Zaproszenie na turniej do Włocławka - rocznik 2007 chłopców

04.04.2017

Odsłon: 3152

Rafał Bejtka

Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej we Włocławku zaprasza na Ogólnopolski Turniej Minikoszykówki chłopców - rocznik 2007 i młodsi.

Uczestnicy: Chłopcy rocznik 2007 i młodsi
Termin: 11 czerwiec 2017r.
Zgłoszenia: Proszę przesyłać na adres e-mail: maciejzywiczka@hotmail.com do 31 maja 2017 roku, decyduje kolejność zgłoszeń.
Miejsce: Włocławek – Hala Mistrzów ul. Chopina 8
Zasady:
• Przewidujemy 6 zespołów, maksymalnie 15 zawodników
• Czas meczu 4x7 minut - bez zatrzymywania czasu (ew. dwie ostatnie minuty ostatniej kwarty przy wyrównanym meczu). Obowiązuje pasarela w pierwszej połowie (w pierwszej kwarcie grają inni zawodnicy niż w drugiej, trzecia i czwarta dowolnie)
• Kosze na wysokości 260cm.
• Piłka o rozmiarze 5.
• Przepisy do minikoszykówki.
• Rozpoczęcie turnieju o 10:00, zakończenie 18:00

Koszty: Wpisowe od drużyny 50,00 zł do dnia 02 czerwca 2017r. Tylko na konto klubu TKM Włocławek z dopiskiem „Turniej rocznika 2007 w dniu 11.06.2017r.” o numerze: 57 1140 2004 0000 3202 7625 5530.

Obiad: Na zamówienie catering (obiad).