Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Kolejka I

03.10.2022 16:30 ŁKS Szkoła Gortata II Łódź - ŁKS Szkoła Gortata I Łódź 11:140
06.10.2022 18:00 AZS PWSZ Skierniewice - ŁKS KM Szkoła Gortata III Łódź 129:44
10.10.2022 18:00 PKK 99 Pabianice - KS Kutno 60:78
12.10.2022 18:00 Basket Stryków - MKS ÓSEMKA Skierniewice 49:127
12.10.2022 18:30 UMKS Piotrcovia - MUKS King Tomaszów Mazowiecki 69:59

Kolejka II

08.10.2022 10:00 KS Kutno - ŁKS Szkoła Gortata I Łódź 50:147
08.10.2022 10:00 MUKS King Tomaszów Mazowiecki - Basket Stryków 46:81
08.10.2022 9:00 ŁKS KM Szkoła Gortata III Łódź - UMKS Piotrcovia 36:151
19.10.2022 17:00 MKS ÓSEMKA Skierniewice - ŁKS Szkoła Gortata II Łódź 174:24
19.10.2022 17:00 AZS PWSZ Skierniewice - PKK 99 Pabianice 50:64

Kolejka III

15.10.2022 10:00 AZS PWSZ Skierniewice - KS Kutno 67:83
15.10.2022 11:00 Basket Stryków - ŁKS KM Szkoła Gortata III Łódź 102:31
15.10.2022 11:30 UMKS Piotrcovia - PKK 99 Pabianice 82:43
15.10.2022 9:00 ŁKS Szkoła Gortata II Łódź - MUKS King Tomaszów Mazowiecki 53:106
26.10.2022 16:30 ŁKS Szkoła Gortata I Łódź - MKS ÓSEMKA Skierniewice 62:82

Kolejka IV

22.10.2022 09:30 PKK 99 Pabianice - Basket Stryków 69:90
22.10.2022 10:00 KS Kutno - MKS ÓSEMKA Skierniewice 53:158
22.10.2022 10:00 MUKS King Tomaszów Mazowiecki - ŁKS Szkoła Gortata I Łódź 70:94
22.10.2022 10:00 AZS PWSZ Skierniewice - UMKS Piotrcovia 70:95
22.10.2022 9:00 ŁKS KM Szkoła Gortata III Łódź - ŁKS Szkoła Gortata II Łódź 40:77

Kolejka V

29.10.2022 10:00 MKS ÓSEMKA Skierniewice - MUKS King Tomaszów Mazowiecki 120:42
29.10.2022 10:00 Basket Stryków - AZS PWSZ Skierniewice 70:44
29.10.2022 11:30 ŁKS Szkoła Gortata II Łódź - PKK 99 Pabianice 60:71
29.10.2022 11:30 UMKS Piotrcovia - KS Kutno 104:66
29.10.2022 9:30 ŁKS Szkoła Gortata I Łódź - ŁKS KM Szkoła Gortata III Łódź 143:26

Kolejka VI

05.11.2022 10:00 KS Kutno - MUKS King Tomaszów Mazowiecki 81:90
05.11.2022 10:00 AZS PWSZ Skierniewice - ŁKS Szkoła Gortata II Łódź 84:43
05.11.2022 12:00 ŁKS KM Szkoła Gortata III Łódź - MKS ÓSEMKA Skierniewice 21:169
05.11.2022 15:30 UMKS Piotrcovia - Basket Stryków 82:67
05.11.2022 9:30 PKK 99 Pabianice - ŁKS Szkoła Gortata I Łódź 36:97

Kolejka VII

19.11.2022 10:00 MUKS King Tomaszów Mazowiecki - ŁKS KM Szkoła Gortata III Łódź 82:40
19.11.2022 10:00 ŁKS Szkoła Gortata I Łódź - AZS PWSZ Skierniewice 79:22
19.11.2022 10:00 Basket Stryków - KS Kutno 94:70
19.11.2022 12:00 ŁKS Szkoła Gortata II Łódź - UMKS Piotrcovia 40:112
28.11.2022 17:30 MKS ÓSEMKA Skierniewice - PKK 99 Pabianice 162:31

Kolejka VIII

25.11.2022 18:15 ŁKS Szkoła Gortata II Łódź - Basket Stryków 40:132
26.11.2022 11:30 PKK 99 Pabianice - MUKS King Tomaszów Mazowiecki 61:107
26.11.2022 12:00 AZS PWSZ Skierniewice - MKS ÓSEMKA Skierniewice 47:144
26.11.2022 15:30 UMKS Piotrcovia - ŁKS Szkoła Gortata I Łódź 64:86
02.12.2022 18:00 KS Kutno - ŁKS KM Szkoła Gortata III Łódź 112:23

Kolejka IX

03.12.2022 09:30 MKS ÓSEMKA Skierniewice - UMKS Piotrcovia 124:59
03.12.2022 10:00 MUKS King Tomaszów Mazowiecki - AZS PWSZ Skierniewice 83:59
03.12.2022 12:00 ŁKS Szkoła Gortata II Łódź - KS Kutno 51:98
03.12.2022 14:00 ŁKS KM Szkoła Gortata III Łódź - PKK 99 Pabianice 60:71
04.12.2022 14:00 Basket Stryków - ŁKS Szkoła Gortata I Łódź 69:96

Kolejka X

07.12.2022 16:00 MUKS King Tomaszów Mazowiecki - UMKS Piotrcovia --:--
10.12.2022 09:00 ŁKS Szkoła Gortata I Łódź - ŁKS Szkoła Gortata II Łódź --:--
10.12.2022 10:00 KS Kutno - PKK 99 Pabianice --:--
10.12.2022 11:00 ŁKS KM Szkoła Gortata III Łódź - AZS PWSZ Skierniewice --:--
10.12.2022 11:15 MKS ÓSEMKA Skierniewice - Basket Stryków --:--

Kolejka XI

17.12.2022 ŁKS Szkoła Gortata II Łódź - MKS ÓSEMKA Skierniewice --:--
17.12.2022 Basket Stryków - MUKS King Tomaszów Mazowiecki --:--
17.12.2022 10:00 ŁKS Szkoła Gortata I Łódź - KS Kutno --:--
17.12.2022 15:30 UMKS Piotrcovia - ŁKS KM Szkoła Gortata III Łódź --:--
17.12.2022 9:00 PKK 99 Pabianice - AZS PWSZ Skierniewice --:--

Kolejka XII

07.01.2023 KS Kutno - AZS PWSZ Skierniewice --:--
07.01.2023 MKS ÓSEMKA Skierniewice - ŁKS Szkoła Gortata I Łódź --:--
07.01.2023 MUKS King Tomaszów Mazowiecki - ŁKS Szkoła Gortata II Łódź --:--
07.01.2023 10:00 ŁKS KM Szkoła Gortata III Łódź - Basket Stryków --:--
07.01.2023 15:30 PKK 99 Pabianice - UMKS Piotrcovia --:--

Kolejka XIII

04.02.2023 MKS ÓSEMKA Skierniewice - KS Kutno --:--
04.02.2023 ŁKS Szkoła Gortata I Łódź - MUKS King Tomaszów Mazowiecki --:--
04.02.2023 ŁKS Szkoła Gortata II Łódź - ŁKS KM Szkoła Gortata III Łódź --:--
04.02.2023 Basket Stryków - PKK 99 Pabianice --:--
04.02.2023 15:30 UMKS Piotrcovia - AZS PWSZ Skierniewice --:--

Kolejka XIV

11.02.2023 MUKS King Tomaszów Mazowiecki - MKS ÓSEMKA Skierniewice --:--
11.02.2023 ŁKS KM Szkoła Gortata III Łódź - ŁKS Szkoła Gortata I Łódź --:--
11.02.2023 KS Kutno - UMKS Piotrcovia --:--
11.02.2023 PKK 99 Pabianice - ŁKS Szkoła Gortata II Łódź --:--
11.02.2023 10:00 AZS PWSZ Skierniewice - Basket Stryków --:--

Kolejka XV

18.02.2023 MUKS King Tomaszów Mazowiecki - KS Kutno --:--
18.02.2023 MKS ÓSEMKA Skierniewice - ŁKS KM Szkoła Gortata III Łódź --:--
18.02.2023 ŁKS Szkoła Gortata I Łódź - PKK 99 Pabianice --:--
18.02.2023 ŁKS Szkoła Gortata II Łódź - AZS PWSZ Skierniewice --:--
18.02.2023 Basket Stryków - UMKS Piotrcovia --:--

Kolejka XVI

25.02.2023 PKK 99 Pabianice - MKS ÓSEMKA Skierniewice --:--
25.02.2023 ŁKS KM Szkoła Gortata III Łódź - MUKS King Tomaszów Mazowiecki --:--
25.02.2023 KS Kutno - Basket Stryków --:--
25.02.2023 10:00 AZS PWSZ Skierniewice - ŁKS Szkoła Gortata I Łódź --:--
25.02.2023 15:30 UMKS Piotrcovia - ŁKS Szkoła Gortata II Łódź --:--

Kolejka XVII

04.03.2023 ŁKS KM Szkoła Gortata III Łódź - KS Kutno --:--
04.03.2023 MUKS King Tomaszów Mazowiecki - PKK 99 Pabianice --:--
04.03.2023 MKS ÓSEMKA Skierniewice - AZS PWSZ Skierniewice --:--
04.03.2023 ŁKS Szkoła Gortata I Łódź - UMKS Piotrcovia --:--
04.03.2023 Basket Stryków - ŁKS Szkoła Gortata II Łódź --:--

Kolejka XVIII

11.03.2023 KS Kutno - ŁKS Szkoła Gortata II Łódź --:--
11.03.2023 ŁKS Szkoła Gortata I Łódź - Basket Stryków --:--
11.03.2023 PKK 99 Pabianice - ŁKS KM Szkoła Gortata III Łódź --:--
11.03.2023 10:00 AZS PWSZ Skierniewice - MUKS King Tomaszów Mazowiecki --:--
11.03.2023 15:30 UMKS Piotrcovia - MKS ÓSEMKA Skierniewice --:--

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Arena Toruń EBL EBLK Basket Camp MedycynaDlaSportu.pl Kancelaria Prawna Profilegal Narodowy Instytut Wolności Ogrzewanie Pex Lasy Państwowe

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO