Finały U20M - Novum/Astoria przegrywa 1 mecz

24.02.2016

Odsłon: 2339

Piotr Lorenc

Novum-Astoria Bydgoszcz przegrała pierwszy mecz w finałach U20M. Biofarm Basket Junior Poznań okazał się lepszy w konfrontacji z nami wygrywając 66:54 (23-14, 16-15, 17-15, 10-10)

O końcowym wyniku zadecydowała 1 kwarta przegrana przez Novum/Astorię różnicą 9pkt. Poźniej mecz miał bardzo wyrównany przebieg, lecz nie udało się już odrobić straty z pierwszej części gry. Poznaniacy okazali się również skuteczniejsi w rzutach za 3pkt. (10/24 przy 5/14 Novum/Astorii). W naszym zespole, punktowo należy wyróżnić Mateusza Fatza (17 pkt, 18zb.) oraz Karola Kuttę (12 pkt. 5 zb. 8 as.). Wierzymy, że w jutrzejszym meczu podejdziemy do zawodów bardziej skoncentrowani od pierwszej minuty i odrobina szczęścia będzie po naszej stroni