Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

news

MUKS WSG Supravis Bydgoszcz z najlepszymi juniorkami na Kujawach i Pomorzu!

07.03.2021

Rozgrywki

Odsłon: 632

Łukasz Łukaszewski

Drużyna MUKS WSG Supravis Bydgoszcz zajęła pierwsze miejsce w wojewódzkich rozgrywkach juniorek - U17K. Na drugiej lokacie uplasowała się ekipa Basket 25 Bydgoszcz. Obydwie drużyny będą reprezentować nasz region na turnieju strefowym, gdzie zmierzą się z drużynami z Województwa Łódzkiego. 

 Końcowa klasyfikacja rozgrywek U17 K w Kujawsko-Pomorskim:

 

 

Województwko Łódzkie na turnieju strefowym ze względu na to, że niektóre kluby posiadają zawodniczki w Szkole Mistrzostwa Sportowego będą reprezentować aż cztery drużyny.  Gospodarzem turnieju strefowego został MUKS Bydgoszcz, natomiast harmonogram rozgrywek prezentuje się następująco:

Wtorek – 09.03.2021 r.

Mecz nr 1 – 1 KPM – 2 KPM
15:00 - MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz – Basket 25 Bydgoszcz Gospodarz – MUKS Bydgoszcz, ul. Glinki 117, Bydgoszcz
Mecz nr 2 – 1ŁDZ – 4ŁDZ
16:30 - Widzew Łódź – Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice
Gospodarz – Widzew Łódź, ul. Małachowskiego 5/7, Łódź
Mecz nr 3 – 2ŁDZ – 3ŁDZ
16:00 - ŁKS Koszykówka Kobiet Łódź - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
Gospodarz – ŁKS Koszykówka Kobiet Łódź, al. Politechniki 10, Łódź

Środa – 10.03.2021 r.

Mecz nr 4 – 1ŁDZ – 3ŁDZ
17:00 - Widzew Łódź - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
Gospodarz – Widzew Łódź, ul. Małachowskiego 5/7, Łódź
Mecz nr 5 – 2ŁDZ – 4ŁDZ
16:00 - ŁKS Koszykówka Kobiet Łódź - Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice
Gospodarz – ŁKS Koszykówka Kobiet Łódź, al. Politechniki 10, Łódź

Czwartek – 11.03.2021 r.
Mecz nr 6 – 1KPM – 4ŁDZ
16:00 - MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz – Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice
Gospodarz – MUKS Bydgoszcz, ul. Glinki 117, Bydgoszcz
Mecz nr 7 – 2KPM – 3ŁDZ
15:30 - Basket 25 Bydgoszcz - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
Gospodarz – Basket 25 Bydgoszcz, ul. Toruńska 59 (Arena Bydgoszcz)
Mecz nr 8 – 1ŁDZ – 2ŁDZ
17:30 - Widzew Łódź - ŁKS Koszykówka Kobiet Łódź
Gospodarz – Widzew Łódź, ul. Małachowskiego 5/7, Łódź

Piątek – 12.03.2021 r.
Mecz nr 9 – 1KPM – 3ŁDZ
16:00 - MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz – UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
Gospodarz – MUKS Bydgoszcz, ul. Glinki 117, Bydgoszcz
Mecz nr 10 – 2KPM – 4ŁDZ
15:30 - Basket 25 Bydgoszcz – Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice
Gospodarz – Basket 25 Bydgoszcz, ul. Toruńska 59 (Arena Bydgoszcz)

Sobota – 13.03.2021 r.
Mecz nr 11 – 1KPM – 2ŁDZ
13:00 - MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz – ŁKS Koszykówka Kobiet Łódź
Gospodarz – MUKS Bydgoszcz, ul. Glinki 117, Bydgoszcz
Mecz nr 12 – 2KPM – 1ŁDZ
13:00 - Basket 25 Bydgoszcz – Widzew Łódź
Gospodarz – Basket 25 Bydgoszcz, ul. Toruńska 59 (Arena Bydgoszcz)

Niedziela – 14.03.2021 r.
Mecz nr 13 – 1KPM – 1ŁDZ
13:00 - MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz – Widzew Łódź
Gospodarz – MUKS Bydgoszcz, ul. Glinki 117, Bydgoszcz
Mecz nr 14 – 2KPM – 2ŁDZ
13:00 - Basket 25 Bydgoszcz – ŁKS Koszykówka Kobiet Łódź
Gospodarz – Basket 25 Bydgoszcz, ul. Toruńska 59 (Arena Bydgoszcz)
Mecz nr 15 – 3ŁDZ – 4ŁDZ
12:00 - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki – Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice
Gospodarz – UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki, ul. Waryńskiego 22/26, Aleksandrów Łódzki

Newsletter - zapisz się

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Arena Toruń EBL EBLK Basket Camp MedycynaDlaSportu.pl Kancelaria Prawna Profilegal Narodowy Instytut Wolności

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO