ZKS Stal Stalowa Wola
63 : 48 27:13 | 4:12 | 22:13 | 10:10
KŚ AZS Politechniki Śląskiej
Finał - Grupa II | 24.04.2015 17:00
Sędziowie: Błażej Rymarczyk, Tomasz Seferyński | Komisarz: Michał Lesiński

ZKS Stal Stalowa Wola

Trener: Bogdan Pamuła. Asystent: Robert Grzyb

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Marcin Bandyga 6 13:432/4 50.0   2/4 50.02/4 50.05 2 7   3 2 1 1     9 9
5 Rafał Partyka 17 25:373/9 33.33/5 60.06/14 42.92/4 50.02 5 7   3 2 2 3     15 8
6 Szymon Czopor DNP                                   
7 Sylwester Konieczny 12 26:411/5 20.03/5 60.04/10 40.01/2 50.01 4 5 1 4 5 1 1     11 11
8 Maciej Pietras 0 12:37            1 1 2       1       1 -4
9 Sebastian Kułaga 0 28:020/4 0.0   0/4 0.0     1 1 5   1 3 2   1 1 10
10 Mateusz Łabuda 1 20:160/2 0.00/3 0.00/5 0.01/2 50.01 2 3 1 3 3         -1 4
11 Michał Szwedo DNP                                   
12 Kacper Chamera 0 04:16            1 1 2       1   1   2 -4
13 Kamil Drelich 0 22:040/2 0.00/1 0.00/3 0.0   2 6 8     1 1     1 4 17
14 Dawid Zaguła 23 29:245/17 29.41/2 50.06/19 31.610/13 76.93 3 6 3 3 10 5 3     14 17
15 Jacek Wojtanowicz 4 17:202/5 40.0   2/5 40.0   3 2 5 1 5   1 1     7 7
Drużyna 2 6 8   1
Suma 63 200:00 13/48 27.1 7/16 43.8 20/64 31.3 16/25 64 21 33 54 11 21 24 17 11 1 2 63  

KŚ AZS Politechniki Śląskiej

Trener: Sylwester Walczuk

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Marcin Witek 0 20:43   0/2 0.00/2 0.0     3 3 1   1 4       -2 -11
5 Krzysztof Wąsowicz 5 16:252/6 33.30/1 0.02/7 28.61/2 50.0      1 1 1 3 2     -1 -1
6 Sebastian Dukland 0 09:12   0/2 0.00/2 0.0   1   1       1       -2 -10
7 Rafał Damulewicz 0 03:58   0/3 0.00/3 0.0           2           -3 -11
8 Kamil Wania 0 16:370/1 0.0   0/1 0.00/2 0.0  3 3   3 1 1 1     0 -5
9 Łukasz Lukawski 2 02:051/1 100.0   1/1 100.0                       2 -3
10 Oskar Keller 11 20:464/5 80.0   4/5 80.03/8 37.51 5 6 1 4 7 5       7 -6
11 Piotr Żmuda DNP                                   
12 Maciej Wąsowicz 14 35:201/5 20.03/8 37.54/13 30.83/4 75.01 1 2   5 6 3 4     7 -11
13 Patryk Polczyk 5 25:251/2 50.01/3 33.32/5 40.0   2 4 6   3 1   2     10 -1
14 Przemysław Rybicki 0 12:450/3 0.00/3 0.00/6 0.0   2   2   2 1 2     1 -6 -7
15 Piotr Krupa 11 36:445/10 50.0   5/10 50.01/4 25.04 8 12 5 4 3 2 3 2   23 -9
Drużyna 1 4 5    
Suma 48 200:00 14/33 42.4 4/22 18.2 18/55 32.7 8/20 40 12 28 40 8 24 21 21 12 2 1 35