Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Hubert Kruszczyński MChKK Chelmno 10 189 18.90
2. Daniel Belski MChKK Chelmno 10 182 18.20
3. Krzysztof Kowalski KK Świecie 9 168 18.67
4. Karol Klein KS Stal Grudziądz 10 151 15.10
5. Tomasz Herman KK Świecie 9 149 16.56
6. Kacper Jędrzejczak MKS Novum Bydgoszcz 8 140 17.50
7. Jakub Kondraciuk MKS Novum Bydgoszcz 8 137 17.13
8. Carlos Brzozowski MKS Novum Bydgoszcz 9 122 13.56
9. Daniel Więdłocha MChKK Chelmno 8 119 14.88
10. Mariusz Dembek MChKK Chelmno 9 109 12.11
11. Michał Schreiber KS Stal Grudziądz 10 103 10.30
12. Arkadiusz Janicki KS Stal Grudziądz 9 103 11.44
13. Dominik Stosik KK Świecie 8 97 12.13
14. Dawid Rudnik MChKK Chelmno 10 86 8.60
15. Łukasz Wardziński Astoria Bydgoszcz 6 81 13.50
16. Łukasz Kazanecki KS Stal Grudziądz 10 72 7.20
17. Piotr Łucka Astoria Bydgoszcz 5 72 14.40
18. Marcin Rzosiński KK Świecie 8 72 9.00
19. Radosław Senski Astoria Bydgoszcz 6 66 11.00
20. Kacper Przybylski MKS Novum Bydgoszcz 7 65 9.29
21. Maciej Hołubek Twarde Pierniki Toruń 7 65 9.29
22. Jakub Bartoszewicz Twarde Pierniki Toruń 9 64 7.11
23. Piotr Derda MKS Novum Bydgoszcz, Astoria Bydgoszcz 7 57 8.14
24. Kamil Roszak Twarde Pierniki Toruń 9 56 6.22
25. Cezary Łapiński Astoria Bydgoszcz 7 54 7.71
26. Kacper Wenderski Astoria Bydgoszcz 6 52 8.67
27. Mateusz Gaszkowski MChKK Chelmno 8 49 6.13
28. Dawid Rutnowski MKS Novum Bydgoszcz 9 49 5.44
29. Damian Chojnacki Twarde Pierniki Toruń 8 45 5.63
30. Bartosz Niewiadomski MChKK Chelmno 7 45 6.43
31. Kacper Lambarski Twarde Pierniki Toruń 9 44 4.89
32. Daniel Kacprowicz Twarde Pierniki Toruń 7 40 5.71
33. Daniel Szumiło MKS Novum Bydgoszcz 7 39 5.57
34. Jakub Kołodko MChKK Chelmno 7 39 5.57
35. Jan Paleczny Twarde Pierniki Toruń 9 37 4.11
36. Patryk Gerke KK Świecie 7 35 5.00
37. Mikołaj Makowski Twarde Pierniki Toruń 9 33 3.67
38. Seweryn Modniewski KK Świecie 9 30 3.33
39. Adam Domżalski KS Stal Grudziądz 7 27 3.86
40. Kamil Korzec MChKK Chelmno 5 24 4.80
41. Mikołaj Majchrzak MKS Novum Bydgoszcz 7 24 3.43
42. Gracjan Gruszka MKS Novum Bydgoszcz 8 23 2.88
43. Krystian Czyżnikiewicz MKS Novum Bydgoszcz, Astoria Bydgoszcz 6 23 3.83
44. Mateusz Szczepański KS Stal Grudziądz 6 22 3.67
45. Joachim Szupryczyński KK Świecie 7 21 3.00
46. Patryk Brzóskowski MChKK Chelmno 6 21 3.50
47. Paweł Dąbkowski Twarde Pierniki Toruń 5 20 4.00
48. Karol Urbanek KS Stal Grudziądz 10 19 1.90
49. Marcin Kurzyński KS Stal Grudziądz 9 19 2.11
50. Tomasz Bednarski Astoria Bydgoszcz 4 16 4.00
51. Adam Jarmuszewski KS Stal Grudziądz 5 15 3.00
52. Wojciech Orleańczyk Twarde Pierniki Toruń 7 15 2.14
53. Igor Brylewski Twarde Pierniki Toruń 7 14 2.00
54. Marek Kurzyński KS Stal Grudziądz 8 13 1.63
55. Bartłomiej Czajkowski Twarde Pierniki Toruń 8 12 1.50
56. Mateusz Kaszubski MKS Novum Bydgoszcz, Astoria Bydgoszcz 4 12 3.00
57. Patryk Przybylski MChKK Chelmno 5 12 2.40
58. Tomasz Stawowski MKS Novum Bydgoszcz 8 11 1.38
59. Przemysław Grochowski Astoria Bydgoszcz 6 11 1.83
60. Miłosz Osiński MKS Novum Bydgoszcz 8 10 1.25
61. Paweł Straszewski KS Stal Grudziądz 7 10 1.43
62. Kamil Jędras MKS Novum Bydgoszcz, Astoria Bydgoszcz 5 8 1.60
63. Andrzej Głowacki KS Stal Grudziądz 5 2 0.40

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu i Turystyki Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Hotel Mercure Arena Toruń EBL EBLK

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO