Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

news

04.10.2019

Rozgrywki

Odsłon: 426

Łukasz Łukaszewski

Wyniki IV Twin Basket Cup

W hali IV LO w Toruniu trwa IV Międzynarodowy Turniej Koszykówki TWIN Basket Cup. Występują w nim drużyny z: Kaliningradu (Rosja), Łucka (Ukraina), Torunia i Inowrocławia. 

Piątek (4.10.2019 r.)

Toruń - Kaliningrad 97:59 (30:17, 19:14, 29:10, 19:18)
Toruń: J. Lambarski 21, K. Krużyński 17, J. Dusza 12, J. Jagodziński 10, J. Bierski 7, K. Maksoń 6, W. Kaniewski 6, M. Szumański 6, S. Michalski 5, K. Nornicki 2, A. Hirsz 2, Ł. Gliszczyński 2, M. Skonieczny 1, A. Jaworski 0, M. Karczewski 0.
Kaliningrad: E. Peresypkin 15, D. Yushkov 10, D. Kozenkov 10, D. Ezhov 7, A. Trusov 6, D. Marusov 3, L. Karasev 2, V. Firsov 2, D. Samuilov 2, A. Tikhonovich 2, A. Arestov 0, D. Petrenko 0.

Inowrocław - Łuck 70:79 (21:17, 12:27, 18:16, 19:19)
Inowrocław:
S. Jaskółd 23, I. Kwieciński 12, K. Skrzypczyński 10, W. Malina 7, P. Książek 6, A. Michalak 4, W. Kałecki 4, K. Kuźmiński 3, W. Rusak 2, A. Marek 2, M. Wojtysiak 0, I Owczarzak 0.
Łuck: V. Shevczuk 45M.Serohin 16, P. Melnychuk 9, D. Bihlin 4, N Romashevskyi 3, M. Iefimchuk 2, V. Otchenash 0, S. Bondaruk 0, A. Koladiuk 0, A. Sheptytski 0, I Datciuk 0. 

Wychowankowie B. Tołodzieckiego - Reprezentacja TALK 81:86 (24:25, 25:17, 10:7, 22:37)
Wychowankowie:
A. Maliszewski 28, T. Beciński 22, T. Nowak 8, P. Tołodziecki 6, A. Lisewski 4, P. Gutowski 4, M. Lewandowski 3,  M. Gac 3, R. Kryza 3, Ł. Czapiewski 0, J. Kłopotowski 0.
Rep. TALK: T. Lipiński 23,  K. Wawrzonkowski 15, Z. Malinowski 11, S. Murowicki 9, F. Słoniecki 8, T. Sadowski 5, F. Romanowski 4, M. Wiśniewski 3, J. Świtalski 3, M. Mróz 3, P. Gaszyński 2.

Sobota (5.10.2019 r.)

Łuck - Toruń 102:57 (29:20, 18:18, 6:30, 4:25)
Łuck:
V. Shevchuk 26, M. Serohin 9, D. Bihun 7, P. Melnychuk 7, M. Yefimchuk 5, S. Bondaruk 3, V. Otchenash 0, Y. Datciuk 0, A. Sheptytski 0, A. Koladiuk 0, N. Romashevskyi 0. 
Toruń: K. Krużyński 21, J. Bierski 18,  J. Jagodziński 14, A. Hirsz 10, J. Lambarski 10, M. Szumański 8, J. Dusza 6, M. Karczewski 5,W. Kaniewski 4, Ł. Gliszczyński 2, M. Skonieczny 2, S. Michalski 2,  K. Nornicki 0, K. Maksoń 0.

Kaliningrad - Inowrocław 106:75 (22:14, 24:8, 22:29, 38:16)
Kaliningrad:
A. Trusov 29, E. Peresypkin 18, L. Karasev 15, D. Yushkov 13, D. Ezhov 10, A. Tikhonovich 6, D. Kuzenkov 6, R. Petrenko 4, D. Marusov 3, A. Arestov 2, D. Samuilov 0, V. Firsov 0
Inowrocław: S. Jaskółd 17, K. Skrzypczyński 17, J. Kwieciński 14, O. Kałecki 11, P. Książek 5, W. Macina 5, A. Marek 3, J. Owczarek 2, W. Rusak 1, A. Michalak 0, S. Nęcka 0, M. Wojtysiak 0, K. Kuźmiński 0.

Niedziela (6.10.2019 r.)

Łuck - Kaliningrad 89:75 (20:15, 23:11, 24:21, 22:27)
Łuck:
V. Shevchuk 33, M. Serohin 24, P. Melnychuk 9, M. Yefimchunk 4, A. Sheptyskyi 4, Y. Datchuk 4, A. Koliaduk 3, N. Romashevskyi 3, D. Bihun 2, S. Bondaruk 2, V. Otchenash 1.
Kaliningrad: D. Ezhov 19, A. Trusov 14, E. Peresypkin 13, D. Yushov 12, V. Firson 5, L. Karasev 5, D. Kuzenkov 4, B. Petrenko 2, D. Marusov 0, D. Samuilov 0, A. Arestov 0, A. Tikhonovich 0. 

Toruń - Inowrocław 100:61 (15:16, 21:14, 37:11, 27:20)
Toruń:
K. Krużyński 15, M. Karczewski 15, J. Jagodziński 14, J. Lambarski 12,  Ł. Gliszczyński 10, J. Dusza 8,J. Bierski 7, M. Szumański 6, S. Michalski 4, K. Maksoń 3,  A. Hirsz 2, W. Kaniewski 2, M. Skonieczny 2, K, Nornicki 0
Inowrocław: S. Jaskółd 15, K. Skrzypczyński 15, J. Kwieciński 13, A. Marek 13, W. Kałecki 3, A. Michalak 2, S. Nęcka 0, J. Owczarzak 0, K. Kuźmiński 0, W. Rusak 0.
 

Newsletter - zapisz się

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu i Turystyki Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Hotel Mercure Arena Toruń EBL EBLK Basket Camp

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO