DAAS Basket Hills Bielsko-Biała
72 : 99 17:25 | 17:21 | 21:32 | 17:21
ZKS Stal Stalowa Wola
Półfinały - Grupa III | 10.04.2015 19:30
Sędziowie: Krzysztof Sokulski, Michał Pogon | Komisarz: Janusz Kaczmarczyk

DAAS Basket Hills Bielsko-Biała

Trener: Mariusz Depczyński

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Paweł Garus 2 12:461/3 33.30/2 0.01/5 20.0   1   1 2 4   1       0 -5
5 Grzegorz Błotko 0 17:320/4 0.00/4 0.00/8 0.0   1   1   3   2 1     -8 -13
6 Wojciech Żak 7 11:511/4 25.01/2 50.02/6 33.32/2 100.01 1 2 2 3 5 3     1 4 -8
7 Grzegorz Szybowicz 18 26:283/7 42.94/12 33.37/19 36.8   1   1 5 2 3 1 1     12 -14
8 Piotr Karnia 5 13:371/3 33.31/3 33.32/6 33.3   1   1 1             3 -10
9 Mateusz Adamus 0 01:41              1 1   1   3       -2 -5
10 Alberto Garita 7 30:242/7 28.60/3 0.02/10 20.03/4 75.07 3 10 4 5 5 4 4 1   13 -21
11 Dariusz Reinhard 12 28:093/7 42.92/4 50.05/11 45.5   1 2 3   5 1 2 1     8 -16
12 Remigiusz Bury 3 05:410/2 0.01/1 100.01/3 33.30/2 0.0        1 1   1     0 -5
13 Piotr Męcnarowski 11 22:455/11 45.5   5/11 45.51/2 50.06 6 12   4 1 1 2   1 17 -20
14 Kamil Jurzak DNP                                   
15 Łukasz Mądry 7 29:063/5 60.0   3/5 60.01/5 20.04 6 10   2 4 2   1   10 -18
Drużyna 2 5 7    
Suma 72 200:00 19/53 35.8 9/31 29 28/84 33.3 7/15 46.7 25 24 49 14 30 20 19 10 2 2 57  

ZKS Stal Stalowa Wola

Trener: Bogdan Pamuła. Asystent: Robert Grzyb

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Marcin Bandyga 5 15:291/1 100.0   1/1 100.03/3 100.01 2 3 2 2 2 2 1 1   10 8
5 Rafał Partyka 16 19:106/7 85.71/2 50.07/9 77.81/3 33.3      1 2 3   1 1   15 24
6 Szymon Czopor 2 06:041/2 50.0   1/2 50.0     1 1   2           2 4
7 Sylwester Konieczny 24 25:534/6 66.75/9 55.69/15 60.01/1 100.01 5 6 5 1 3 3 1   1 27 17
8 Maciej Pietras 6 19:291/4 25.01/3 33.32/7 28.61/2 50.0  2 2 1 1 2 3     1 0 7
9 Sebastian Kułaga 8 28:481/3 33.30/1 0.01/4 25.06/6 100.01 2 3 2 1 3 1 3     12 19
10 Mateusz Łabuda 10 21:272/2 100.02/5 40.04/7 57.1     3 3 1 3   1 2     12 16
11 Michał Szwedo 2 04:511/2 50.0   1/2 50.0   1   1   1   1       1 1
12 Kacper Chamera 0 02:50                    1   1       -1 -2
13 Kamil Drelich 4 14:002/3 66.7   2/3 66.7   1 5 6 1 2     1     11 9
14 Dawid Zaguła 15 17:462/6 33.30/1 0.02/7 28.611/18 61.11 2 3   3 13 2 3     7 12
15 Jacek Wojtanowicz 7 24:132/4 50.0   2/4 50.03/4 75.03 8 11 4 1 4 1 1     19 20
Drużyna 1 2 3    
Suma 99 200:00 23/40 57.5 9/21 42.9 32/61 52.5 26/37 70.3 10 32 42 17 20 30 15 13 2 2 115