Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

news

Zapowiedź weekendu 5-6 marca

04.03.2016

Rozgrywki

Odsłon: 2443

Krystian Góralski

Tradycyjnie już przedstawiamy zapowiedź weekendowych meczów w kategoriach mężczyzn i kobiet. Ciekawie będzie w meczach trzecioligowych, w juniorach i młodzikach. Dziewczęta tym razem odpoczywają

W weekend rozgrywki wojewódzkie zakończą trzecioligowcy. Już prędzej mistrzowski tytuł zapewnili sobie zawodnicy MCHKK Chełmno. W ostatniej kolejce czeka ich wyjazdowy mecz w Świeciu z KK. Podopieczni Mirosława Gajewskiego zdominowali obecne rozgrywki. Mają na swoim koncie komplet punktów i z pewnością niedzielny mecz derbowy też będą chcieli rozstrzygnąć na swoją korzyść. Dla gospodarzy będzie to bardzo ważna potyczka, bowiem wciąż liczą się w walce o zajęcie drugiego miejsca premiowanego grą w finale strefowym.
W drugim meczu zaplanowanym w Grudziądzu miejscowa Stal zagra z Twardymi Piernikami Toruń. Gospodarze są właśnie drugą ekipą liczącą się w walce o grę w finale strefowym. Muszą wygrać i liczyć na porażkę KK w potyczce z MCHKK.

Terminarz meczów TUTAJ


17. kolejkę w sobotę rozegrają juniorzy. W każdym z meczów łatwo wskazać faworyta, ale najciekawiej powinno być we Włocławku, gdzie miejscowy TKM podejmie Kasprowicza II Inowrocław. W pozostałych meczach o dwa punkty powinny się wzbogacić ekipy I LO Kasprowicza Inowrocław, Novumu Astorii Bydgoszcz oraz Twardych Pierników Toruń.

Terminarz meczów TUTAJ


W niedzielę na parkiet wybiegną kadeci. Niestety, i tu trudno spodziewać się wielkich emocji. Każde spotkanie ma murowanego faworyta. W pierwszych meczach pewne zwycięstwa odniosły bowiem ekipy Novumu I Bydgoszcz, Kasprowicza Inowrocław, Astorii I Bydgszcz i TKM-u Włocławek.

Terminarz meczów TUTAJ


Ciekawie powinno być za to w rywalizacji młodzików. Na pierwszy plan wysuwa się konfrontacja na szczycie tabeli. Novum Bydgoszcz podejmuje bowiem TKM Włocławek. Emocji do końcowych sekund powinno dostarczyć spotkanie Astorii Bydgoszcz z Twardymi Piernikami Toruń. W ostatnim meczu Zryw nie powinien mieć większych problemów z pokonaniem młodszych zawodników Kasprowicza Inowrocław.

Terminarz meczów TUTAJ


Młodzicy młodsi tym razem pauzują.


W rozgrywkach żeńskich powinny zagrać kadetki młodsze, ale oba spotkania zostały przełożone. Kadetki, młodziczki i młodziczki młodsze w weekend odpoczywają.

 

Newsletter - zapisz się

Partner główny

Kujawsko-Pomorskie Miasto Toruń Miasto Bydgoszcz Ministerstwo Sportu Polski Związek Koszykówki

Partner wspierający

Arena Toruń EBL EBLK Basket Camp MedycynaDlaSportu.pl Kancelaria Prawna Profilegal Narodowy Instytut Wolności

Partner medialny

TV Toruń Chillitorun.pl Radio GRA

Partner techniczny Wydziału Sędziowskiego

UFFO