Dla mediów
Sponsorzy i partnerzy
Dokumenty
Linki
Reklama
Kontakt
Zaloguj się
Zarejestruj konto
Aktualności
Związek
Zarząd
Komisja rewizyjna
Wydział Rozgrywek
Wydział Sędziowski
Statut
Kluby
Męskie
3LM
U-19 M
U-17 M
U-16 M
U-15 M
U-14 M
U-13 M
U-12 M
U-11 M
U-10 M
Żeńskie
2LK
U-19 K
U-17 K
U-16 K
U-15 K
U-14 K
U-13 K
U-12 K
U-11 K
U-10 K
Strefy
Strefa U19M
Strefa U17M
Strefa U15M
Strefa U13M
Strefa U17K
Strefa U15K
Strefa U13K
Archiwum
U-20 M
U-18 M
U-22 K W
U-18 K WSPÓLNE
Strefa U20M
Strefa U18M
Strefa U16M
Strefa U14M
Strefa U22K
Strefa U18K
Strefa U16K
Strefa U14K
U-18 K
Sędziowie
Trenerzy
Kadry
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
Polska Liga Koszykówki
Energa Basket Liga Kobiet
1 Liga Mężczyzn
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
U-19 M
U-19 K
U-17 M
U-17 K
U-16 M
U-16 K
U-15 M
U-15 K
U-14 M
U-14 K
U-13 M
U-13 K
U-12 M
U-12 K
U-11 M
U-11 K
U-10 M
U-10 K
U19K
U19M
STREFA U17K
U17M
U15K
U15M
U13K
SEZON: 2017/2018
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
U-14 K
1 Liga Mężczyzn
Tauron Basket Liga
Energa Basket Liga Kobiet
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
U-20 M
U-18 M
U-16 M
U-16 K
U-14 M
U-14 K
U-12 M
U-12 K
U-15 M
U-15 K
U-13 M
U-13 K
2 Liga Kobiet
U-11 M
U-11 K
3 Liga Mężczyzn
U22K
Energa Basket Liga Kobiet
U18K
U16M
U13K
U13M
U15K
U15M
2LK
U-10 M
U-10 K
U-19 M
U19K
U17K
U19M
U17M
U-19 K
U-17 K
U-17 M
CHLK
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICZKI
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Cały sezon
Rzuty wolne
Celne rzuty wolne suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Finał strefowy
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Celne rzuty wolne suma
Celne rzuty wolne śr.
Oddane rzuty wolne suma
Oddane rzuty wolne śr.
Skuteczność za 1
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Celne rzuty wolne suma
Celne rzuty wolne śr.
Oddane rzuty wolne suma
Oddane rzuty wolne śr.
Skuteczność za 1
1.
Coletta Szabłowska
MUKS WSG Supravis Bydgoszcz
13
42
3.23
80
6.15
52.5
2.
Jagoda Jarzynowska
MMKS Katarzynki Toruń
12
37
3.08
75
6.25
49.3
3.
Wiktoria Domachowska
BASKETSTAL Grudziądz
12
31
2.58
71
5.92
43.7
4.
Daria Nogal
Basket 25 Bydgoszcz
14
29
2.07
72
5.14
40.3
5.
Oliwia Zawadzka
MKS Zryw Toruń
12
28
2.33
47
3.92
59.6
6.
Julia Misko
Basket 25 Bydgoszcz
14
25
1.79
55
3.93
45.5
7.
Wiktoria Jędrzejewska
BASKETSTAL Grudziądz
12
24
2.00
41
3.42
58.5
8.
Maria Ciechoń
MKS Zryw Toruń
12
22
1.83
48
4.00
45.8
9.
Laura Wróbel
BASKETSTAL Grudziądz
12
20
1.67
49
4.08
40.8
10.
Karolina Królczewska
MMKS Katarzynki Toruń
11
19
1.73
39
3.55
48.7
11.
Blanca Szczygieł
MUKS WSG Supravis Bydgoszcz
11
17
1.55
37
3.36
45.9
12.
Milena Kamińska
MKS Zryw Toruń
12
16
1.33
37
3.08
43.2
13.
Zuzanna Lis
MMKS Katarzynki Toruń
7
16
2.29
26
3.71
61.5
14.
Milena Budner
KKS PRO-BASKET SIRMAX Kutno
3
13
4.33
20
6.67
65
15.
Kinga Zając
MKS Zryw Toruń
12
13
1.08
32
2.67
40.6
16.
Martyna Mięsak
MUKS WSG Supravis Bydgoszcz
13
12
0.92
23
1.77
52.2
17.
Helena Wróblewska
MUKS WSG Supravis Bydgoszcz
15
12
0.80
19
1.27
63.2
18.
Julia Torzewska
Basket 25 Bydgoszcz
15
12
0.80
34
2.27
35.3
19.
Jessica Lewicka
UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz
12
12
1.00
28
2.33
42.9
20.
Martyna Fabianowska
MUKS WSG Supravis Bydgoszcz
15
11
0.73
42
2.80
26.2
21.
Julia Michalska
BASKETSTAL Grudziądz
9
10
1.11
27
3.00
37
22.
Justyna Madajewska
UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz
12
10
0.83
13
1.08
76.9
23.
Karolina Żelazna
MMKS Katarzynki Toruń
11
10
0.91
26
2.36
38.5
24.
Emilia Borowska
MKS Katarzynka Toruń
12
10
0.83
22
1.83
45.5
25.
Zuzanna Kucharzewska
MKS Katarzynka Toruń
12
10
0.83
24
2.00
41.7
26.
Weronika Brzycka
Basket 25 Bydgoszcz
15
9
0.60
29
1.93
31
27.
Marta Nowak
UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz
10
9
0.90
29
2.90
31
28.
Laura Weber
MKS Zryw Toruń
12
9
0.75
21
1.75
42.9
29.
Wiktoria Kacperska
KKS PRO-BASKET SIRMAX Kutno
3
8
2.67
16
5.33
50
30.
Iga Pawlak
MUKS WSG Supravis Bydgoszcz
15
8
0.53
23
1.53
34.8
31.
Julia Tymosiak
MUKS WSG Supravis Bydgoszcz
15
8
0.53
17
1.13
47.1
32.
Julia Rolirad
Basket 25 Bydgoszcz
14
8
0.57
29
2.07
27.6
33.
Weronika Neumann
UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz
6
8
1.33
20
3.33
40
34.
Marta Mulska
MMKS Katarzynki Toruń
9
8
0.89
26
2.89
30.8
35.
Oliwia Targońska
MKS Katarzynka Toruń
12
8
0.67
24
2.00
33.3
36.
Kinga Szynkowska
BASKETSTAL Grudziądz
10
7
0.70
23
2.30
30.4
37.
Julia Kempa
UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz
10
7
0.70
13
1.30
53.8
38.
Nikola Laskowska
BASKETSTAL Grudziądz
11
6
0.55
20
1.82
30
39.
Emilia Maruszak
MKS Katarzynka Toruń
9
6
0.67
29
3.22
20.7
40.
Natalia Mikulska
MKS Katarzynka Toruń
12
6
0.50
12
1.00
50
41.
Nikola Błaszczak
Basket 25 Bydgoszcz
15
5
0.33
15
1.00
33.3
42.
Natalia Miler
BASKETSTAL Grudziądz
9
5
0.56
14
1.56
35.7
43.
Justyna Andziak
KKS PRO-BASKET SIRMAX Kutno
3
4
1.33
6
2.00
66.7
44.
Aleksandra Dzięciołowska
ŁKS KK Łódź
3
4
1.33
14
4.67
28.6
45.
Klaudia Zielińska
MUKS WSG Supravis Bydgoszcz
15
4
0.27
8
0.53
50
46.
Oliwia Szymańska
MUKS WSG Supravis Bydgoszcz
14
4
0.29
10
0.71
40
47.
Martyna Nowakowska
Basket 25 Bydgoszcz
14
4
0.29
16
1.14
25
48.
Oliwia Smolińska
BASKETSTAL Grudziądz
12
4
0.33
15
1.25
26.7
49.
Khrystyna Postol
UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz
10
4
0.40
16
1.60
25
50.
Paulina Poniszewska
KKS PRO-BASKET SIRMAX Kutno
3
3
1.00
8
2.67
37.5
51.
Julia Zalewska
ŁKS KK Łódź
3
3
1.00
5
1.67
60
52.
Julia Dresler
KKS PRO-BASKET SIRMAX Kutno
3
3
1.00
6
2.00
50
53.
Weronika Zalewska
KKS PRO-BASKET SIRMAX Kutno
3
3
1.00
8
2.67
37.5
54.
Weronika Płotka
UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz
8
3
0.38
4
0.50
75
55.
Miriam Glina
Basket 25 Bydgoszcz
9
3
0.33
6
0.67
50
56.
Sandra Ułanowicz
BASKETSTAL Grudziądz
10
3
0.30
9
0.90
33.3
57.
Kinga Szczepkowska
MKS Zryw Toruń
12
3
0.25
15
1.25
20
58.
Vanessa Zielińska
UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz
11
3
0.27
7
0.64
42.9
59.
Olimpia Chorąży
MMKS Katarzynki Toruń
8
3
0.38
12
1.50
25
60.
Agnieszka Bartoszyńska
MMKS Katarzynki Toruń
8
3
0.38
8
1.00
37.5
61.
Oliwia Książek
ŁKS KK Łódź
3
3
1.00
8
2.67
37.5
62.
Martyna Ussorowska
Basket 25 Bydgoszcz
10
3
0.30
8
0.80
37.5
63.
Sandra Sakerska
MKS Katarzynka Toruń
12
3
0.25
13
1.08
23.1
64.
Natalia Nowak
ŁKS KK Łódź
3
3
1.00
8
2.67
37.5
65.
Nikola Tomasik
KKS PRO-BASKET SIRMAX Kutno
3
2
0.67
7
2.33
28.6
66.
Patrycja Ćwiczyńska
ŁKS KK Łódź
3
2
0.67
6
2.00
33.3
67.
Kornelia Łapińska
ŁKS KK Łódź
3
2
0.67
5
1.67
40
68.
Julia Meller
Basket 25 Bydgoszcz
14
2
0.14
6
0.43
33.3
69.
Weronika Łencka
BASKETSTAL Grudziądz
11
2
0.18
10
0.91
20
70.
Maria Józefowicz
KKS PRO-BASKET SIRMAX Kutno
3
2
0.67
2
0.67
100
71.
Wiktoria Włodarska
UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz
7
2
0.29
4
0.57
50
72.
Malwina Lange
BASKETSTAL Grudziądz
7
2
0.29
6
0.86
33.3
73.
Paulina Krawczyk
KKS PRO-BASKET SIRMAX Kutno
3
1
0.33
2
0.67
50
74.
Kinga Bińkowska
ŁKS KK Łódź
3
1
0.33
4
1.33
25
75.
Jagoda Grudzińska
MMKS Katarzynki Toruń
12
1
0.08
2
0.17
50
76.
Kaja Makuszewska
MUKS WSG Supravis Bydgoszcz
14
1
0.07
5
0.36
20
77.
Martyna Pawłowska
MUKS WSG Supravis Bydgoszcz
15
1
0.07
17
1.13
5.9
78.
Wiktoria Wiśniewska
MKS Zryw Toruń
10
1
0.10
15
1.50
6.7
79.
Julia Tomczak
ŁKS KK Łódź
3
1
0.33
2
0.67
50
80.
Karolina Wieczorek
ŁKS KK Łódź
3
1
0.33
2
0.67
50
81.
Oliwia Sosińska
UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz
9
1
0.11
6
0.67
16.7
82.
Oliwia Sereda
BASKETSTAL Grudziądz
7
1
0.14
4
0.57
25
83.
Arleta Preś
MKS Katarzynka Toruń
12
1
0.08
6
0.50
16.7
84.
Aleksandra Mackiel
KKS PRO-BASKET SIRMAX Kutno
2
1
0.50
2
1.00
50
85.
Maja Żuralska
MKS Zryw Toruń
10
1
0.10
6
0.60
16.7
86.
Zofia Konic
BASKETSTAL Grudziądz
8
1
0.13
4
0.50
25
87.
Hanna Klejna
MMKS Katarzynki Toruń
8
1
0.13
3
0.38
33.3
88.
Edyta Sieczka
KKS PRO-BASKET SIRMAX Kutno
3
0
0.00
0
0.00
0
89.
Julia Wodniak
MMKS Katarzynki Toruń
10
0
0.00
0
0.00
0
90.
Maja Woźniak
ŁKS KK Łódź
3
0
0.00
3
1.00
0
91.
Adrianna Sibilska
MUKS WSG Supravis Bydgoszcz
13
0
0.00
0
0.00
0
92.
Jessika Grabowska
BASKETSTAL Grudziądz
7
0
0.00
2
0.29
0
93.
Patrycja Marks
UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz
12
0
0.00
0
0.00
0
94.
Olimpia Szwedkowicz
UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz
9
0
0.00
4
0.44
0
95.
Paulina Czachorowska
MMKS Katarzynki Toruń
10
0
0.00
2
0.20
0
96.
Sandra Kadziak
KKS PRO-BASKET SIRMAX Kutno
2
0
0.00
0
0.00
0
97.
Milena Jankowska
MKS Katarzynka Toruń
6
0
0.00
0
0.00
0
98.
Martyna Krajczewska
MKS Katarzynka Toruń
12
0
0.00
2
0.17
0
99.
Zuzanna Wolter
MKS Zryw Toruń
9
0
0.00
0
0.00
0
100.
Klaudia Paul
Basket 25 Bydgoszcz
14
0
0.00
3
0.21
0
101.
Anna Kamińska
MKS Katarzynka Toruń
12
0
0.00
6
0.50
0
102.
Aleksandra Kalinowska
MKS Katarzynka Toruń
6
0
0.00
0
0.00
0
103.
Klaudia Lewandowska
MMKS Katarzynki Toruń
10
0
0.00
9
0.90
0
104.
Magda Rogalska
UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz
11
0
0.00
11
1.00
0
105.
Oliwia Wachnicka
MKS Zryw Toruń
10
0
0.00
0
0.00
0
106.
Kinga Darmofalska
MKS Katarzynka Toruń
10
0
0.00
2
0.20
0
Partner główny
Partner wspierający
Partner medialny
Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego
Wyślij wiadomość