Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

news

16.06.2020

Rozgrywki

Odsłon: 1255

Łukasz Łukaszewski

Klasyfikacje końcowe rozgrywek KPZKosz w sezonie 2019/2020!

Wydział Rozgrywek Kujawsko-Pomorskiego Związku Koszykówki zgodnie z uchwałą Zarządu KPZKosz z dnia 09.06.2020
r. podaje zweryfikowaną klasyfikację końcową rozgrywek wojewódzkich oraz wspólnych w strefie BYDGOSZCZ w sezonie
2019/2020.

Zgodnie z uchwałą:
- jako klasyfikacje końcową przyjmuje się stan w tabeli na dzień zawieszenia rozgrywek – tj. 12.03.2020 r. za wyjątkiem rozgrywek U-12 K (anulowano wyniki pierwszego turnieju II etapu o miejsca 1-6), U-11 K, U-11 M oraz U-10 K oraz U-10 M (anulowano w całości),
- opłaty za udział w rozgrywkach U-11 K, U-11 M, U-10 K oraz U-10 M nie zostaną naliczone lub zostaną anulowane w sytuacji, gdy klub poniósł już opłatę,
- w rozgrywkach, w których nie zostały rozegrane wszystkie przewidziane terminarzem mecze przy równej liczbie punktów oraz takiej samej liczbie rozegranych meczów zespoły klasyfikowane są ex aequo. W pozostałych rozgrywkach zgodnie z Oficjalnymi przepisami gry w koszykówkę.

 

ROZGRYWKI MĘSKIE

3 Liga Mężczyzn (3LM) – rozgrywki wspólne
1. MChKK Chełmno
2. KKS Pro-Basket Kutno
3. ŁKS Szkoła Gortata Łódź
- TKM Włocławek
5. UMKS Księżak Łowicz
6. AZS PWSZ Skierniewice

Juniorzy starsi (U-20 M) – rozgrywki wspólne
1. Enea UTP Novum/Astoria Bydgoszcz
2. ŁKS Szkoła Gortata Łódź
3. Twarde Pierniki Toruń
4. KKS Pro-Basket Kutno
5. UMKS Księżak Łowicz

Juniorzy (U-18 M)
1. TKM Włocławek
2. Enea Novum/Astoria Bydgoszcz
3. Twarde Pierniki Toruń
4. Kasprowicz – Inowrocławska Akademia Koszykówki Inowrocław
5. MUKS Sokół Pakość

Kadeci (U-16 M)
1. TKM I Włocławek
2. MKS Novum Bydgoszcz
3. Twarde Pierniki Toruń
4. UKS Basket Regnum Bydgoszcz
5. Basket 2010 Kruszwica
6. TKM II Włocławek

Kadeci młodsi (U-15 M)
1. TKM Włocławek
1. Basket 2010 Kruszwica
3. Twarde Pierniki Toruń
4. Kasprowicz – Inowrocławska Akademia Koszykówki Inowrocław
5. MKS Novum Bydgoszcz
6. Enea Astoria Bydgoszcz

Młodziicy (U-14 M)
1. MKS Novum Bydgoszcz
1. TKM I Włocławek
3. Kasprowicz – Inowrocławska Akademia Koszykówki Inowrocław
4. TKM II Włocławek
5. MKS ZRYW Toruń
6. Twarde Pierniki 2006 Toruń
7. Twarde Pierniki 2007 Toruń
-. Enea Astoria Bydgoszcz
9. MChKK Chełmno (wycofane w trakcie rozgrywek)

Młodzicy młodsi (U-13 M)
1. Twarde Pierniki 2007 Toruń
2. TKM I Włocławek
3. KSK Noteć Inowrocław
-. MKS Novum I Bydgoszcz
5. Twarde Pierniki 2008 Toruń
6. TKM II Włocławek
7. BASKETSTAL Grudziądz
8. Kasprowicz – Inowrocławska Akademia Koszykówki Inowrocław
9. Basket 2010 Kruszwica
10. MKS Novum II Bydgoszcz
11. Enea Astoria I Bydgoszcz
-. UKS Basket Regnum Bydgoszcz
-. Enea Astoria II Bydgoszcz
14. MKS Katarzynka Toruń

Żacy (U-12 M)
1. Twarde Pierniki 2008 Toruń
2. TKM I Włocławek
3. Enea Astoria I Bydgoszcz
4. MKS Novum Bydgoszcz
5. Twarde Pierniki Toruń
6. UKS Basket Regnum Bydgoszcz
7. TKM II Włocławek
8. Enea Astoria II Bydgoszcz
9. MChKK Chełmno

ROZGRYWKI ŻEŃSKIE

Juniorki starsze (U-22 K) – rozgrywki wspólne
1. UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
2. MMKS Katarzynki Toruń
3. Basket 25 Bydgoszcz
4. MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz

Juniorki (U-18 K) – rozgrywki wspólne
1. UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
2. Basket 25 Bydgoszcz
3. Widzew Łódź
4. MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz
5. PTK Tomiq Pabianice
6. MMKS Katarzynki Toruń
7. TK Basket Stryków
8. AKS SMS Łódź

Kadetki (U-16 K)
1. MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz
2. Basket 25 Bydgoszcz
3. MMKS Katarzynki Toruń
4. MKS Zryw Toruń
5. MKS Katarzynka Toruń

Kadetki młodsze (U-15 K)
1. Basket 25 Bydgoszcz
1.   MMKS Katarzynki Toruń
3. BASKETSTAL Grudziądz 
4. SKS Kasprowicz Inowrocław
5. MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz 
6. UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz

Młodziczki (U-14 K)
1. MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz
2. Basket 25 Bydgoszcz
3. MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz
4. UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz
5. MMKS Katarzynki Toruń
-. MKS Zryw Toruń

Młodziczki młodsze (U-13 K)
1. MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz
2. BASKETSTAL Grudziądz
3. TKM Włocławek
3.. Basket 25 I Bydgoszcz
5. Basket 25 II Bydgoszcz
6. MMKS Katarzynki Toruń
-. MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz
8. UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz

Żaczki (U-12 K)
1. MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz
1. TKM Włocławek
3. BASKETSTAL Grudziądz-. Pantery Szubin
5. UKS Błękitny Delfin Bydgoszcz -. MMKS Katarzynki Toruń
7. MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz
8. Basket 25 II Bydgoszcz
9. Basket 25 I Bydgoszcz
10. MUKS WSG SUPRAVIS III Bydgoszcz

 

 

 

Newsletter - zapisz się

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Arena Toruń EBL EBLK Basket Camp MedycynaDlaSportu.pl

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO