Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Mikołaj Wojciechowski SKS Kasprowicz Inowrocław 8 180 22.50
2. Adrian Protasiuk TKM Włocławek 8 121 15.13
3. Jakub Bierski Twarde Pierniki Toruń 7 108 15.43
4. Maciej Milun TKM Włocławek 5 108 21.60
5. Dawid Bykowski TKM Włocławek, TKM II Włocławek 8 108 13.50
6. Maksymilian Estkowski Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 8 107 13.38
7. Kamil Krużyński Twarde Pierniki Toruń 7 98 14.00
8. Sebastian Graś Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 7 96 13.71
9. Bartłomiej Młynarczyk TKM Włocławek 8 95 11.88
10. Adam Frąckiewicz Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 6 92 15.33
11. Piotr Droś TKM Włocławek, TKM II Włocławek 8 91 11.38
12. Damian Sypniewski Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 8 89 11.13
13. Jakub Lambarski Twarde Pierniki Toruń 8 83 10.38
14. Jakub Jagodziński Twarde Pierniki Toruń 8 82 10.25
15. Kacper Bochat Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 8 80 10.00
16. Mateusz Ziółkowski Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 7 76 10.86
17. Wojciech Kaniewski Twarde Pierniki Toruń 7 75 10.71
18. Igor Bladoszewski TKM Włocławek, TKM II Włocławek 7 71 10.14
19. Hubert Paluch Twarde Pierniki Toruń 8 69 8.63
20. Oliwier Bednarek TKM Włocławek, TKM II Włocławek 8 62 7.75
21. Szymon Jaskółd SKS Kasprowicz Inowrocław 8 61 7.63
22. Jan Kwieciński SKS Kasprowicz Inowrocław 7 61 8.71
23. Maciej Włudarski TKM Włocławek, TKM II Włocławek 7 56 8.00
24. Kacper Skrzypczyński SKS Kasprowicz Inowrocław 8 55 6.88
25. Łukasz Gliszczyński Twarde Pierniki Toruń 8 53 6.63
26. Adam Dawid Waśko TKM Włocławek 6 52 8.67
27. Karol Lebiedziński Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 7 51 7.29
28. Michał Szabelski TKM Włocławek, TKM II Włocławek 7 48 6.86
29. Oliwier Wiśniewski Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 8 47 5.88
30. Maksymilian Makowski Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 7 39 5.57
31. Rafał Jankowski TKM Włocławek 8 36 4.50
32. Mikołaj Szumański Twarde Pierniki Toruń 6 32 5.33
33. Wiktor Łukasik TKM Włocławek, TKM II Włocławek 8 30 3.75
34. Jan Owczarzak SKS Kasprowicz Inowrocław 7 30 4.29
35. Antoni Michalak SKS Kasprowicz Inowrocław 6 27 4.50
36. Jakub Andrzejewski TKM Włocławek, TKM II Włocławek 6 25 4.17
37. Hubert Matusiak Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 4 25 6.25
38. Wiktor Czyżnielewski TKM Włocławek, TKM II Włocławek 6 25 4.17
39. Michał Makowski TKM Włocławek, TKM II Włocławek 6 25 4.17
40. Dominik Grochowski SKS Kasprowicz Inowrocław 5 24 4.80
41. Wojciech Mila SKS Kasprowicz Inowrocław 5 24 4.80
42. Adam Hirsz Twarde Pierniki Toruń 4 20 5.00
43. Jakub Kletkiewicz TKM Włocławek 8 19 2.38
44. Radosław Weselski Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 7 16 2.29
45. Szymon Michalski Twarde Pierniki Toruń 7 16 2.29
46. Krystian Szortyka TKM Włocławek, TKM II Włocławek 8 15 1.88
47. Maciej Wojciechowski TKM Włocławek, TKM II Włocławek 7 15 2.14
48. Wiktor Kałecki SKS Kasprowicz Inowrocław 5 15 3.00
49. Szymon Kowalkowski Twarde Pierniki Toruń 4 13 3.25
50. Mikołaj Rakowski TKM Włocławek, TKM II Włocławek 7 13 1.86
51. Jeremiasz Gierszewski SKS Kasprowicz Inowrocław 4 11 2.75
52. Mateusz Skonieczny Twarde Pierniki Toruń 6 11 1.83
53. Adam Milewski TKM Włocławek, TKM II Włocławek 8 10 1.25
54. Tymoteusz Solarczyk Twarde Pierniki Toruń 6 8 1.33
55. Jan Wdzięczny TKM Włocławek, TKM II Włocławek 4 6 1.50
56. Jakub Grzybowski SKS Kasprowicz Inowrocław 6 3 0.50
57. Filip Nasadowski TKM Włocławek, TKM II Włocławek 6 2 0.33
58. Miłosz Kaczmarek TKM Włocławek 5 2 0.40
59. Kacper Antosik TKM Włocławek, TKM II Włocławek 4 0 0.00
60. Adam Chodulski TKM Włocławek, TKM II Włocławek 4 0 0.00

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Arena Toruń EBL EBLK Basket Camp MedycynaDlaSportu.pl

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO