Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Mikołaj Marek Domino Inowrocław 10 171 17.10
2. Jan Fajfer Domino Inowrocław 10 159 15.90
3. Alex Porzuczek Twarde Pierniki 2008 Toruń 8 147 18.38
4. Krzysztof Babis TKM Włocławek 8 145 18.13
5. Maciej Chyliński MKS Novum I Bydgoszcz 9 112 12.44
6. Kamil Szczepański Basketstal Grudziądz 9 111 12.33
7. Dawid Klimczak TKM Włocławek 8 104 13.00
8. Dawid Piekarski TKM Włocławek 6 89 14.83
9. Dawid Grzechowiak Twarde Pierniki 2007 Toruń 7 89 12.71
10. Adrian Miler Basketstal Grudziądz 10 88 8.80
11. Łukasz Dobrzyński Domino Inowrocław 10 84 8.40
12. Mikołaj Biegański MKS Novum I Bydgoszcz 8 80 10.00
13. Rafał Budysz UKS Basket Regnum Bydgoszcz 5 77 15.40
14. Miłosz Zdziebłowski Twarde Pierniki 2008 Toruń 8 69 8.63
15. Mikołaj Miziołek TKM 2008 Włocławek 8 61 7.63
16. Bartosz Żywica TKM Włocławek 7 56 8.00
17. Marek Szwejkowski Twarde Pierniki 2007 Toruń 7 56 8.00
18. Jakub Olszewski Basketstal Grudziądz 10 56 5.60
19. Tymoteusz Adamowicz MKS Katarzynka Toruń 8 55 6.88
20. Igor Kraziński TKM Włocławek 8 55 6.88
21. Kacper Kopiński Basketstal Grudziądz 10 53 5.30
22. Krystian Niedbalski LKS Szubinianka Szubin 6 51 8.50
23. Jakub Fiedorek Twarde Pierniki 2007 Toruń 7 48 6.86
24. Nikodem Jędrzejewski Twarde Pierniki 2007 Toruń 7 48 6.86
25. Aleks Ostrowski TKM Włocławek 8 48 6.00
26. Adam Bąk MKS Katarzynka Toruń 8 46 5.75
27. Fabian Baranowski Enea Astoria I Bydgoszcz 6 46 7.67
28. Kacper Napora TKM Włocławek 8 44 5.50
29. Filip Dereszyński Enea Astoria I Bydgoszcz 6 44 7.33
30. Gustaw Przybylski TKM 2008 Włocławek 8 43 5.38
31. Adrian Rojek TKM 2008 Włocławek 8 43 5.38
32. Jakub Kapsa UKS Basket Regnum Bydgoszcz 5 43 8.60
33. Jan Mański Twarde Pierniki Szkraby Toruń 7 41 5.86
34. Jakub Błaszczęć Twarde Pierniki 2007 Toruń 7 40 5.71
35. Oliwier Wyrwa MKS Novum I Bydgoszcz 8 39 4.88
36. Piotr Murawski Enea Astoria I Bydgoszcz 6 38 6.33
37. Mateusz Marek Domino Inowrocław 8 35 4.38
38. Mieszko Żarnowski MKS Novum I Bydgoszcz 9 34 3.78
39. Kamil Rutnowski MKS Novum I Bydgoszcz 8 33 4.13
40. Wiktor Tomczak Enea Astoria I Bydgoszcz 6 33 5.50
41. Jeremiasz Kozdęba LKS Szubinianka Szubin 5 32 6.40
42. Szymon Reczkowski Twarde Pierniki 2007 Toruń 7 32 4.57
43. Kacper Kazik Domino Inowrocław 10 31 3.10
44. Tymoteusz Schmidt Twarde Pierniki 2008 Toruń 6 31 5.17
45. Brayan Cichorski TKM 2008 Włocławek 5 31 6.20
46. Daniel Blumkowski Basketstal Grudziądz 10 30 3.00
47. Jan Szymański Basketstal Grudziądz 10 30 3.00
48. Maciej Dura Twarde Pierniki 2007 Toruń 7 30 4.29
49. Dominik Giętka MKS Novum I Bydgoszcz 9 29 3.22
50. Kajetan Frankiewicz Basketstal Grudziądz 9 29 3.22
51. Sebastian Ćwikliński Twarde Pierniki 2007 Toruń 7 28 4.00
52. Oliwier Martynowski TKM Włocławek 7 28 4.00
53. Wojciech Losik MKS Novum I Bydgoszcz 7 26 3.71
54. Martyna Krajczewska MKS Katarzynka Toruń 8 26 3.25
55. Mateusz Winiarski Twarde Pierniki 2007 Toruń 7 25 3.57
56. Bartłomiej Michalski TKM Włocławek 8 24 3.00
57. Hubert Sieraczkiewicz TKM Włocławek 8 23 2.88
58. Mateusz Majer Twarde Pierniki 2007 Toruń 6 22 3.67
59. Jakub Błażejewski Domino Inowrocław 10 22 2.20
60. Mateusz Podkomorzy TKM 2008 Włocławek 8 21 2.63
61. Oliwier Spychalski TKM 2008 Włocławek 6 21 3.50
62. Marcel Pałucki TKM Włocławek 8 20 2.50
63. Jan Cyran Twarde Pierniki Szkraby Toruń 6 20 3.33
64. Michał Rzepczyk LKS Szubinianka Szubin 6 20 3.33
65. Aleksander Mycio MKS Katarzynka Toruń 8 20 2.50
66. Oliwier Kucharski TKM 2008 Włocławek 8 20 2.50
67. Szymon Plutowski Basketstal Grudziądz 10 19 1.90
68. Łukasz Kowallek Twarde Pierniki 2007 Toruń 7 18 2.57
69. Aleksander Światowiak MKS Novum I Bydgoszcz 7 18 2.57
70. Grzegorz Wścisłek Enea Astoria III Bydgoszcz 4 18 4.50
71. Kamil Kowalski Twarde Pierniki Szkraby Toruń 7 18 2.57
72. Marcel Lefek Twarde Pierniki 2007 Toruń 7 17 2.43
73. Paweł Lewandowski Twarde Pierniki Szkraby Toruń 7 17 2.43
74. Krzysztof Hudy MKS Katarzynka Toruń 8 16 2.00
75. Jakub Olszewski Enea Astoria III Bydgoszcz 6 16 2.67
76. Adam Siwa MKS Katarzynka Toruń 8 16 2.00
77. Oliwier Wojdyła TKM 2008 Włocławek 8 16 2.00
78. Dorian Kubiak Domino Inowrocław 8 16 2.00
79. Mariusz Biskup Enea Astoria I Bydgoszcz 6 16 2.67
80. Mateusz Gandyn Enea Astoria I Bydgoszcz 6 15 2.50
81. Mateusz Ressel Basketstal Grudziądz 8 15 1.88
82. Jakub Moryksiewicz MKS Novum I Bydgoszcz 9 14 1.56
83. Kacper Adamowicz Enea Astoria I Bydgoszcz 6 14 2.33
84. Iwo Jankowski TKM Włocławek 4 14 3.50
85. Amadeusz Pikos Enea Astoria II Bydgoszcz 4 13 3.25
86. Adam Sowiński Twarde Pierniki 2008 Toruń 6 13 2.17
87. Piotr Królczewski Twarde Pierniki 2008 Toruń 6 13 2.17
88. Rafał Nowak TKM Włocławek 8 12 1.50
89. Jakub Karpiński MKS Novum II Bydgoszcz 4 12 3.00
90. Szymon Kotkiewicz Twarde Pierniki 2008 Toruń 8 12 1.50
91. Kacper Zieliński Domino Inowrocław 10 11 1.10
92. Piotr Węgrzyn Twarde Pierniki 2007 Toruń 5 11 2.20
93. Tomasz Mierzejewski MKS Novum I Bydgoszcz 9 11 1.22
94. Maksymilian Sukowski MKS Novum II Bydgoszcz 4 10 2.50
95. Maksymilian Gabrych Basketstal Grudziądz 9 10 1.11
96. Mikołaj Piwkowski Enea Astoria II Bydgoszcz 2 10 5.00
97. Kacper Bortkiewicz Enea Astoria II Bydgoszcz 4 10 2.50
98. Jakub Grucza Twarde Pierniki Szkraby Toruń 7 10 1.43
99. Mateusz Najdowski LKS Szubinianka Szubin 6 10 1.67
100. Szymon Klinkosz Twarde Pierniki 2008 Toruń 8 10 1.25
101. Dawid Kubicki Domino Inowrocław 7 9 1.29
102. Tobiasz Kolba Twarde Pierniki Szkraby Toruń 7 9 1.29
103. Krzysztof Deręgowski Enea Astoria II Bydgoszcz 4 9 2.25
104. Tymoteusz Brzezicki Twarde Pierniki 2008 Toruń 8 9 1.13
105. Jakub Bilicki MKS Novum II Bydgoszcz 4 8 2.00
106. Kacper Kowalkowski Twarde Pierniki Szkraby Toruń 4 8 2.00
107. Dominik Makarewicz UKS Basket Regnum Bydgoszcz 5 8 1.60
108. Piotr Dziubich MKS Novum I Bydgoszcz 9 8 0.89
109. Antoni Przybysz TKM 2008 Włocławek 7 8 1.14
110. Szymon Książek Domino Inowrocław 9 8 0.89
111. Dawid Betliński TKM 2008 Włocławek 4 8 2.00
112. Tymon Tempczyk Twarde Pierniki 2007 Toruń, Twarde Pierniki Szkraby Toruń 4 8 2.00
113. Aleksander Sumisławski Enea Astoria III Bydgoszcz 6 8 1.33
114. Borys Bernasiewicz TKM 2008 Włocławek 8 7 0.88
115. Patryk Numrych Enea Astoria I Bydgoszcz 6 7 1.17
116. Wojciech Radtke MKS Katarzynka Toruń 8 7 0.88
117. Dawid Budziak Enea Astoria II Bydgoszcz 3 7 2.33
118. Daniel Schaarschmidt TKM 2008 Włocławek 8 7 0.88
119. Tymon Frączek Twarde Pierniki Szkraby Toruń 7 7 1.00
120. Mateusz Kurzyński Basketstal Grudziądz 7 6 0.86
121. Igor Pajączkowski Twarde Pierniki 2008 Toruń 8 6 0.75
122. Jakub Kroć UKS Basket Regnum Bydgoszcz 3 6 2.00
123. Daniel Ostrowski Enea Astoria I Bydgoszcz 6 6 1.00
124. Nataniel Piotrowski Enea Astoria II Bydgoszcz 4 6 1.50
125. Szymon Bodzioch MKS Novum II Bydgoszcz 4 6 1.50
126. Oliwier Strzelecki MKS Katarzynka Toruń 8 6 0.75
127. Kacper Białecki LKS Szubinianka Szubin 6 6 1.00
128. Filip Adamczewski LKS Szubinianka Szubin 6 5 0.83
129. Hubert Grabowski Twarde Pierniki Szkraby Toruń 7 5 0.71
130. Dymitr Zandecki Twarde Pierniki 2008 Toruń 8 5 0.63
131. Daniel Świetlik MKS Novum II Bydgoszcz 4 5 1.25
132. Karol Jasiniak Enea Astoria I Bydgoszcz 5 5 1.00
133. Aleks Lewandowski TKM 2008 Włocławek 6 5 0.83
134. Dorian John MKS Novum I Bydgoszcz 5 4 0.80
135. Kuba Kwiatkowski Twarde Pierniki 2008 Toruń 8 4 0.50
136. Piotr Cedro MKS Katarzynka Toruń 4 4 1.00
137. Wiktor Lewandowski LKS Szubinianka Szubin 6 4 0.67
138. Miłosz Kostecki Basketstal Grudziądz 6 4 0.67
139. Mateusz Gryń Twarde Pierniki 2008 Toruń 8 4 0.50
140. Michał Sobociński Twarde Pierniki 2008 Toruń 6 4 0.67
141. Marcin Witczak LKS Szubinianka Szubin 6 4 0.67
142. Franciszek Bakalarz MKS Novum II Bydgoszcz 2 4 2.00
143. Szymon Mroziński Enea Astoria I Bydgoszcz 6 4 0.67
144. Victor Wrzesiński UKS Basket Regnum Bydgoszcz 5 4 0.80
145. Mateusz Szumiło Enea Astoria III Bydgoszcz 6 4 0.67
146. Maksymilian Jabłoński MKS Katarzynka Toruń 8 4 0.50
147. Miłosz Bejma MKS Novum I Bydgoszcz 7 4 0.57
148. Oliwier Lewicki Domino Inowrocław 7 4 0.57
149. Ksawery Bogalecki Basketstal Grudziądz 8 3 0.38
150. Bartosz Grażyński Enea Astoria I Bydgoszcz 6 3 0.50
151. Nikodem Brzezicki Twarde Pierniki Szkraby Toruń 6 3 0.50
152. Stefan Borawski MKS Katarzynka Toruń 8 3 0.38
153. Sebastian Ludka Enea Astoria II Bydgoszcz 2 2 1.00
154. Szymon Gołofit Enea Astoria III Bydgoszcz 6 2 0.33
155. Michał Zalewski Enea Astoria I Bydgoszcz 4 2 0.50
156. Norbert Kowalewski Twarde Pierniki 2008 Toruń 8 2 0.25
157. Filip Archacki Enea Astoria III Bydgoszcz 3 2 0.67
158. Norbert Szymajda Basketstal Grudziądz 6 2 0.33
159. Marcin Kokot Twarde Pierniki Szkraby Toruń 7 2 0.29
160. Wiktor Pawlikowski UKS Basket Regnum Bydgoszcz 5 2 0.40
161. Igor Rymarkiewicz Domino Inowrocław 6 2 0.33
162. Szymon Sul MKS Novum II Bydgoszcz 4 2 0.50
163. Adrian Sobecki Enea Astoria III Bydgoszcz 6 2 0.33
164. Marcel Lewandowski MKS Katarzynka Toruń 4 2 0.50
165. Wojciech Gajewski Enea Astoria II Bydgoszcz 2 2 1.00
166. Leonard Domek UKS Basket Regnum Bydgoszcz 5 2 0.40
167. Antoni Szych Domino Inowrocław 9 2 0.22
168. Mateusz Więckowicz Twarde Pierniki 2008 Toruń 6 2 0.33
169. Mateusz Wrześniewski Twarde Pierniki Szkraby Toruń 4 2 0.50
170. Igor Steller Enea Astoria III Bydgoszcz 6 2 0.33
171. Miłosz Lica MKS Novum II Bydgoszcz 4 2 0.50
172. Adam Laskowski MKS Novum I Bydgoszcz 5 2 0.40
173. Bruno Mboya Enea Astoria III Bydgoszcz 6 1 0.17
174. Karol Klucznik MKS Novum II Bydgoszcz 4 1 0.25
175. Franciszek Woch MKS Katarzynka Toruń 8 1 0.13
176. Kacper Dybowski Basketstal Grudziądz 7 1 0.14
177. Brajan Hendrych Basketstal Grudziądz 5 1 0.20
178. Aleksander Tabor LKS Szubinianka Szubin 6 1 0.17
179. Szymon Reszelewski UKS Basket Regnum Bydgoszcz 4 1 0.25
180. Juliusz Lewandowski TKM 2008 Włocławek 8 1 0.13
181. Daniil Tikhonov Domino Inowrocław 5 0 0.00
182. Alan Ogorzałek Enea Astoria II Bydgoszcz 2 0 0.00
183. Mateusz Paradowski Twarde Pierniki Szkraby Toruń 4 0 0.00
184. Tymoteusz Frygier MKS Novum II Bydgoszcz 2 0 0.00
185. Dominik Szember MKS Novum II Bydgoszcz 2 0 0.00
186. Dominik Gwizdała Enea Astoria II Bydgoszcz 4 0 0.00
187. Jakub Trysko LKS Szubinianka Szubin 6 0 0.00
188. Aleksander Wróblewski UKS Basket Regnum Bydgoszcz 3 0 0.00
189. Oskar Ciechelski Enea Astoria I Bydgoszcz 3 0 0.00
190. Bartosz Rachwał UKS Basket Regnum Bydgoszcz 5 0 0.00
191. Maksymilian Ciemny MKS Novum II Bydgoszcz 4 0 0.00
192. Filip Nowak TKM 2008 Włocławek 6 0 0.00
193. Filip Szwesta MKS Novum II Bydgoszcz 4 0 0.00
194. Hubert Młynarczyk Enea Astoria II Bydgoszcz 2 0 0.00
195. Antoni Zachorski Enea Astoria III Bydgoszcz 5 0 0.00
196. Ziemowit Walewicz TKM 2008 Włocławek 5 0 0.00
197. Wiktor Dziatkowicz Enea Astoria II Bydgoszcz 2 0 0.00
198. Wiktor Świtajski Twarde Pierniki Szkraby Toruń 4 0 0.00
199. Mateusz Grochowski Enea Astoria III Bydgoszcz 4 0 0.00
200. Igor Kowalewski LKS Szubinianka Szubin 6 0 0.00
201. Dawid Gołczyński Enea Astoria III Bydgoszcz 3 0 0.00
202. Wojciech Chruścicki Enea Astoria II Bydgoszcz 2 0 0.00
203. Jakub Grabowski UKS Basket Regnum Bydgoszcz 5 0 0.00
204. Antoni Krzywdziński MKS Katarzynka Toruń 8 0 0.00
205. David Grabowski Enea Astoria I Bydgoszcz 4 0 0.00
206. Jan Milas Enea Astoria II Bydgoszcz 2 0 0.00
207. Filip Kowalski MKS Novum II Bydgoszcz 4 0 0.00
208. Jakub Żbikowski Domino Inowrocław 5 0 0.00
209. Marcin Tokarski MKS Novum II Bydgoszcz 4 0 0.00
210. Jakub Stypka Enea Astoria II Bydgoszcz 2 0 0.00
211. Filip Wojciechowski MKS Katarzynka Toruń 5 0 0.00
212. Leon Behrendt Twarde Pierniki Szkraby Toruń 5 0 0.00
213. Michał Kukowski Twarde Pierniki 2008 Toruń 4 0 0.00
214. Damian Jaworski Enea Astoria II Bydgoszcz 2 0 0.00
215. Sebastiaan Jacobi Domino Inowrocław 5 0 0.00
216. Oliwier Piórkowski Enea Astoria II Bydgoszcz 2 0 0.00
217. Wiktor Antkowiak Enea Astoria III Bydgoszcz 3 0 0.00
218. Franciszek Ruciński UKS Basket Regnum Bydgoszcz 5 0 0.00

Partnerzy

Polski Związek Koszykówki Facebook