Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

news

Konsultacja selekcyjna Kadry Kujawsko-Pomorskie 2010 Chłopców!

12.01.2023

Sekcje - kadry wojewódzkie

Odsłon: 2245

Łukasz Łukaszewski

Wydział Szkolenia Kujawsko-Pomorskiego Związku Koszykówki powołał 36 zawodników na konsultacje selekcyjną Kadry Wojewódzkiej Kujawsko-Pomorskiego rocznika 2010 Mężczyzn, która odbędzie się w Janikowie (woj. kujawsko- pomorskie) w dniach 20-22.01.2023 r. Zawodnicy zostali podzieleni na dwie grupy: pierwsza z nich przyjedzie na zgrupowanie w piątek i wyjedzie w sobotę, natomiast druga przybędzie do Janikowa w sobotę, aby wyjechać w niedzielę.  

Lista powołanych zawodników (20-21.01.2023 r.)

 1. Drążkowski Borys (MChKK Chełmno)
 2. Dziuba Marcel (KSK Noteć Inowrocław)
 3. Gaca Filip (KS Pogoń Mogilno)
 4. Iglewski Filip (SKS Kasprowicz Inowrocław)
 5. Jankowski Szymon (TKM Włocławek)
 6. Kobielski Piotr (TKM Włocławek)
 7. Kurowski Kamil (MChKK Chełmno)
 8. Laskowski Oskar (TKM Włocławek)
 9. Małachowski Maciej (TKM Włocławek)
10. Milarski Antoni (TKM Włocławek)
11. Morawski Igor (SKS Kasprowicz Inowrocław)
12. Nowaczyk Stanisław (SKS Kasprowicz Inowrocław)
13. Przystałowski Remigiusz (TKM Włocławek)
14. Skibiński Adam (SKS Kasprowicz Inowrocław)
15. Sobczyński Miłosz (TKM Włocławek)
16. Szymański Dawid (TKM Włocławek)
17. Ślufiński Tadeusz (TKM Włocławek)
18. Wanecki Maciej (KS Pogoń Mogilno) 

Dodatkowe powołania:
1. Strzelecki Oliwierj (MKS Katarzynka Toruń)
 

Wyżej wymienieni zawodnicy powinny stawić się w Ośrodku Sportu i Rekreacji przy ul. Główna 43 w Janikowie, dnia 20.01.2023 r. (piątek) do godz. 15:30 (po obiedzie). Planowane zakończenie akcji szkoleniowej w dniu 21.01.2023 r. (sobota) ok. godziny 12:30.

Lista powołanych zawodników (21-22.01.2022 r.) 

 1. Blonkowski Adam (SSK Basket Włocławek)
 2. Drożdżewski Mikołaj (SSK Basket Włocławek)
 3. Gatza Filip (UKS Basket Regnum Bydgoszcz)
 4. Gierszewski Przemysław (KK Astoria Bydgoszcz)
 5. Joachimiak Jan (KK Astoria Bydgoszcz)
 6. Karpiński Antoni (MKS Novum Bydgoszcz)
 7. Klimkiewicz Dawid (KK Astoria Bydgoszcz)
 8. Kłosowicz Borys (KK Astoria Bydgoszcz)
 9. Kulpeksza Maciej (MKS Novum Bydgoszcz)
10. Olejniczak Tomasz (MKS Novum Bydgoszcz)
11. Skonieczka Paweł (MKS Novum Bydgoszcz)
12. Spychalski Szymon (SSK Basket Włocławek)
13. Straszewski Mateusz (UKS Basket Regnum Bydgoszcz)
14. Szymański Michał (KK Astoria Bydgoszcz)
15. Szypura Albert (KK Astoria Bydgoszcz)
16. Winiecki Maks (MKS Novum Bydgoszcz)
17. Wujtiuk Iwo (UKS Basket Regnum Bydgoszcz)
18. Zych Marcel (UKS Basket Regnum Bydgoszcz) 

Dodatkowe powołania:
1. Binder Maciej (KK Astoria Bydgoszcz)
2. Nowacki Kuba (UKS Basket Regnum Bydgoszcz)
3. Pawlikowski Szymon (UKS Basket Regnum Bydgoszcz)
4. Osowski Szymon (KK Astoria Bydgoszcz)

 

Wyżej wymienieni zawodnicy powinny stawić się w Ośrodku Sportu i Rekreacji przy ul. Główna 43 w Janikowie, dnia 21.01.2023 r. (sobota) do godz. 15:30 (po obiedzie). Planowane zakończenie akcji szkoleniowej w dniu 22.01.2023 r. (niedziela) ok. godziny 12:30.

Dotyczy dwóch grup: 

Należy zabrać ze sobą: ważne badania lekarskie (orzeczenie o zdolności), dowód tożsamości ze zdjęciem (np. legitymacja szkolna lub dowód osobisty), stroje sportowe (jasna i ciemna koszulka na każdy trening), piłkę do koszykówki nr 6, przybory toaletowe.

Koszt udziału w konsultacji wynosi 110,00 zł płatne do dnia 17.01.2023 r. na konto Kujawsko-Pomorskiego Związku Koszykówki (ul. Toruńska 59, 85-023 Bydgoszcz). W tytule należy podać imię i nazwisko uczestnika z dopiskiem KW 2010 M, Janikowo, 20-21.01.2023 r.) Numer rachunku bankowego: 45 1140 2004 0000 3802 7609 8215.

Do dnia 17 stycznia 2023 roku do godziny 20:00 prosimy o potwierdzenie udziału w akcji szkoleniowej na adres e-mail: biuro@kpzkosz.com. W przypadku niemożności wzięcia udziału w konsultacji prosimy niezwłocznie powiadomić Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki (biuro@kpzkosz.com) – wraz z uzasadnieniem nieobecności.

Newsletter - zapisz się

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Arena Toruń OBL OBLK Basket Camp MedycynaDlaSportu.pl Kancelaria Prawna Profilegal Narodowy Instytut Wolności Ogrzewanie Pex Lasy Państwowe

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO