Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Rafał Budysz UKS Basket Regnum Bydgoszcz 4 54 13.50
2. Alex Porzuczek Twarde Pierniki 2008 Toruń 4 50 12.50
3. Miłosz Zdziebłowski Twarde Pierniki 2008 Toruń 3 48 16.00
4. Marek Szwejkowski Twarde Pierniki 2008 Toruń 4 47 11.75
5. Mikołaj Miziołek TKM I Włocławek 4 46 11.50
6. Gracjan Banaszak MKS Novum Bydgoszcz 6 46 7.67
7. Antoni Przybysz TKM II Włocławek, TKM I Włocławek 6 45 7.50
8. Jakub Olszewski MKS Novum Bydgoszcz 4 45 11.25
9. Jakub Karpiński MKS Novum Bydgoszcz 6 44 7.33
10. Aleksander Światowiak MKS Novum Bydgoszcz 4 42 10.50
11. Wiktor Tomczak Enea Astoria I Bydgoszcz 4 42 10.50
12. Maksymilian Sukowski MKS Novum Bydgoszcz 6 41 6.83
13. Adam Sowiński Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 6 41 6.83
14. Jakub Szanowski TKM I Włocławek 4 39 9.75
15. Emilio Szewczyk MChKK Chełmno 4 38 9.50
16. Brayan Cichorski TKM II Włocławek, TKM I Włocławek 5 37 7.40
17. Filip Dereszyński Enea Astoria I Bydgoszcz 4 37 9.25
18. Oliwier Kucharski TKM II Włocławek, TKM I Włocławek 6 36 6.00
19. Wiktor Westfal Enea Astoria II Bydgoszcz 4 35 8.75
20. Łukasz Kowallek Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 6 33 5.50
21. Stanisław Kwiatkowski TKM I Włocławek 4 32 8.00
22. Sebastian Ludka Enea Astoria I Bydgoszcz 4 31 7.75
23. Maciej Małachowski TKM II Włocławek, TKM I Włocławek 4 31 7.75
24. Piotr Węgrzyn Twarde Pierniki 2008 Toruń 3 30 10.00
25. Juliusz Lewandowski TKM I Włocławek 4 28 7.00
26. Alan Lewczyk TKM II Włocławek 6 28 4.67
27. Hubert Grabowski Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 6 27 4.50
28. Maciej Dura Twarde Pierniki 2008 Toruń 4 27 6.75
29. Tymoteusz Brzezicki Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 4 25 6.25
30. Kacper Adamowicz Enea Astoria I Bydgoszcz 4 25 6.25
31. Dominik Giętka MKS Novum Bydgoszcz 4 24 6.00
32. Adrian Rojek TKM I Włocławek 4 24 6.00
33. Adrian Sobecki Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 4 24 6.00
34. Mariusz Biskup Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 4 23 5.75
35. Igor Paszyński TKM II Włocławek 6 23 3.83
36. Aleksander Kwella MChKK Chełmno 4 23 5.75
37. Tymoteusz Schmidt Twarde Pierniki 2008 Toruń 4 22 5.50
38. Alex Pietrzak TKM II Włocławek 6 22 3.67
39. Gustaw Przybylski TKM I Włocławek 4 22 5.50
40. Marcin Kokot Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 4 21 5.25
41. Szymon Gołofit Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 4 21 5.25
42. Szymon Klinkosz Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 4 21 5.25
43. Krzysztof Deręgowski Enea Astoria I Bydgoszcz 4 19 4.75
44. Mateusz Więckowicz Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 6 18 3.00
45. Daniel Ostrowski Enea Astoria I Bydgoszcz 4 18 4.50
46. Nataniel Piotrowski Enea Astoria I Bydgoszcz 2 18 9.00
47. Sebastian Ćwikliński Twarde Pierniki 2008 Toruń 3 18 6.00
48. Borys Bernasiewicz TKM II Włocławek, TKM I Włocławek 4 18 4.50
49. Kamil Kurowski MChKK Chełmno 4 18 4.50
50. Tadeusz Ślufiński TKM II Włocławek 4 16 4.00
51. Dawid Koziel MChKK Chełmno 4 16 4.00
52. Wojciech Bus UKS Basket Regnum Bydgoszcz 4 16 4.00
53. Wiktor Pawlikowski UKS Basket Regnum Bydgoszcz 4 16 4.00
54. Dominik Makarewicz UKS Basket Regnum Bydgoszcz 3 15 5.00
55. Szymon Kowalewski UKS Basket Regnum Bydgoszcz 4 14 3.50
56. Łukasz Wieczorek Enea Astoria II Bydgoszcz 4 14 3.50
57. Mateusz Podkomorzy TKM II Włocławek, TKM I Włocławek 4 14 3.50
58. Aleksander Wojciechowski TKM I Włocławek 3 14 4.67
59. Aleks Bógdał TKM II Włocławek, TKM I Włocławek 4 14 3.50
60. Mateusz Jendruszewski Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 4 13 3.25
61. Artur Hołub Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 3 13 4.33
62. Bartosz Warczak Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 4 13 3.25
63. Przemysław Czerwiński TKM I Włocławek 4 12 3.00
64. Oliwier Wojdyła TKM I Włocławek 4 12 3.00
65. Aleks Lewandowski TKM I Włocławek 4 12 3.00
66. Mateusz Krupiński UKS Basket Regnum Bydgoszcz 3 12 4.00
67. Karol Kijewski Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 6 10 1.67
68. Dawid Szychowski TKM II Włocławek 6 10 1.67
69. Szymon Jankowski TKM II Włocławek 6 10 1.67
70. Filip Kowalski MKS Novum Bydgoszcz 5 10 2.00
71. Michał Kukowski Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 4 10 2.50
72. Patryk Deskiewicz TKM II Włocławek, TKM I Włocławek 4 10 2.50
73. Mateusz Gryń Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 6 10 1.67
74. Michał Sobociński Twarde Pierniki 2008 Toruń 4 9 2.25
75. Wojciech Westfal Enea Astoria II Bydgoszcz 4 9 2.25
76. Jakub Krawiś MKS Novum Bydgoszcz 6 9 1.50
77. Antoni Milarski TKM II Włocławek 6 9 1.50
78. Jakub Janiszewski MChKK Chełmno 4 8 2.00
79. Maksymilian Włodarczyk Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 6 8 1.33
80. Jakub Brudnicki Enea Astoria II Bydgoszcz 2 8 4.00
81. Szymon Kotkiewicz Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 3 8 2.67
82. Jakub Stypka Enea Astoria I Bydgoszcz 2 8 4.00
83. Stanisław Pomaskow Twarde Pierniki 2008 Toruń 2 8 4.00
84. Filip Nowak TKM II Włocławek, TKM I Włocławek 4 8 2.00
85. Tymon Kaliński TKM II Włocławek 4 7 1.75
86. Wojciech Losik MKS Novum Bydgoszcz 3 7 2.33
87. Dominik Niewiarowski Enea Astoria II Bydgoszcz 4 7 1.75
88. Wiktor Świtajski Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 6 7 1.17
89. Szymon Sul MKS Novum Bydgoszcz 4 7 1.75
90. Szymon Wrzesiński MKS Novum Bydgoszcz 4 6 1.50
91. Norbert Kowalewski Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 4 6 1.50
92. Hubert Młynarczyk Enea Astoria I Bydgoszcz 4 6 1.50
93. Mateusz Świtała UKS Basket Regnum Bydgoszcz 4 5 1.25
94. Maciej Sączek Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 6 5 0.83
95. Mariusz Klimaszewski Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 3 5 1.67
96. Marcel Andersohn Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 4 5 1.25
97. Adam Laskowski MKS Novum Bydgoszcz 4 4 1.00
98. Oskar Ciechelski Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 2 4 2.00
99. Kewin Błach MChKK Chełmno 4 4 1.00
100. Dawid Betliński TKM II Włocławek, TKM I Włocławek 2 4 2.00
101. Szymon Matuszewski Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 2 4 2.00
102. Wiktor Antkowiak Enea Astoria II Bydgoszcz 4 3 0.75
103. Ignacy Włodarczyk TKM II Włocławek 3 2 0.67
104. Grzegorz Wścisłek Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 2 2 1.00
105. Igor Pajączkowski Twarde Pierniki 2008 Toruń 3 2 0.67
106. Franciszek Ruciński UKS Basket Regnum Bydgoszcz 3 2 0.67
107. Jakub Kaszuba Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 3 2 0.67
108. Agata Jagodzińska MChKK Chełmno 4 2 0.50
109. Oskar Stawski MKS Novum Bydgoszcz 4 2 0.50
110. Kacper Kowalkowski Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 4 2 0.50
111. Ziemowit Przeździecki Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 4 2 0.50
112. Remigiusz Kondys UKS Basket Regnum Bydgoszcz 4 2 0.50
113. Dymitr Zandecki Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 5 2 0.40
114. Patryk Numrych Enea Astoria I Bydgoszcz 2 1 0.50
115. Mikołaj Janowski MChKK Chełmno 2 0 0.00
116. Kacper Wiśniewski MChKK Chełmno 2 0 0.00
117. Oliwier Owczarzak UKS Basket Regnum Bydgoszcz 4 0 0.00
118. Ryszard Małecki MChKK Chełmno 4 0 0.00
119. Dawid Zaburko UKS Basket Regnum Bydgoszcz 4 0 0.00
120. Bartosz Rakowski MChKK Chełmno 2 0 0.00
121. Julian Adwent UKS Basket Regnum Bydgoszcz 4 0 0.00
122. Franciszek Molewski TKM II Włocławek, TKM I Włocławek 2 0 0.00
123. Nikodem Brzezicki Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 4 0 0.00
124. Sebastian Kędzierski UKS Basket Regnum Bydgoszcz 3 0 0.00
125. Alan Ogorzałek Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz 4 0 0.00
126. Stanisław Majcher MChKK Chełmno 4 0 0.00
127. Dominik Wyrkowski UKS Basket Regnum Bydgoszcz 3 0 0.00
128. Damian Kierzek UKS Basket Regnum Bydgoszcz 3 0 0.00
129. Wiktor Urbański MChKK Chełmno 2 0 0.00
130. Jakub Kwiatkowski MChKK Chełmno 4 0 0.00
131. Justin Mwakatobe UKS Basket Regnum Bydgoszcz 4 0 0.00
132. Hubert Seehafer MChKK Chełmno 4 0 0.00

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Arena Toruń EBL EBLK Basket Camp MedycynaDlaSportu.pl

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO