Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

news

92 drużyny zgłosiły się do rozgrywek KPZKosz!

18.09.2023

Rozgrywki

Odsłon: 1100

Łukasz Łukaszewski

Wydział Rozgrywek Kujawsko-Pomorskiego Związku Koszykówki informuje, że na dzień 11.09.2023 r. do rozgrywek prowadzonych przez Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki zgłosiły się niżej wymienione zespoły. Nadal przyjmowane są zgłoszenia do rozgrywek U-11 oraz U-10, które zakończone zostaną 31 października 2023 roku. 

Obraz

ROZGRYWKI ŻEŃSKIE

U-19 K (Rozgrywki wspólne z ŁZKosz – 4 zespoły z województwa łódzkiego)
1. MUKS Supravis Bydgoszcz
2. MMKS Katarzynki Toruń
3. MKK Basket 25 Bydgoszcz

U-17 K
1. MUKS Supravis Bydgoszcz
2. MMKS Katarzynki Toruń
3. MKK Basket 25 Bydgoszcz
4. BASKETSTAL Grudziądz

U-16 K (Rozgrywki nie odbędą się)
1. MMKS Katarzynki Toruń

U-15 K
1. MUKS Supravis Bydgoszcz
2. MKK Basket 25 Bydgoszcz
3. MMKS Katarzynki Toruń
4. INTECHSTAL Pantery Szubin
5. Błękitny Delfin Bydgoszcz


U-14 K
1. MUKS Supravis Bydgoszcz
2. MMKS Katarzynki Toruń
3. BASKETSTAL Grudziądz
4. Inowrocławska Akademia Koszykówki Kasprowicz
5. Agrosonic Pantery Szubin
6. AZS Włocławek – PK
7. MKK Basket 25 Bydgoszcz


U-13 K
1. MUKS Supravis I Bydgoszcz
2. MUKS Supravis II Bydgoszcz
3. Błękitny Delfin Bydgoszcz
4. MMKS Katarzynki Toruń
5. DFDS Pantery Szubin
6. MKK Basket 25 Bydgoszcz
7. TKM Włocławek


U-12 K
1. MUKS Supravis I Bydgoszcz
2. MUKS Supravis II Bydgoszcz
3. Błękitny Delfin Bydgoszcz
4. Inowrocławska Akademia Koszykówki Kasprowicz
5. IBIS Pantery Szubin
6. MKK Basket 25 Bydgoszcz
7. BASKETSTAL Grudziądz
8. MMKS Katarzynki Toruń

ROZGRYWKI MĘSKIE

3 Liga Mężczyzn (Rozgrywki wspólne z ŁZKosz – 4 zespoły z województwa łódzkiego – 3 kluby)
1. TKM Włocławek
2. Basket 2010 Kruszwica
3. Świecki Klub Koszykówki
4. Twarde Pierniki Toruń
5. Enea Apro Astoria Bydgoszcz


U-19 M
1. Basket 2010 Kruszwica
2. Enea Astoria Bydgoszcz
3. UKS Basket Regnum Bydgoszcz
4. TKM Włocławek
5. Inowrocławska Akademia Koszykówki Kasprowicz
6. Twarde Pierniki Toruń


U-17 M
1. MKS ZRYW Toruń
2. UKS Basket Regnum Bydgoszcz
3. Enea Apro Astoria Bydgoszcz
4. Basket 2010 Kruszwica
5. KSK Ciech Noteć Inowrocław
6. TKM Włocławek
7. Twarde Pierniki Toruń
8. TKM II Włocławek


U-16 M
1. Twarde Pierniki Toruń
2. UKS Basket Regnum Bydgoszcz
3. Enea Apro Astoria Bydgoszcz
4. TKM Włocławek
5. SSK BASKET Włocławek – PK
6. MKS Katarzynka Toruń – PK

U-15 M
1. MKS ZRYW Toruń
2. APTEO Twarde Pierniki Toruń
3. Twarde Pierniki Toruń
4. Enea PoliTech Astoria Bydgoszcz
5. KSK Ciech Noteć Inowrocław
6. TKM Włocławek


U-14 M
1. UKS Basket Regnum Bydgoszcz
2. MKS Novum Bydgoszcz
3. MChKK Chełmno
4. Inowrocławska Akademia Koszykówki Kasprowicz
5. Enea Astoria Bydgoszcz
6. TKM Włocławek
7. SSK BASKET Włocławek
8. SSK BASKET II Włocławek – PK
9. Enea Astoria II Bydgoszcz 


U-13 M
1. APRO Twarde Pierniki Toruń
2. UKS Basket Regnum Bydgoszcz
3. MKS Novum Bydgoszcz
4. Inowrocławska Akademia Koszykówki Kasprowicz
5. Enea Astoria Bydgoszcz
6. KSK Ciech Noteć Inowrocław
7. TKM Włocławek
8. SSK BASKET Włocławek

U-12 M
1. DACSA Twarde Pierniki Toruń
2. UKS Basket Regnum Bydgoszcz
3. MKS Novum Bydgoszcz
4. Świecki Klub Koszykówki
5. Inowrocławska Akademia Koszykówki Kasprowicz
6. Enea Astoria Bydgoszcz
7. Basket 2010 Kruszwica
8. TKM Włocławek
9. SSK BASKET Włocławek
10. MMKS Junak Włocławek
11. MKS Katarzynka Toruń – PK
12. BASKETSTAL Grudziądz – PK
13. Twarde Pierniki Toruń - PK 

Newsletter - zapisz się

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Arena Toruń OBL OBLK Basket Camp MedycynaDlaSportu.pl Kancelaria Prawna Profilegal Narodowy Instytut Wolności Ogrzewanie Pex Lasy Państwowe

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO