Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Alex Porzuczek Twarde Pierniki Toruń 7 147 21.00
2. Gracjan Banaszak MKS Novum SP 32 Bydgoszcz, MKS Novum SP 63 Bydgoszcz 8 118 14.75
3. Emilio Szewczyk MChKK Chełmno 9 117 13.00
4. Filip Dereszyński Enea Astoria III Bydgoszcz 5 112 22.40
5. Jakub Olszewski MKS Novum SP 32 Bydgoszcz, MKS Novum SP 63 Bydgoszcz 13 102 7.85
6. Marek Szwejkowski Twarde Pierniki Toruń 7 100 14.29
7. Rafał Budysz UKS Basket Regnum Bydgoszcz 7 89 12.71
8. Gustaw Przybylski TKM Włocławek 6 89 14.83
9. Jeremiasz Kozdęba LKS Szubinianka Szubin 8 87 10.88
10. Krystian Niedbalski LKS Szubinianka Szubin 8 84 10.50
11. Miłosz Zdziebłowski Twarde Pierniki Toruń 7 84 12.00
12. Mikołaj Miziołek TKM Włocławek 6 83 13.83
13. Sebastian Ludka Enea Astoria III Bydgoszcz 5 71 14.20
14. Maksymilian Sukowski MKS Novum SP 32 Bydgoszcz, MKS Novum SP 63 Bydgoszcz 10 70 7.00
15. Kacper Kopiński Basketstal Grudziądz 6 70 11.67
16. Mateusz Ressel Basketstal Grudziądz 6 68 11.33
17. Jakub Karpiński MKS Novum SP 32 Bydgoszcz, MKS Novum SP 63 Bydgoszcz 8 66 8.25
18. Adam Sowiński Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 11 62 5.64
19. Wiktor Tomczak Enea Astoria III Bydgoszcz 5 58 11.60
20. Stanisław Pomaskow Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 7 58 8.29
21. Kacper Adamowicz Enea Astoria III Bydgoszcz 5 58 11.60
22. Mariusz Biskup Enea Astoria III Bydgoszcz 5 56 11.20
23. Juliusz Lewandowski TKM Włocławek 5 56 11.20
24. Kajetan Frankiewicz Basketstal Grudziądz 6 55 9.17
25. Wiktor Pawlikowski UKS Basket Regnum Bydgoszcz 7 53 7.57
26. Igor Pajączkowski Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 7 49 7.00
27. Krzysztof Deręgowski Enea Astoria III Bydgoszcz 5 44 8.80
28. Ksawery Bogalecki Basketstal Grudziądz 6 44 7.33
29. Dawid Koziel MChKK Chełmno 9 43 4.78
30. Michał Rzepczyk LKS Szubinianka Szubin 8 42 5.25
31. Tymoteusz Brzezicki Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 9 41 4.56
32. Michał Sobociński Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 7 40 5.71
33. Wojciech Bus UKS Basket Regnum Bydgoszcz 7 40 5.71
34. Jakub Szanowski TKM Włocławek 5 40 8.00
35. Tymoteusz Schmidt Twarde Pierniki Toruń 7 38 5.43
36. Brayan Cichorski TKM Włocławek 4 38 9.50
37. Wiktor Dominiak LKS Szubinianka Szubin 8 38 4.75
38. Dawid Betliński TKM Włocławek 6 36 6.00
39. Maciej Hilscher LKS Szubinianka Szubin 8 36 4.50
40. Nataniel Piotrowski Enea Astoria III Bydgoszcz 5 36 7.20
41. Stanisław Kwiatkowski TKM Włocławek 6 36 6.00
42. Dominik Makarewicz UKS Basket Regnum Bydgoszcz 7 35 5.00
43. Antoni Przybysz TKM Włocławek 4 34 8.50
44. Szymon Klinkosz Twarde Pierniki Toruń 7 34 4.86
45. Sebastian Ćwikliński Twarde Pierniki Toruń 7 33 4.71
46. Adrian Rojek TKM Włocławek 6 33 5.50
47. Aleksander Kwella MChKK Chełmno 7 32 4.57
48. Piotr Królczewski Twarde Pierniki Toruń 6 32 5.33
49. Szymon Kotkiewicz Twarde Pierniki Toruń 6 32 5.33
50. Szymon Gołofit Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz, Enea Astoria III Bydgoszcz 6 31 5.17
51. Marcin Witczak LKS Szubinianka Szubin 8 30 3.75
52. Borys Bernasiewicz TKM Włocławek 6 29 4.83
53. Mateusz Podkomorzy TKM Włocławek 6 28 4.67
54. Marcin Tokarski MKS Novum SP 32 Bydgoszcz, MKS Novum SP 63 Bydgoszcz 8 28 3.50
55. Filip Adamczewski LKS Szubinianka Szubin 8 27 3.38
56. Hubert Grabowski Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 7 26 3.71
57. Piotr Węgrzyn Twarde Pierniki Toruń 7 26 3.71
58. Daniel Blumkowski Basketstal Grudziądz 6 24 4.00
59. Norbert Kowalewski Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 8 24 3.00
60. Adrian Sobecki Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz, Enea Astoria III Bydgoszcz 8 23 2.88
61. Vito Kozłowski Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 6 23 3.83
62. Filip Nowak TKM Włocławek 6 22 3.67
63. Wiktor Lewandowski LKS Szubinianka Szubin 6 22 3.67
64. Marcel Andersohn Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz, Enea Astoria III Bydgoszcz 6 22 3.67
65. Szymon Sul MKS Novum SP 32 Bydgoszcz, MKS Novum SP 63 Bydgoszcz 8 22 2.75
66. Jakub Stypka Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz, Enea Astoria III Bydgoszcz 3 22 7.33
67. Jakub Krawiś MKS Novum SP 32 Bydgoszcz, MKS Novum SP 63 Bydgoszcz 7 20 2.86
68. Grzegorz Wścisłek Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz, Enea Astoria III Bydgoszcz 8 20 2.50
69. Maksymilian Gabrych Basketstal Grudziądz 6 20 3.33
70. Adam Laskowski MKS Novum SP 32 Bydgoszcz 7 18 2.57
71. Filip Kowalski MKS Novum SP 32 Bydgoszcz, MKS Novum SP 63 Bydgoszcz 10 18 1.80
72. Oliwier Kucharski TKM Włocławek 4 18 4.50
73. Maciej Dura Twarde Pierniki Toruń 7 18 2.57
74. Jan Szymański Basketstal Grudziądz 4 18 4.50
75. Mateusz Gryń Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 5 17 3.40
76. Szymon Wrzesiński MKS Novum SP 32 Bydgoszcz, MKS Novum SP 63 Bydgoszcz 7 17 2.43
77. Przemysław Urbanowski LKS Szubinianka Szubin 6 16 2.67
78. Daniel Ostrowski Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz, Enea Astoria III Bydgoszcz 5 16 3.20
79. Patryk Numrych Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz, Enea Astoria III Bydgoszcz 5 16 3.20
80. Mateusz Szumiło MKS Novum SP 32 Bydgoszcz, MKS Novum SP 63 Bydgoszcz 13 16 1.23
81. Jakub Brudnicki Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz, Enea Astoria III Bydgoszcz 8 16 2.00
82. Antoni Zachorski Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz, Enea Astoria III Bydgoszcz 6 15 2.50
83. Wojciech Westfal Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz, Enea Astoria III Bydgoszcz 6 15 2.14
84. Aleks Grala Basketstal Grudziądz 5 14 2.80
85. Przemysław Czerwiński TKM Włocławek 3 13 4.33
86. Kacper Kowalkowski Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 7 13 1.86
87. Dymitr Zandecki Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 7 13 1.86
88. Danił Czerniawskij Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz, Enea Astoria III Bydgoszcz 8 13 1.63
89. Agata Jagodzińska MChKK Chełmno 9 12 1.33
90. Oliwier Wojdyła TKM Włocławek 3 10 3.33
91. Przemysław Gierszewski Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz, Enea Astoria III Bydgoszcz 4 10 2.50
92. Franciszek Ruciński UKS Basket Regnum Bydgoszcz 9 10 1.11
93. Marcin Kokot Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 5 10 2.00
94. Dawid Malak MKS Novum SP 32 Bydgoszcz 7 10 1.43
95. Igor Józefczyk Basketstal Grudziądz 6 9 1.50
96. Filip Archacki MKS Novum SP 32 Bydgoszcz, MKS Novum SP 63 Bydgoszcz 14 9 0.64
97. Łukasz Wieczorek Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz, Enea Astoria III Bydgoszcz 6 9 1.50
98. Dawid Klimkiewicz Enea Astoria I Bydgoszcz 5 9 1.80
99. Bogdan Polak MKS Novum SP 32 Bydgoszcz 5 8 1.60
100. Wiktor Westfal Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz, Enea Astoria III Bydgoszcz 7 8 1.14
101. Kacper Wiśniewski MChKK Chełmno 9 8 0.89
102. Kamil Kurowski MChKK Chełmno 9 8 0.89
103. Wiktor Świtajski Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 7 8 1.14
104. Aleks Lewandowski TKM Włocławek 3 8 2.67
105. Szymon Matuszewski Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz, Enea Astoria III Bydgoszcz 6 8 1.33
106. Jakub Beszczyński MChKK Chełmno 9 7 0.78
107. Dawid Gołczyński Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz, Enea Astoria III Bydgoszcz 8 7 0.88
108. Bartosz Tekliński MKS Novum SP 32 Bydgoszcz, MKS Novum SP 63 Bydgoszcz 5 7 1.40
109. Mateusz Świtała UKS Basket Regnum Bydgoszcz 7 7 1.00
110. Maciej Sączek Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 6 6 1.00
111. Hubert Młynarczyk Enea Astoria III Bydgoszcz 3 6 2.00
112. Bartosz Warczak Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz, Enea Astoria III Bydgoszcz 6 6 1.00
113. Arkadiusz Grzechulski Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz, Enea Astoria III Bydgoszcz 6 6 1.00
114. Oskar Stawski MKS Novum SP 32 Bydgoszcz, MKS Novum SP 63 Bydgoszcz 4 6 1.50
115. Szymon Morowski Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz, Enea Astoria III Bydgoszcz 8 6 0.75
116. Karol Kijewski Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 5 6 1.20
117. Igor Piechowiak UKS Basket Regnum Bydgoszcz 7 6 0.86
118. Mariusz Klimaszewski Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz, Enea Astoria III Bydgoszcz 4 5 1.00
119. Mateusz Więckowicz Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 7 5 0.71
120. Sebastian Kędzierski UKS Basket Regnum Bydgoszcz 9 5 0.56
121. Jakub Janiszewski MChKK Chełmno 9 4 0.44
122. Szymon Gędziarski Basketstal Grudziądz 5 4 0.80
123. Paweł Chruścicki Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz, Enea Astoria III Bydgoszcz 6 4 0.67
124. Alan Kowalkowski MKS Novum SP 32 Bydgoszcz, MKS Novum SP 63 Bydgoszcz 5 4 0.80
125. Miłosz Kruk LKS Szubinianka Szubin 6 4 0.67
126. Mateusz Grochowski Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz, Enea Astoria III Bydgoszcz 6 4 0.67
127. Kuba Kwiatkowski Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 5 4 0.80
128. Kamil Guczkowski UKS Basket Regnum Bydgoszcz 9 4 0.44
129. Maksymilian Włodarczyk Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 5 3 0.60
130. Mikołaj Lewandowski Basketstal Grudziądz 6 2 0.33
131. Andrzej Badura Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz, Enea Astoria III Bydgoszcz 4 2 0.50
132. Stanisław Majcher MChKK Chełmno 6 2 0.33
133. Hubert Rybicki MChKK Chełmno 5 2 0.40
134. Leon Behrendt Twarde Pierniki Toruń, Twarde Pierniki 2008 Toruń 4 2 0.50
135. Mikołaj Skocki MKS Novum SP 32 Bydgoszcz, MKS Novum SP 63 Bydgoszcz 6 2 0.33
136. Szymon Pawlikowski UKS Basket Regnum Bydgoszcz 7 2 0.29
137. Justin Mwakatobe UKS Basket Regnum Bydgoszcz 7 2 0.29
138. Aleksander Oles Basketstal Grudziądz 5 2 0.40
139. Wiktor Antkowiak Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz, Enea Astoria III Bydgoszcz 6 2 0.33
140. Artur Hołub Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz, Enea Astoria III Bydgoszcz 6 2 0.33
141. Aleksander Sumisławski Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz, Enea Astoria III Bydgoszcz 4 2 0.50
142. Marcin Frajtag MKS Novum SP 32 Bydgoszcz, MKS Novum SP 63 Bydgoszcz 9 2 0.22
143. Jakub Adamczewski Basketstal Grudziądz 3 2 0.67
144. Julian Adwent UKS Basket Regnum Bydgoszcz 5 2 0.40
145. Bartosz Cholewczyński Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz, Enea Astoria III Bydgoszcz 8 0 0.00
146. Bartosz Rakowski MChKK Chełmno 7 0 0.00
147. Adam Sudoł LKS Szubinianka Szubin 6 0 0.00
148. Mateusz Cichulski MKS Novum SP 32 Bydgoszcz 4 0 0.00
149. Nikodem Janus MKS Novum SP 32 Bydgoszcz, MKS Novum SP 63 Bydgoszcz 7 0 0.00
150. Dawid Zaburko UKS Basket Regnum Bydgoszcz 9 0 0.00
151. Marcel Sulkowski Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz, Enea Astoria III Bydgoszcz 8 0 0.00
152. Hubert Gralak Basketstal Grudziądz 3 0 0.00
153. Wiktor Urbański MChKK Chełmno 9 0 0.00
154. Adam Feldheim Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz, Enea Astoria III Bydgoszcz 4 0 0.00
155. Franciszek Turzyński MKS Novum SP 32 Bydgoszcz, MKS Novum SP 63 Bydgoszcz 11 0 0.00
156. Jakub Szczepański Basketstal Grudziądz 6 0 0.00
157. Oskar Matyjasik MChKK Chełmno 8 0 0.00
158. Dominik Niewiarowski Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz, Enea Astoria III Bydgoszcz 4 0 0.00
159. Michał Bachorz Enea Astoria I Bydgoszcz, Enea Astoria II Bydgoszcz, Enea Astoria III Bydgoszcz 5 0 0.00
160. Kewin Błach MChKK Chełmno 7 0 0.00
161. Antoni Szpakowski UKS Basket Regnum Bydgoszcz 5 0 0.00
162. Ryszard Małecki MChKK Chełmno 7 0 0.00
163. Igor Kowalewski LKS Szubinianka Szubin 7 0 0.00

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu i Turystyki Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Hotel Mercure Arena Toruń EBL EBLK

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO