Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Czas gry suma Czas gry śr.
1. Weronika Walczak MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 4 0.00
2. Wiktoria Sobiech MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz 10 0.00
3. Karolina Szymańska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 6 0.00
4. Nadia Kociołowicz KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 12 0.00
5. Natalia Pietrzak KKS Pro-Basket Kutno 3 0.00
6. Weronika Kania KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 7 0.00
7. Gabriela Nadolska KKS Pro-Basket Kutno 3 0.00
8. Julia Misko KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 12 0.00
9. Nicola Zajączkowska KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 10 0.00
10. Barbara Niemiec MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz 10 0.00
11. Wiktoria Ozga Widzew Łódź 3 0.00
12. Agata Siewkowska KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 12 0.00
13. Weronika Sokoll MMKS Katarzynki Toruń 7 0.00
14. Oliwia Szymańska MMKS Katarzynki Toruń 8 0.00
15. Martyna Warszawska KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 6 0.00
16. Klaudia Ostafin MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 8 0.00
17. Paulina Hasek KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 13 0.00
18. Małgorzata Chojnacka Widzew Łódź 3 0.00
19. Julia Szpakowska KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 9 0.00
20. Oliwia Kobus MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 12 0.00
21. Angelika Plich MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 9 0.00
22. Julia Kapelska KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 5 0.00
23. Adna Omanić MMKS Katarzynki Toruń 5 0.00
24. Kinga Stasinowska KKS Pro-Basket Kutno 3 0.00
25. Zuzanna Dulińska KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 10 0.00
26. Martyna Wohlfeil MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 17 0.00
27. Martyna Strzelecka MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 5 0.00
28. Martyna Cieminska MMKS Katarzynki Toruń 8 0.00
29. Julia Myszkowska KKS Pro-Basket Kutno 3 0.00
30. Natalia Gołofit KKS Pro-Basket Kutno 2 0.00
31. Weronika Wiśniewska KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 6 0.00
32. Kinga Młotkowska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 10 0.00
33. Zuzanna Wielgus Widzew Łódź 3 0.00
34. Zuzanna Przybylska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 15 0.00
35. Julia Brewińska KKS Pro-Basket Kutno 2 0.00
36. Oliwia Gordon KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 9 0.00
37. Oliwia Trzymkowska MMKS Katarzynki Toruń 8 0.00
38. Jagoda Winiecka KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 6 0.00
39. Wiktoria Mordak MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 11 0.00
40. Emilia Bołbot Widzew Łódź 3 0.00
41. Jagoda Jarzynowska MMKS Katarzynki Toruń 6 0.00
42. Natalia Kowalewska KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 13 0.00
43. Zuzanna Sikorska KKS Pro-Basket Kutno 3 0.00
44. Jagoda Wrzesińska KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 11 0.00
45. Zuzanna Winiatowska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 11 0.00
46. Daria Nogal KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 9 0.00
47. Natalia Pawłowska Widzew Łódź 3 0.00
48. Ewelina Śmiałek MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz 11 0.00
49. Weronika Zalewska KKS Pro-Basket Kutno 3 0.00
50. Magdalena Kowalska Widzew Łódź 3 0.00
51. Wiktoria Kosiacka Widzew Łódź 3 0.00
52. Justyna Kozarska KKS Pro-Basket Kutno 3 0.00
53. Wiktoria Nenkała KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 5 0.00
54. Natalia Skierska KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 13 0.00
55. Marta Malicka MMKS Katarzynki Toruń 7 0.00
56. Karolina Rutnowska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 9 0.00
57. Marianna Czmochowska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz 11 0.00
58. Klaudia Giełeta MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 9 0.00
59. Nikola Łukiańska Widzew Łódź 2 0.00
60. Martyna Michalska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 8 0.00
61. Wiktoria Ruszczyńska MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 13 0.00
62. Barbara Brzezińska MMKS Katarzynki Toruń 7 0.00
63. Adrianna Pachnik KS Basket 25 II Bydgoszcz 5 0.00
64. Laura Pawłowska MMKS Katarzynki Toruń 7 0.00
65. Karolina Wiewiórska MMKS Katarzynki Toruń 8 0.00
66. Wiktoria Zasada KS Basket 25 I Bydgoszcz, KS Basket 25 II Bydgoszcz 11 0.00
67. Julia Beringer MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz, MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz 17 0.00

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu i Turystyki Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Hotel Mercure Arena Toruń EBL EBLK

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO