogrzewanie Pex Lasy Państwowe

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO