ROZGRYWKI:
Babis Krzysztof TKM I Włocławek
Banaszak Gracjan MKS Novum I Bydgoszcz
Baranowski Fabian Enea Astoria I Bydgoszcz
Barczewski Oskar Enea Astoria I Bydgoszcz
Behrendt Leon Twarde Pierniki 2007 Toruń
Bejma Miłosz MKS Novum I Bydgoszcz
Belski Mikołaj MKS Novum II Bydgoszcz
Bernasiewicz Borys TKM I Włocławek
Betliński Dawid TKM I Włocławek
Biegański Mikołaj MKS Novum I Bydgoszcz
Biskup Mariusz Enea Astoria I Bydgoszcz
Blumkowski Daniel BASKETSTAL Grudziądz
Błaszczęć Jakub Twarde Pierniki 2007 Toruń
Błażejewski Jakub KSK Noteć Inowrocław
Bogalecki Ksawery BASKETSTAL Grudziądz
Borawski Stefan MKS Katarzynka Toruń
Bortkiewicz Kacper Enea Astoria I Bydgoszcz
Brzezicki Nikodem Twarde Pierniki 2007 Toruń
Brzezicki Tymoteusz Twarde Pierniki 2007 Toruń
Budysz Rafał UKS Basket Regnum Bydgoszcz
Chomiuk Igor UKS Basket Regnum Bydgoszcz
Chruścicki Wojciech Enea Astoria I Bydgoszcz
Chwiałkowski Oskar KSK Noteć Inowrocław
Chyliński Maciej MKS Novum I Bydgoszcz
Cichorski Brayan TKM I Włocławek
Cichulski Mateusz MKS Novum I Bydgoszcz
Ciechelski Oskar Enea Astoria I Bydgoszcz
Ciemny Maksymilian MKS Novum I Bydgoszcz
Ciesielski Marceli TKM I Włocławek
Ciesielski Michał Enea Astoria I Bydgoszcz
Cyran Jan Twarde Pierniki 2007 Toruń
Dekański Michał Basket 2010 Kruszwica
Dereszyński Filip Enea Astoria I Bydgoszcz
Deręgowski Krzysztof Enea Astoria I Bydgoszcz
Derkowski Igor Kasprowicz - Inowrocławska Akademia Koszykówki
Deskiewicz Patryk TKM I Włocławek
Dębski Antoni Basket 2010 Kruszwica
Dobrzyński Łukasz KSK Noteć Inowrocław
Domek Leonard UKS Basket Regnum Bydgoszcz
Drzewiecki Tomasz Basket 2010 Kruszwica
Dura Maciej Twarde Pierniki 2007 Toruń
Dybowski Kacper BASKETSTAL Grudziądz
Gabrych Maksymilian BASKETSTAL Grudziądz
Gajewski Wojciech Enea Astoria I Bydgoszcz
Gandyn Mateusz Enea Astoria I Bydgoszcz
Gędziarski Szymon BASKETSTAL Grudziądz
Giętka Dominik MKS Novum I Bydgoszcz
Glanowski Jakub Kasprowicz - Inowrocławska Akademia Koszykówki
Gołofit Szymon Enea Astoria I Bydgoszcz
Górczyński Maciej TKM I Włocławek
Grabowski Hubert MKS Novum I Bydgoszcz
Grabowski Hubert Twarde Pierniki 2007 Toruń
Grabowski Jakub UKS Basket Regnum Bydgoszcz
Grażyński Bartosz Enea Astoria I Bydgoszcz
Grubicki Jakub Kasprowicz - Inowrocławska Akademia Koszykówki
Grucza Jakub Twarde Pierniki 2007 Toruń
Gryń Mateusz Twarde Pierniki 2007 Toruń
Kadur Kamil Enea Astoria II Bydgoszcz
Kamelski Paweł KSK Noteć Inowrocław
Kanarek Jakub Basket 2010 Kruszwica
Kapsa Jakub UKS Basket Regnum Bydgoszcz
Karpiński Jakub MKS Novum I Bydgoszcz
Karpiński Robert MKS Katarzynka Toruń
Kazik Aleksander KSK Noteć Inowrocław
Kazik Kacper KSK Noteć Inowrocław
Kijewski Karol Twarde Pierniki 2007 Toruń
Klimczak Dawid TKM I Włocławek
Klinkosz Szymon Twarde Pierniki 2007 Toruń
Kokot Marcin Twarde Pierniki 2007 Toruń
Kolczyński Filip KSK Noteć Inowrocław
Kopiński Kacper BASKETSTAL Grudziądz
Kordus Jakub UKS Basket Regnum Bydgoszcz
Kostecki Miłosz BASKETSTAL Grudziądz
Kościołowski Jakub Basket 2010 Kruszwica
Kotkiewicz Szymon Twarde Pierniki 2007 Toruń
Kowalewski Norbert Twarde Pierniki 2007 Toruń
Kowalik Jan MKS Novum I Bydgoszcz
Kowalkowski Alan MKS Novum II Bydgoszcz
Kowalkowski Kacper Twarde Pierniki 2007 Toruń
Kowallek Łukasz Twarde Pierniki 2007 Toruń
Kowalski Filip MKS Novum I Bydgoszcz
Kowalski Kamil Twarde Pierniki 2007 Toruń
Kozłowski Vito Twarde Pierniki 2007 Toruń
Kożanowski Nikodem KSK Noteć Inowrocław
Krawiś Jakub MKS Novum I Bydgoszcz
Kraziński Igor TKM I Włocławek
Kret Leonard Twarde Pierniki 2007 Toruń
Krysiak Wiktor Kasprowicz - Inowrocławska Akademia Koszykówki
Książek Szymon KSK Noteć Inowrocław
Kubiak Dorian KSK Noteć Inowrocław
Kubicki Dawid KSK Noteć Inowrocław
Kucharski Oliwier TKM I Włocławek
Kukowski Michał Twarde Pierniki 2007 Toruń
Kuls Wiktor Basket 2010 Kruszwica
Kurzyński Maciej BASKETSTAL Grudziądz
Kużmiński Jakub Kasprowicz - Inowrocławska Akademia Koszykówki
Kwiatkowski Kuba Twarde Pierniki 2007 Toruń
Laskowski Adam MKS Novum I Bydgoszcz
Lefek Marcel Twarde Pierniki 2007 Toruń
Lewandowski Aleks TKM I Włocławek
Lewandowski Dominik Kasprowicz - Inowrocławska Akademia Koszykówki
Lewandowski Juliusz TKM I Włocławek
Lewandowski Marcel MKS Katarzynka Toruń
Lewandowski Wiktor Basket 2010 Kruszwica
Liberacki Alex UKS Basket Regnum Bydgoszcz
Lipiński Maximilian Twarde Pierniki 2007 Toruń
Losik Piotr MKS Novum I Bydgoszcz
Losik Wojciech MKS Novum I Bydgoszcz
Luboch Tomasz Kasprowicz - Inowrocławska Akademia Koszykówki
Machtyl Dominik Basket 2010 Kruszwica
Maciejewski Filip TKM I Włocławek
Madziarski Paweł Kasprowicz - Inowrocławska Akademia Koszykówki
Makarewicz Dominik UKS Basket Regnum Bydgoszcz
Malak Dawid MKS Novum I Bydgoszcz
Mański Jan Twarde Pierniki 2007 Toruń
Marek Mateusz KSK Noteć Inowrocław
Marek Mikołaj KSK Noteć Inowrocław
Martynowski Oliwier TKM I Włocławek
Matuszewski Maksymilian UKS Basket Regnum Bydgoszcz
Matyjasik Kacper Basket 2010 Kruszwica
Michałowicz Konrad Kasprowicz - Inowrocławska Akademia Koszykówki
Michałowski Oskar UKS Basket Regnum Bydgoszcz
Mierzejewski Tomasz MKS Novum I Bydgoszcz
Mierzwicki Wiktor Kasprowicz - Inowrocławska Akademia Koszykówki
Mikołowski Kajetan UKS Basket Regnum Bydgoszcz
Milas Jan Enea Astoria I Bydgoszcz
Miziołek Mikołaj TKM II Włocławek
Młynarczyk Hubert Enea Astoria I Bydgoszcz
Molewski Franciszek TKM II Włocławek
Moryksiewicz Jakub MKS Novum I Bydgoszcz
Mrotek Szymon MKS Novum I Bydgoszcz
Mroziński Szymon Enea Astoria I Bydgoszcz
Murawski Jakub MKS Novum I Bydgoszcz
Pajączkowski Igor Twarde Pierniki 2008 Toruń
Pałucki Marcel TKM I Włocławek
Pawlikowski Wiktor UKS Basket Regnum Bydgoszcz
Piekarski Dawid TKM I Włocławek
Piekarz Wiktor Enea Astoria II Bydgoszcz
Pietraszak Jan Enea Astoria I Bydgoszcz
Pietruszyński Damian MKS Katarzynka Toruń
Pikos Amadeusz Enea Astoria I Bydgoszcz
Piotrowski Mateusz MKS Katarzynka Toruń
Piotrowski Nataniel Enea Astoria I Bydgoszcz
Piwkowski Mikołaj Enea Astoria I Bydgoszcz
Piwoński Antoni TKM I Włocławek
Plutowski Szymon BASKETSTAL Grudziądz
Płocek Piotr KSK Noteć Inowrocław
Podkomorzy Mateusz TKM II Włocławek
Pomaskow Stanisław Twarde Pierniki 2007 Toruń
Popławski Emil MKS Katarzynka Toruń
Porzuczek Alex Twarde Pierniki 2007 Toruń
Preczewski Krystian BASKETSTAL Grudziądz
Prokopowicz Hubert Enea Astoria II Bydgoszcz
Przybylski Gustaw TKM II Włocławek
Radtke Wojciech MKS Katarzynka Toruń
Reczkowski Szymon Twarde Pierniki 2007 Toruń
Ressel Mateusz BASKETSTAL Grudziądz
Reszelewski Szymon UKS Basket Regnum Bydgoszcz
Rochucki Jakub Basket 2010 Kruszwica
Rogalski Kacper KSK Noteć Inowrocław
Ronkiewicz Adam MKS Novum I Bydgoszcz
Różnowicz Hubert Twarde Pierniki 2007 Toruń
Rutnowski Kamil MKS Novum I Bydgoszcz
Rymarkiewicz Igor KSK Noteć Inowrocław
Rymaszewski Jakub Twarde Pierniki 2007 Toruń
Rzadkowalski Paweł Kasprowicz - Inowrocławska Akademia Koszykówki
Sączek Maciej Twarde Pierniki 2007 Toruń
Schaarschmidt Daniel TKM I Włocławek
Schmidt Tymoteusz Twarde Pierniki 2007 Toruń
Scholl Filip Kasprowicz - Inowrocławska Akademia Koszykówki
Sieraczkiewicz Hubert TKM I Włocławek
Siwa Adam MKS Katarzynka Toruń
Siwiński Dawid Basket 2010 Kruszwica
Słowiak Wiktor Kasprowicz - Inowrocławska Akademia Koszykówki
Sobociński Michał Twarde Pierniki 2007 Toruń
Sopoliński Kacper KSK Noteć Inowrocław
Sowiński Adam Twarde Pierniki 2007 Toruń
Spała Szymon Kasprowicz - Inowrocławska Akademia Koszykówki
Specht Kacper Enea Astoria I Bydgoszcz
Staliński Jakub TKM I Włocławek
Stawski Oskar MKS Novum II Bydgoszcz
Strzelecki Oliwier MKS Katarzynka Toruń
Stypka Jakub Enea Astoria I Bydgoszcz
Sukowski Maksymilian MKS Novum I Bydgoszcz
Sul Szymon MKS Novum I Bydgoszcz
Szanowski Jakub TKM II Włocławek
Szatkowski Kasjan Basket 2010 Kruszwica
Szczepański Jakub BASKETSTAL Grudziądz
Szczepański Kamil BASKETSTAL Grudziądz
Szumiło Mateusz MKS Novum I Bydgoszcz
Waleryn Filip BASKETSTAL Grudziądz
Walewicz Ziemowit TKM I Włocławek
Węgrzyn Piotr Twarde Pierniki 2007 Toruń
Więckowicz Mateusz Twarde Pierniki 2007 Toruń
Winiarski Mateusz Twarde Pierniki 2007 Toruń
Winnicki Piotr TKM I Włocławek
Wiśniewski Oliwier KSK Noteć Inowrocław
Włodarczyk Maksymilian Twarde Pierniki 2007 Toruń
Woch Franciszek MKS Katarzynka Toruń
Wojciechowski Aleksander TKM II Włocławek
Wojdyła Oliwier TKM II Włocławek
Wolski Jan MKS Katarzynka Toruń
Wróblewski Filip KSK Noteć Inowrocław
Wrzesiński Szymon MKS Novum I Bydgoszcz
Wrzesiński Victor UKS Basket Regnum Bydgoszcz