Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Wiktoria Sobiech Basket 25 Bydgoszcz 6 142 23.67
2. Roksana Rózga PTK TomiQ Pabianice 6 137 22.83
3. Emilia Bołbot Widzew Łódź 6 121 20.17
4. Natalia Grzelak AKS SMS Łódź 5 105 21.00
5. Aleksandra Kowalska Towarzystwo Koszykówki Basket Stryków 7 95 13.57
6. Martyna Goszczyńska Towarzystwo Koszykówki Basket Stryków 7 93 13.29
7. Roksana Sobiech Basket 25 Bydgoszcz 6 86 14.33
8. Weronika Brzycka UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 6 86 14.33
9. Wiktoria Zasada Basket 25 Bydgoszcz 7 85 12.14
10. Martyna Cieminska MMKS Katarzynki Toruń 5 85 17.00
11. Jagoda Jarzynowska MMKS Katarzynki Toruń 5 84 16.80
12. Magdalena Kowalska Widzew Łódź 6 80 13.33
13. Klaudia Beze PTK TomiQ Pabianice 6 77 12.83
14. Joanna Byczkowska MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 5 76 15.20
15. Julia Syrewicz PTK TomiQ Pabianice 6 76 12.67
16. Alicja Jarząb UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 4 69 17.25
17. Oliwia Trzymkowska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 6 69 11.50
18. Gabriela Wiercińska AKS SMS Łódź 6 68 11.33
19. Oliwia Kot Towarzystwo Koszykówki Basket Stryków 7 66 9.43
20. Iga Nalberczyńska Towarzystwo Koszykówki Basket Stryków 7 65 9.29
21. Wiktoria Ozga Widzew Łódź 6 65 10.83
22. Natalia Rudzińska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 6 62 10.33
23. Martyna Fabianowska MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 5 61 12.20
24. Daria Nogal Basket 25 Bydgoszcz 6 59 9.83
25. Małgorzata Chojnacka Widzew Łódź 6 58 9.67
26. Blanca Szczygieł MMKS Katarzynki Toruń 5 54 10.80
27. Martyna Wohlfeil MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 5 54 10.80
28. Wiktoria Dąbrowska Basket 25 Bydgoszcz 7 53 7.57
29. Kaja Niewiadomska Widzew Łódź 6 51 8.50
30. Patrycja Juskowska AKS SMS Łódź 5 51 10.20
31. Paulina Hnida UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 5 50 10.00
32. Zuzanna Lipińska Towarzystwo Koszykówki Basket Stryków 7 49 7.00
33. Justyna Kozarska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 6 46 7.67
34. Zuzanna Winiatowska MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 5 45 9.00
35. Julia Beringer MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 5 43 8.60
36. Karolina Wiewiórska MMKS Katarzynki Toruń 5 42 8.40
37. Barbara Brzezińska MMKS Katarzynki Toruń 4 39 9.75
38. Karolina Dżochowska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 4 37 9.25
39. Julia Serednicka PTK TomiQ Pabianice 5 36 7.20
40. Nadia Makowska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 6 32 5.33
41. Izabela Filipek MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 5 32 6.40
42. Paulina Szwej PTK TomiQ Pabianice 5 32 6.40
43. Nikola Błaszczak Basket 25 Bydgoszcz 7 29 4.14
44. Julia Misko Basket 25 Bydgoszcz 7 27 3.86
45. Maria Grudzień Widzew Łódź 6 27 4.50
46. Aleksandra Rok UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 6 26 4.33
47. Natalia Żak AKS SMS Łódź 6 26 4.33
48. Maja Michalska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 5 25 5.00
49. Oliwia Trzmielak Towarzystwo Koszykówki Basket Stryków 7 25 3.57
50. Karolina Żygadło Towarzystwo Koszykówki Basket Stryków 7 24 3.43
51. Jagoda Winiecka Basket 25 Bydgoszcz 7 22 3.14
52. Nikola Tomasik Widzew Łódź 3 21 7.00
53. Izabela Żak AKS SMS Łódź 6 21 3.50
54. Wiktoria Kurzawska AKS SMS Łódź 5 20 4.00
55. Wiktoria Skowron Towarzystwo Koszykówki Basket Stryków 6 18 3.00
56. Viktoria Bajer AKS SMS Łódź 6 18 3.00
57. Helena Wróblewska MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 4 18 4.50
58. Natalia Skierska Basket 25 Bydgoszcz 7 16 2.29
59. Julia Stuleblak Widzew Łódź 6 16 2.67
60. Milena Kwiatkowska Basket 25 Bydgoszcz 6 16 2.67
61. Oliwia Zajda PTK TomiQ Pabianice 6 15 2.50
62. Weronika Dziśnieńska AKS SMS Łódź 4 14 3.50
63. Maja Skowrońska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 6 14 2.33
64. Natalia Pawłowska Widzew Łódź 5 13 2.60
65. Wiktoria Wolan Widzew Łódź 4 11 2.75
66. Martyna Ussorowska Basket 25 Bydgoszcz 4 10 2.50
67. Julia Dresler Widzew Łódź 4 10 2.50
68. Maria Mohajt AKS SMS Łódź 5 10 2.00
69. Martyna Dzięgielewska AKS SMS Łódź 6 10 1.67
70. Matylda Frydrych AKS SMS Łódź 5 10 2.00
71. Oliwia Stefaniak Widzew Łódź 5 10 2.00
72. Zofia Kowalska Towarzystwo Koszykówki Basket Stryków 6 8 1.33
73. Julia Wodniak MMKS Katarzynki Toruń 5 8 1.60
74. Aleksandra Wadowska MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 5 7 1.40
75. Amelia Trybułowska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 6 6 1.00
76. Natalia Wilczyńska PTK TomiQ Pabianice 4 4 1.00
77. Agnieszka Bartoszyńska MMKS Katarzynki Toruń 3 4 1.33
78. Olga Chrobocińska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 3 4 1.33
79. Marika Kopycka PTK TomiQ Pabianice 3 3 1.00
80. Laura Kubik AKS SMS Łódź 3 2 0.67
81. Hanna Klejna MMKS Katarzynki Toruń 4 2 0.50
82. Kinga Szlosek MMKS Katarzynki Toruń 4 2 0.50
83. Wiktoria Rutkowska Towarzystwo Koszykówki Basket Stryków 5 0 0.00

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu i Turystyki Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Hotel Mercure Arena Toruń EBL EBLK Basket Camp

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO