1 kolejka

PGE Turów Zgorzelec - MKKS Żak Koszalin
Emocje TV - 2022-09-24 12:55
24.09.2022 13:00
24.09.2022 13:00
100:103
GKS Tychy - KKS Polonia Warszawa
Emocje TV - 2022-09-24 14:55
24.09.2022 15:00
24.09.2022 15:00
85:63
HydroTruck Radom - BS Polonia Bytom
Emocje TV - 2022-09-24 16:55
24.09.2022 17:00
24.09.2022 17:00
99:91
SKS Starogard Gdański - Weegree AZS Politechnika Opolska
Emocje TV - 2022-09-24 17:55
24.09.2022 18:00
24.09.2022 18:00
79:61
Decka Pelplin - Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych
Emocje TV - 2022-09-24 17:55
24.09.2022 18:00
24.09.2022 18:00
68:89
Sensation Kotwica Kołobrzeg - WKK Wrocław
Emocje TV - 2022-09-24 17:55
24.09.2022 18:00
24.09.2022 18:00
64:66
Dziki Warszawa - Enea Basket Poznań
Emocje TV - 2022-10-05 17:55
24.09.2022 18:00
24.09.2022 18:00
62:54
WKS Śląsk II Wrocław - AZS AGH Kraków
Emocje TV - 2022-09-25 17:55
25.09.2022 18:00
25.09.2022 18:00
72:52
Miasto Szkła Krosno - Start II Lublin
Emocje TV - 2022-09-25 18:25
25.09.2022 18:30
25.09.2022 18:30
116:74

2 kolejka

Enea Basket Poznań - HydroTruck Radom
Emocje TV - 2022-10-01 14:55
01.10.2022 15:00
01.10.2022 15:00
89:94
KKS Polonia Warszawa - SKS Starogard Gdański
Emocje TV - 2022-10-05 14:55
01.10.2022 15:00
01.10.2022 15:00
74:86
AZS AGH Kraków - Sensation Kotwica Kołobrzeg
Emocje TV - 2022-10-01 17:55
01.10.2022 18:00
01.10.2022 18:00
81:92
Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych - Miasto Szkła Krosno
Emocje TV - 2022-10-01 17:55
01.10.2022 18:00
01.10.2022 18:00
92:68
MKKS Żak Koszalin - BS Polonia Bytom
Emocje TV - 2022-10-01 19:55
01.10.2022 20:00
01.10.2022 20:00
94:74
WKK Wrocław - Dziki Warszawa
Emocje TV - 2022-10-01 19:55
01.10.2022 20:00
01.10.2022 20:00
73:75
Weegree AZS Politechnika Opolska - Decka Pelplin
Emocje TV - 2022-10-02 17:55
02.10.2022 18:00
02.10.2022 18:00
70:79
PGE Turów Zgorzelec - GKS Tychy
Emocje TV - 2022-10-02 17:55
02.10.2022 18:00
02.10.2022 18:00
61:68
WKS Śląsk II Wrocław - Start II Lublin
Emocje TV - 2022-10-02 18:55
02.10.2022 19:00
02.10.2022 19:00
118:55

3 kolejka

Sensation Kotwica Kołobrzeg - Start II Lublin
Emocje TV - 2022-10-07 18:55
07.10.2022 19:00
07.10.2022 19:00
--:--
HydroTruck Radom - WKK Wrocław
Emocje TV - 2022-10-08 14:55
08.10.2022 15:00
08.10.2022 15:00
--:--
GKS Tychy - MKKS Żak Koszalin
Emocje TV - 2022-10-08 17:55
08.10.2022 18:00
08.10.2022 18:00
--:--
Decka Pelplin - KKS Polonia Warszawa
Emocje TV - 2022-10-08 17:55
08.10.2022 18:00
08.10.2022 18:00
--:--
Enea Basket Poznań - BS Polonia Bytom
Emocje TV - 2022-10-08 19:55
08.10.2022 20:00
08.10.2022 20:00
--:--
Miasto Szkła Krosno - Weegree AZS Politechnika Opolska
Emocje TV - 2022-10-09 17:55
09.10.2022 18:00
09.10.2022 18:00
--:--
WKS Śląsk II Wrocław - Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych
Emocje TV - 2022-10-09 17:55
09.10.2022 18:00
09.10.2022 18:00
--:--
SKS Starogard Gdański - PGE Turów Zgorzelec
Emocje TV - 2022-10-12 18:55
12.10.2022 19:00
12.10.2022 19:00
--:--
Dziki Warszawa - AZS AGH Kraków
Emocje TV - 2022-10-12 18:55
12.10.2022 19:00
12.10.2022 19:00
--:--

4 kolejka

Start II Lublin - Dziki Warszawa
Emocje TV - 2022-10-15 13:55
15.10.2022 14:00
15.10.2022 14:00
--:--
KKS Polonia Warszawa - Miasto Szkła Krosno
Emocje TV - 2022-10-15 14:55
15.10.2022 15:00
15.10.2022 15:00
--:--
MKKS Żak Koszalin - Enea Basket Poznań
Emocje TV - 2022-10-15 17:55
15.10.2022 18:00
15.10.2022 18:00
--:--
Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych - Sensation Kotwica Kołobrzeg
Emocje TV - 2022-10-15 17:55
15.10.2022 18:00
15.10.2022 18:00
--:--
AZS AGH Kraków - HydroTruck Radom
Emocje TV - 2022-10-15 19:55
15.10.2022 20:00
15.10.2022 20:00
--:--
GKS Tychy - SKS Starogard Gdański
Emocje TV - 2022-10-15 19:55
15.10.2022 20:00
15.10.2022 20:00
--:--
PGE Turów Zgorzelec - Decka Pelplin
Emocje TV - 2022-10-16 14:55
16.10.2022 15:00
16.10.2022 15:00
--:--
WKK Wrocław - BS Polonia Bytom
Emocje TV - 2022-10-16 17:55
16.10.2022 18:00
16.10.2022 18:00
--:--
Weegree AZS Politechnika Opolska - WKS Śląsk II Wrocław
Emocje TV - 2022-10-16 17:55
16.10.2022 18:00
16.10.2022 18:00
--:--

5 kolejka

SKS Starogard Gdański - MKKS Żak Koszalin
Emocje TV - 2022-10-20 18:55
20.10.2022 19:00
20.10.2022 19:00
--:--
BS Polonia Bytom - AZS AGH Kraków
Emocje TV - 2022-10-21 17:55
21.10.2022 18:00
21.10.2022 18:00
--:--
Decka Pelplin - GKS Tychy
Emocje TV - 2022-10-22 14:55
22.10.2022 15:00
22.10.2022 15:00
--:--
Sensation Kotwica Kołobrzeg - Weegree AZS Politechnika Opolska
Emocje TV - 2022-10-22 17:55
22.10.2022 18:00
22.10.2022 18:00
--:--
HydroTruck Radom - Start II Lublin
Emocje TV - 2022-10-22 17:55
22.10.2022 18:00
22.10.2022 18:00
--:--
Enea Basket Poznań - WKK Wrocław
Emocje TV - 2022-10-22 19:55
22.10.2022 20:00
22.10.2022 20:00
--:--
Dziki Warszawa - Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych
Emocje TV - 2022-10-23 14:55
23.10.2022 15:00
23.10.2022 15:00
--:--
WKS Śląsk II Wrocław - KKS Polonia Warszawa
Emocje TV - 2022-10-23 17:55
23.10.2022 18:00
23.10.2022 18:00
--:--
Miasto Szkła Krosno - PGE Turów Zgorzelec
Emocje TV - 2022-10-26 17:55
26.10.2022 18:00
26.10.2022 18:00
--:--

6 kolejka

SKS Starogard Gdański - Decka Pelplin
Emocje TV - 2022-10-26 18:55
26.10.2022 19:00
26.10.2022 19:00
--:--
Weegree AZS Politechnika Opolska - Dziki Warszawa
Emocje TV - 2022-10-29 14:55
29.10.2022 15:00
29.10.2022 15:00
--:--
KKS Polonia Warszawa - Sensation Kotwica Kołobrzeg
Emocje TV - 2022-10-29 14:55
29.10.2022 15:00
29.10.2022 15:00
--:--
MKKS Żak Koszalin - WKK Wrocław
Emocje TV - 2022-10-29 17:55
29.10.2022 18:00
29.10.2022 18:00
--:--
GKS Tychy - Miasto Szkła Krosno
Emocje TV - 2022-10-29 17:55
29.10.2022 18:00
29.10.2022 18:00
--:--
AZS AGH Kraków - Enea Basket Poznań
Emocje TV - 2022-10-29 19:55
29.10.2022 20:00
29.10.2022 20:00
--:--
Start II Lublin - BS Polonia Bytom
Emocje TV - 2022-10-30 13:55
30.10.2022 14:00
30.10.2022 14:00
--:--
PGE Turów Zgorzelec - WKS Śląsk II Wrocław
Emocje TV - 2022-10-30 14:55
30.10.2022 15:00
30.10.2022 15:00
--:--
Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych - HydroTruck Radom
Emocje TV - 2022-10-30 17:55
30.10.2022 18:00
30.10.2022 18:00
--:--

7 kolejka

Miasto Szkła Krosno - SKS Starogard Gdański 02.11.2022
02.11.2022
--:--
WKS Śląsk II Wrocław - GKS Tychy 02.11.2022
02.11.2022
--:--
Dziki Warszawa - KKS Polonia Warszawa 02.11.2022
02.11.2022
--:--
HydroTruck Radom - Weegree AZS Politechnika Opolska 02.11.2022
02.11.2022
--:--
Enea Basket Poznań - Start II Lublin 02.11.2022
02.11.2022
--:--
Decka Pelplin - MKKS Żak Koszalin 02.11.2022 18:00
02.11.2022 18:00
--:--
BS Polonia Bytom - Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych 02.11.2022 18:00
02.11.2022 18:00
--:--
WKK Wrocław - AZS AGH Kraków 02.11.2022 18:00
02.11.2022 18:00
--:--
Sensation Kotwica Kołobrzeg - PGE Turów Zgorzelec 02.11.2022 19:00
02.11.2022 19:00
--:--

8 kolejka

Start II Lublin - WKK Wrocław 05.11.2022
05.11.2022
--:--
Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych - Enea Basket Poznań 05.11.2022
05.11.2022
--:--
Weegree AZS Politechnika Opolska - BS Polonia Bytom 05.11.2022
05.11.2022
--:--
GKS Tychy - Sensation Kotwica Kołobrzeg 05.11.2022
05.11.2022
--:--
MKKS Żak Koszalin - AZS AGH Kraków 05.11.2022 18:00
05.11.2022 18:00
--:--
KKS Polonia Warszawa - HydroTruck Radom 05.11.2022 18:00
05.11.2022 18:00
--:--
PGE Turów Zgorzelec - Dziki Warszawa 05.11.2022 18:00
05.11.2022 18:00
--:--
SKS Starogard Gdański - WKS Śląsk II Wrocław 05.11.2022 18:00
05.11.2022 18:00
--:--
Decka Pelplin - Miasto Szkła Krosno 05.11.2022 18:00
05.11.2022 18:00
--:--

9 kolejka

Miasto Szkła Krosno - MKKS Żak Koszalin 12.11.2022
12.11.2022
--:--
WKS Śląsk II Wrocław - Decka Pelplin 12.11.2022
12.11.2022
--:--
Dziki Warszawa - GKS Tychy 12.11.2022
12.11.2022
--:--
HydroTruck Radom - PGE Turów Zgorzelec 12.11.2022
12.11.2022
--:--
Enea Basket Poznań - Weegree AZS Politechnika Opolska 12.11.2022
12.11.2022
--:--
AZS AGH Kraków - Start II Lublin 12.11.2022
12.11.2022
--:--
Sensation Kotwica Kołobrzeg - SKS Starogard Gdański 12.11.2022 18:00
12.11.2022 18:00
--:--
KKS Polonia Warszawa - BS Polonia Bytom 12.11.2022 18:00
12.11.2022 18:00
--:--
Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych - WKK Wrocław 13.11.2022
13.11.2022
--:--

10 kolejka

Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych - AZS AGH Kraków 16.11.2022
16.11.2022
--:--
Weegree AZS Politechnika Opolska - WKK Wrocław 16.11.2022
16.11.2022
--:--
GKS Tychy - HydroTruck Radom 16.11.2022
16.11.2022
--:--
Miasto Szkła Krosno - WKS Śląsk II Wrocław 16.11.2022
16.11.2022
--:--
MKKS Żak Koszalin - Start II Lublin 16.11.2022 18:00
16.11.2022 18:00
--:--
KKS Polonia Warszawa - Enea Basket Poznań 16.11.2022 18:00
16.11.2022 18:00
--:--
PGE Turów Zgorzelec - BS Polonia Bytom 16.11.2022 18:00
16.11.2022 18:00
--:--
Decka Pelplin - Sensation Kotwica Kołobrzeg 16.11.2022 18:00
16.11.2022 18:00
--:--
SKS Starogard Gdański - Dziki Warszawa 16.11.2022 19:00
16.11.2022 19:00
--:--

11 kolejka

WKS Śląsk II Wrocław - MKKS Żak Koszalin 19.11.2022
19.11.2022
--:--
Enea Basket Poznań - PGE Turów Zgorzelec 19.11.2022
19.11.2022
--:--
AZS AGH Kraków - Weegree AZS Politechnika Opolska 19.11.2022
19.11.2022
--:--
Start II Lublin - Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych 19.11.2022
19.11.2022
--:--
Sensation Kotwica Kołobrzeg - Miasto Szkła Krosno 19.11.2022 18:00
19.11.2022 18:00
--:--
BS Polonia Bytom - GKS Tychy 19.11.2022 18:00
19.11.2022 18:00
--:--
WKK Wrocław - KKS Polonia Warszawa 20.11.2022 18:00
20.11.2022 18:00
--:--
HydroTruck Radom - SKS Starogard Gdański 23.11.2022
23.11.2022
--:--
Dziki Warszawa - Decka Pelplin 21.12.2022 18:00
21.12.2022 18:00
--:--

12 kolejka

Weegree AZS Politechnika Opolska - Start II Lublin 26.11.2022
26.11.2022
--:--
GKS Tychy - Enea Basket Poznań 26.11.2022
26.11.2022
--:--
Miasto Szkła Krosno - Dziki Warszawa 26.11.2022
26.11.2022
--:--
WKS Śląsk II Wrocław - Sensation Kotwica Kołobrzeg 26.11.2022
26.11.2022
--:--
MKKS Żak Koszalin - Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych 26.11.2022 18:00
26.11.2022 18:00
--:--
KKS Polonia Warszawa - AZS AGH Kraków 26.11.2022 18:00
26.11.2022 18:00
--:--
WKK Wrocław - PGE Turów Zgorzelec 26.11.2022 18:00
26.11.2022 18:00
--:--
SKS Starogard Gdański - BS Polonia Bytom 26.11.2022 18:00
26.11.2022 18:00
--:--
Decka Pelplin - HydroTruck Radom 26.11.2022 18:00
26.11.2022 18:00
--:--

13 kolejka

Sensation Kotwica Kołobrzeg - MKKS Żak Koszalin 03.12.2022
03.12.2022
--:--
Dziki Warszawa - WKS Śląsk II Wrocław 03.12.2022
03.12.2022
--:--
Decka Pelplin - BS Polonia Bytom 03.12.2022
03.12.2022
--:--
Enea Basket Poznań - SKS Starogard Gdański 03.12.2022
03.12.2022
--:--
WKK Wrocław - GKS Tychy 03.12.2022
03.12.2022
--:--
AZS AGH Kraków - PGE Turów Zgorzelec 03.12.2022
03.12.2022
--:--
Start II Lublin - KKS Polonia Warszawa 03.12.2022
03.12.2022
--:--
Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych - Weegree AZS Politechnika Opolska 03.12.2022
03.12.2022
--:--
HydroTruck Radom - Miasto Szkła Krosno 07.12.2022
07.12.2022
--:--

14 kolejka

Start II Lublin - PGE Turów Zgorzelec 10.12.2022
10.12.2022
--:--
GKS Tychy - AZS AGH Kraków 10.12.2022
10.12.2022
--:--
WKK Wrocław - SKS Starogard Gdański 10.12.2022
10.12.2022
--:--
Miasto Szkła Krosno - BS Polonia Bytom 10.12.2022
10.12.2022
--:--
WKS Śląsk II Wrocław - HydroTruck Radom 10.12.2022
10.12.2022
--:--
MKKS Żak Koszalin - Weegree AZS Politechnika Opolska 10.12.2022 18:00
10.12.2022 18:00
--:--
KKS Polonia Warszawa - Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych 10.12.2022 18:00
10.12.2022 18:00
--:--
Decka Pelplin - Enea Basket Poznań 10.12.2022 18:00
10.12.2022 18:00
--:--
Sensation Kotwica Kołobrzeg - Dziki Warszawa 10.12.2022 18:00
10.12.2022 18:00
--:--

15 kolejka

Dziki Warszawa - MKKS Żak Koszalin 14.12.2022
14.12.2022
--:--
HydroTruck Radom - Sensation Kotwica Kołobrzeg 14.12.2022
14.12.2022
--:--
Enea Basket Poznań - Miasto Szkła Krosno 14.12.2022
14.12.2022
--:--
WKK Wrocław - Decka Pelplin 14.12.2022
14.12.2022
--:--
AZS AGH Kraków - SKS Starogard Gdański 14.12.2022
14.12.2022
--:--
Start II Lublin - GKS Tychy 14.12.2022
14.12.2022
--:--
Weegree AZS Politechnika Opolska - KKS Polonia Warszawa 14.12.2022
14.12.2022
--:--
BS Polonia Bytom - WKS Śląsk II Wrocław 14.12.2022 18:00
14.12.2022 18:00
--:--
PGE Turów Zgorzelec - Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych 14.12.2022 18:00
14.12.2022 18:00
--:--

16 kolejka

GKS Tychy - Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych 17.12.2022
17.12.2022
--:--
Miasto Szkła Krosno - WKK Wrocław 17.12.2022
17.12.2022
--:--
WKS Śląsk II Wrocław - Enea Basket Poznań 17.12.2022
17.12.2022
--:--
Dziki Warszawa - HydroTruck Radom 17.12.2022
17.12.2022
--:--
MKKS Żak Koszalin - KKS Polonia Warszawa 17.12.2022 18:00
17.12.2022 18:00
--:--
PGE Turów Zgorzelec - Weegree AZS Politechnika Opolska 17.12.2022 18:00
17.12.2022 18:00
--:--
SKS Starogard Gdański - Start II Lublin 17.12.2022 18:00
17.12.2022 18:00
--:--
Decka Pelplin - AZS AGH Kraków 17.12.2022 18:00
17.12.2022 18:00
--:--
Sensation Kotwica Kołobrzeg - BS Polonia Bytom 17.12.2022 18:00
17.12.2022 18:00
--:--

17 kolejka

HydroTruck Radom - MKKS Żak Koszalin 04.01.2023
04.01.2023
--:--
Enea Basket Poznań - Sensation Kotwica Kołobrzeg 04.01.2023
04.01.2023
--:--
WKK Wrocław - WKS Śląsk II Wrocław 04.01.2023
04.01.2023
--:--
AZS AGH Kraków - Miasto Szkła Krosno 04.01.2023
04.01.2023
--:--
Start II Lublin - Decka Pelplin 04.01.2023
04.01.2023
--:--
Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych - SKS Starogard Gdański 04.01.2023
04.01.2023
--:--
Weegree AZS Politechnika Opolska - GKS Tychy 04.01.2023
04.01.2023
--:--
BS Polonia Bytom - Dziki Warszawa 04.01.2023 18:00
04.01.2023 18:00
--:--
KKS Polonia Warszawa - PGE Turów Zgorzelec 04.01.2023 18:00
04.01.2023 18:00
--:--

18 kolejka

Weegree AZS Politechnika Opolska - SKS Starogard Gdański 07.01.2023
07.01.2023
--:--
Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych - Decka Pelplin 07.01.2023
07.01.2023
--:--
Start II Lublin - Miasto Szkła Krosno 07.01.2023
07.01.2023
--:--
AZS AGH Kraków - WKS Śląsk II Wrocław 07.01.2023
07.01.2023
--:--
Enea Basket Poznań - Dziki Warszawa 07.01.2023
07.01.2023
--:--
MKKS Żak Koszalin - PGE Turów Zgorzelec 07.01.2023 18:00
07.01.2023 18:00
--:--
KKS Polonia Warszawa - GKS Tychy 07.01.2023 18:00
07.01.2023 18:00
--:--
BS Polonia Bytom - HydroTruck Radom 07.01.2023 18:00
07.01.2023 18:00
--:--
WKK Wrocław - Sensation Kotwica Kołobrzeg 11.01.2023
11.01.2023
--:--

19 kolejka

HydroTruck Radom - Enea Basket Poznań 11.01.2023
11.01.2023
--:--
Dziki Warszawa - WKK Wrocław 14.01.2023
14.01.2023
--:--
Start II Lublin - WKS Śląsk II Wrocław 14.01.2023
14.01.2023
--:--
Miasto Szkła Krosno - Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych 14.01.2023
14.01.2023
--:--
GKS Tychy - PGE Turów Zgorzelec 14.01.2023
14.01.2023
--:--
BS Polonia Bytom - MKKS Żak Koszalin 14.01.2023 18:00
14.01.2023 18:00
--:--
Sensation Kotwica Kołobrzeg - AZS AGH Kraków 14.01.2023 18:00
14.01.2023 18:00
--:--
Decka Pelplin - Weegree AZS Politechnika Opolska 14.01.2023 18:00
14.01.2023 18:00
--:--
SKS Starogard Gdański - KKS Polonia Warszawa 14.01.2023 18:00
14.01.2023 18:00
--:--

20 kolejka

Weegree AZS Politechnika Opolska - Miasto Szkła Krosno 18.01.2023
18.01.2023
--:--
Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych - WKS Śląsk II Wrocław 18.01.2023
18.01.2023
--:--
Start II Lublin - Sensation Kotwica Kołobrzeg 18.01.2023
18.01.2023
--:--
WKK Wrocław - HydroTruck Radom 18.01.2023
18.01.2023
--:--
MKKS Żak Koszalin - GKS Tychy 18.01.2023 18:00
18.01.2023 18:00
--:--
PGE Turów Zgorzelec - SKS Starogard Gdański 18.01.2023 18:00
18.01.2023 18:00
--:--
KKS Polonia Warszawa - Decka Pelplin 18.01.2023 18:00
18.01.2023 18:00
--:--
BS Polonia Bytom - Enea Basket Poznań 18.01.2023 18:00
18.01.2023 18:00
--:--
AZS AGH Kraków - Dziki Warszawa 19.01.2023 18:00
19.01.2023 18:00
--:--

21 kolejka

Enea Basket Poznań - MKKS Żak Koszalin 21.01.2023
21.01.2023
--:--
HydroTruck Radom - AZS AGH Kraków 21.01.2023
21.01.2023
--:--
Dziki Warszawa - Start II Lublin 21.01.2023
21.01.2023
--:--
WKS Śląsk II Wrocław - Weegree AZS Politechnika Opolska 21.01.2023
21.01.2023
--:--
Miasto Szkła Krosno - KKS Polonia Warszawa 21.01.2023
21.01.2023
--:--
BS Polonia Bytom - WKK Wrocław 21.01.2023 18:00
21.01.2023 18:00
--:--
Sensation Kotwica Kołobrzeg - Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych 21.01.2023 18:00
21.01.2023 18:00
--:--
Decka Pelplin - PGE Turów Zgorzelec 21.01.2023 18:00
21.01.2023 18:00
--:--
SKS Starogard Gdański - GKS Tychy 21.01.2023 18:00
21.01.2023 18:00
--:--

22 kolejka

GKS Tychy - Decka Pelplin 28.01.2023
28.01.2023
--:--
Weegree AZS Politechnika Opolska - Sensation Kotwica Kołobrzeg 28.01.2023
28.01.2023
--:--
Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych - Dziki Warszawa 28.01.2023
28.01.2023
--:--
Start II Lublin - HydroTruck Radom 28.01.2023
28.01.2023
--:--
AZS AGH Kraków - BS Polonia Bytom 28.01.2023
28.01.2023
--:--
WKK Wrocław - Enea Basket Poznań 28.01.2023
28.01.2023
--:--
MKKS Żak Koszalin - SKS Starogard Gdański 28.01.2023 18:00
28.01.2023 18:00
--:--
PGE Turów Zgorzelec - Miasto Szkła Krosno 28.01.2023 18:00
28.01.2023 18:00
--:--
KKS Polonia Warszawa - WKS Śląsk II Wrocław 28.01.2023 18:00
28.01.2023 18:00
--:--

23 kolejka

WKK Wrocław - MKKS Żak Koszalin 04.02.2023
04.02.2023
--:--
Enea Basket Poznań - AZS AGH Kraków 04.02.2023
04.02.2023
--:--
HydroTruck Radom - Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych 04.02.2023
04.02.2023
--:--
Dziki Warszawa - Weegree AZS Politechnika Opolska 04.02.2023
04.02.2023
--:--
WKS Śląsk II Wrocław - PGE Turów Zgorzelec 04.02.2023
04.02.2023
--:--
Miasto Szkła Krosno - GKS Tychy 04.02.2023
04.02.2023
--:--
BS Polonia Bytom - Start II Lublin 04.02.2023 18:00
04.02.2023 18:00
--:--
Sensation Kotwica Kołobrzeg - KKS Polonia Warszawa 04.02.2023 18:00
04.02.2023 18:00
--:--
Decka Pelplin - SKS Starogard Gdański 04.02.2023 18:00
04.02.2023 18:00
--:--

24 kolejka

GKS Tychy - WKS Śląsk II Wrocław 08.02.2023
08.02.2023
--:--
Weegree AZS Politechnika Opolska - HydroTruck Radom 08.02.2023
08.02.2023
--:--
Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych - BS Polonia Bytom 08.02.2023
08.02.2023
--:--
Start II Lublin - Enea Basket Poznań 08.02.2023
08.02.2023
--:--
AZS AGH Kraków - WKK Wrocław 08.02.2023
08.02.2023
--:--
MKKS Żak Koszalin - Decka Pelplin 08.02.2023 18:00
08.02.2023 18:00
--:--
PGE Turów Zgorzelec - Sensation Kotwica Kołobrzeg 08.02.2023 18:00
08.02.2023 18:00
--:--
KKS Polonia Warszawa - Dziki Warszawa 08.02.2023 18:00
08.02.2023 18:00
--:--
SKS Starogard Gdański - Miasto Szkła Krosno 08.02.2023 19:00
08.02.2023 19:00
--:--

25 kolejka

AZS AGH Kraków - MKKS Żak Koszalin 11.02.2023
11.02.2023
--:--
WKK Wrocław - Start II Lublin 11.02.2023
11.02.2023
--:--
Enea Basket Poznań - Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych 11.02.2023
11.02.2023
--:--
Dziki Warszawa - PGE Turów Zgorzelec 11.02.2023
11.02.2023
--:--
WKS Śląsk II Wrocław - SKS Starogard Gdański 11.02.2023
11.02.2023
--:--
Miasto Szkła Krosno - Decka Pelplin 11.02.2023
11.02.2023
--:--
BS Polonia Bytom - Weegree AZS Politechnika Opolska 11.02.2023 18:00
11.02.2023 18:00
--:--
Sensation Kotwica Kołobrzeg - GKS Tychy 11.02.2023 18:00
11.02.2023 18:00
--:--
HydroTruck Radom - KKS Polonia Warszawa 15.02.2023
15.02.2023
--:--

26 kolejka

GKS Tychy - Dziki Warszawa 18.02.2023
18.02.2023
--:--
Weegree AZS Politechnika Opolska - Enea Basket Poznań 18.02.2023
18.02.2023
--:--
WKK Wrocław - Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych 18.02.2023
18.02.2023
--:--
Start II Lublin - AZS AGH Kraków 18.02.2023
18.02.2023
--:--
MKKS Żak Koszalin - Miasto Szkła Krosno 18.02.2023 18:00
18.02.2023 18:00
--:--
Decka Pelplin - WKS Śląsk II Wrocław 18.02.2023 18:00
18.02.2023 18:00
--:--
SKS Starogard Gdański - Sensation Kotwica Kołobrzeg 18.02.2023 18:00
18.02.2023 18:00
--:--
PGE Turów Zgorzelec - HydroTruck Radom 18.02.2023 18:00
18.02.2023 18:00
--:--
BS Polonia Bytom - KKS Polonia Warszawa 18.02.2023 18:00
18.02.2023 18:00
--:--

27 kolejka

Start II Lublin - MKKS Żak Koszalin 25.02.2023
25.02.2023
--:--
AZS AGH Kraków - Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych 25.02.2023
25.02.2023
--:--
WKK Wrocław - Weegree AZS Politechnika Opolska 25.02.2023
25.02.2023
--:--
Enea Basket Poznań - KKS Polonia Warszawa 25.02.2023
25.02.2023
--:--
HydroTruck Radom - GKS Tychy 25.02.2023
25.02.2023
--:--
Dziki Warszawa - SKS Starogard Gdański 25.02.2023
25.02.2023
--:--
WKS Śląsk II Wrocław - Miasto Szkła Krosno 25.02.2023
25.02.2023
--:--
BS Polonia Bytom - PGE Turów Zgorzelec 25.02.2023 18:00
25.02.2023 18:00
--:--
Sensation Kotwica Kołobrzeg - Decka Pelplin 25.02.2023 18:00
25.02.2023 18:00
--:--

28 kolejka

Miasto Szkła Krosno - Sensation Kotwica Kołobrzeg 01.03.2023
01.03.2023
--:--
GKS Tychy - BS Polonia Bytom 01.03.2023
01.03.2023
--:--
Weegree AZS Politechnika Opolska - AZS AGH Kraków 01.03.2023
01.03.2023
--:--
Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych - Start II Lublin 01.03.2023
01.03.2023
--:--
MKKS Żak Koszalin - WKS Śląsk II Wrocław 01.03.2023 18:00
01.03.2023 18:00
--:--
Decka Pelplin - Dziki Warszawa 01.03.2023 18:00
01.03.2023 18:00
--:--
PGE Turów Zgorzelec - Enea Basket Poznań 01.03.2023 18:00
01.03.2023 18:00
--:--
KKS Polonia Warszawa - WKK Wrocław 01.03.2023 18:00
01.03.2023 18:00
--:--
SKS Starogard Gdański - HydroTruck Radom 01.03.2023 19:00
01.03.2023 19:00
--:--

29 kolejka

Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych - MKKS Żak Koszalin 04.03.2023
04.03.2023
--:--
Start II Lublin - Weegree AZS Politechnika Opolska 04.03.2023
04.03.2023
--:--
AZS AGH Kraków - KKS Polonia Warszawa 04.03.2023
04.03.2023
--:--
Enea Basket Poznań - GKS Tychy 04.03.2023
04.03.2023
--:--
Dziki Warszawa - Miasto Szkła Krosno 04.03.2023
04.03.2023
--:--
PGE Turów Zgorzelec - WKK Wrocław 04.03.2023 18:00
04.03.2023 18:00
--:--
BS Polonia Bytom - SKS Starogard Gdański 04.03.2023 18:00
04.03.2023 18:00
--:--
Sensation Kotwica Kołobrzeg - WKS Śląsk II Wrocław 04.03.2023 18:00
04.03.2023 18:00
--:--
HydroTruck Radom - Decka Pelplin 08.03.2023
08.03.2023
--:--

30 kolejka

WKS Śląsk II Wrocław - Dziki Warszawa 11.03.2023
11.03.2023
--:--
Miasto Szkła Krosno - HydroTruck Radom 11.03.2023
11.03.2023
--:--
GKS Tychy - WKK Wrocław 11.03.2023
11.03.2023
--:--
Weegree AZS Politechnika Opolska - Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych 11.03.2023
11.03.2023
--:--
MKKS Żak Koszalin - Sensation Kotwica Kołobrzeg 11.03.2023 18:00
11.03.2023 18:00
--:--
BS Polonia Bytom - Decka Pelplin 11.03.2023 18:00
11.03.2023 18:00
--:--
SKS Starogard Gdański - Enea Basket Poznań 11.03.2023 18:00
11.03.2023 18:00
--:--
PGE Turów Zgorzelec - AZS AGH Kraków 11.03.2023 18:00
11.03.2023 18:00
--:--
KKS Polonia Warszawa - Start II Lublin 11.03.2023 18:00
11.03.2023 18:00
--:--

31 kolejka

Weegree AZS Politechnika Opolska - MKKS Żak Koszalin 18.03.2023
18.03.2023
--:--
Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych - KKS Polonia Warszawa 18.03.2023
18.03.2023
--:--
PGE Turów Zgorzelec - Start II Lublin 18.03.2023
18.03.2023
--:--
AZS AGH Kraków - GKS Tychy 18.03.2023
18.03.2023
--:--
Enea Basket Poznań - Decka Pelplin 18.03.2023
18.03.2023
--:--
HydroTruck Radom - WKS Śląsk II Wrocław 18.03.2023
18.03.2023
--:--
Dziki Warszawa - Sensation Kotwica Kołobrzeg 18.03.2023
18.03.2023
--:--
SKS Starogard Gdański - WKK Wrocław 18.03.2023 18:00
18.03.2023 18:00
--:--
BS Polonia Bytom - Miasto Szkła Krosno 18.03.2023 18:00
18.03.2023 18:00
--:--

32 kolejka

WKS Śląsk II Wrocław - BS Polonia Bytom 25.03.2023
25.03.2023
--:--
Miasto Szkła Krosno - Enea Basket Poznań 25.03.2023
25.03.2023
--:--
GKS Tychy - Start II Lublin 25.03.2023
25.03.2023
--:--
Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych - PGE Turów Zgorzelec 25.03.2023
25.03.2023
--:--
MKKS Żak Koszalin - Dziki Warszawa 25.03.2023 18:00
25.03.2023 18:00
--:--
Sensation Kotwica Kołobrzeg - HydroTruck Radom 25.03.2023 18:00
25.03.2023 18:00
--:--
Decka Pelplin - WKK Wrocław 25.03.2023 18:00
25.03.2023 18:00
--:--
SKS Starogard Gdański - AZS AGH Kraków 25.03.2023 18:00
25.03.2023 18:00
--:--
KKS Polonia Warszawa - Weegree AZS Politechnika Opolska 25.03.2023 18:00
25.03.2023 18:00
--:--

33 kolejka

Weegree AZS Politechnika Opolska - PGE Turów Zgorzelec 01.04.2023
01.04.2023
--:--
Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych - GKS Tychy 01.04.2023
01.04.2023
--:--
Start II Lublin - SKS Starogard Gdański 01.04.2023
01.04.2023
--:--
AZS AGH Kraków - Decka Pelplin 01.04.2023
01.04.2023
--:--
WKK Wrocław - Miasto Szkła Krosno 01.04.2023
01.04.2023
--:--
Enea Basket Poznań - WKS Śląsk II Wrocław 01.04.2023
01.04.2023
--:--
HydroTruck Radom - Dziki Warszawa 01.04.2023
01.04.2023
--:--
KKS Polonia Warszawa - MKKS Żak Koszalin 01.04.2023 18:00
01.04.2023 18:00
--:--
BS Polonia Bytom - Sensation Kotwica Kołobrzeg 01.04.2023 18:00
01.04.2023 18:00
--:--

34 kolejka

Dziki Warszawa - BS Polonia Bytom 05.04.2023
05.04.2023
--:--
Sensation Kotwica Kołobrzeg - Enea Basket Poznań 05.04.2023
05.04.2023
--:--
WKS Śląsk II Wrocław - WKK Wrocław 05.04.2023
05.04.2023
--:--
Miasto Szkła Krosno - AZS AGH Kraków 05.04.2023
05.04.2023
--:--
GKS Tychy - Weegree AZS Politechnika Opolska 05.04.2023
05.04.2023
--:--
MKKS Żak Koszalin - HydroTruck Radom 05.04.2023 18:00
05.04.2023 18:00
--:--
Decka Pelplin - Start II Lublin 05.04.2023 18:00
05.04.2023 18:00
--:--
PGE Turów Zgorzelec - KKS Polonia Warszawa 05.04.2023 18:00
05.04.2023 18:00
--:--
SKS Starogard Gdański - Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych 05.04.2023 19:00
05.04.2023 19:00
--:--